Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maszyna ruszyła !!!!!!!!!!
0
@Tuc Tak ale musi się spełnić dużo czynników.
Forma Leo
Dobra kondycja finansowa Barcelony
Odpowiedni poziom sportowy naszej drużyny
I najważniejsze chęć powrotu Messiego
1
@BarcaInfo Jakoś mnie to nie dziwi, sprawa dotyczy najlepszego w historii który odchodzi w nietypowych okolicznościach z dnia na dzień.
18
@lukas10 Brait jaką bekę ciśnie :D
0
Już za dwie godzinki najtrudniejszy przeciwnik w presezonie.
Chłopcy pokażcie ogień!!! VeB!
0
@Colin94 @LuisSalvano na bank. Z dystansem oczywiście.
4
@Szicek10 Wszystko zależy od formy fizycznej. Myślę że jak tak dalej będzie się Leo prowadził to jak najbardziej wróci chociaż na rok, chociażby jako zmiennik.
Kto jak nie on?
3
@BarcaInfo Powinnien leżeć krzyżem na Camp Nou i płakać cały rok
0
@Commando Oglądanie przez rok Messiego było tego wart już nie mówiąc ile dzięki niemu klub zarobił.
Nawet jakbyśmy wtedy za 200 baniek go sprzedali to wtedy był jeszcze Bartek i pieniądze byłyby stracone.
3
@Firestone Ja w gościa nie wierzę już ale jako piłkarza go bardzo lubię i życzę mu by jednak nas zaskoczył.
1
@Gaunter To już inna sprawa jeśli jest winny i udowodni mu to sąd to niech gnije w pierdlu z jakimś wygłodniałym więźniem.
0
@mauerinho W końcu grał w Ajaxie a jak wiadomo taki David Neres lubi coś czasami się zabawić :)
4
Chciałbym powiedzieć że współczuję Bartolomeu bo teraz gdzie się nie pojawi to po prostu będą z nim jechać ostro ale niech ma za swoje.
Oby tylko jakiś debil się nie znalazł co by mu groził, jego rodzince a co gorsza próbował mu coś zrobić, myślę że w takiej sytuacji może do tego dojść.
2
@Janiama To mnie najbardziej boli że nikt nie przedstawi całej prawdy.
Mam o jedno pretensje do Laporty że zwodził kibiców a udaje zaskoczonego
Mógł przedstawić jasno sytuację że próbuje budować zespół bez Leo dla dobra klubu.
Wierzę jednak że Laporta zbuduje tą drużynę na nowo i będziemy cieszyć się dalej z sukcesów.
0
@ObiektywnyKibic121 Myślę że to tylko ostateczność, najpierw trzeba próbować bardzo długo dialogu.
Tak jak piłkarz nie musi się zgodzić na obniżkę pensji to klub może nie stawiać na takiego piłkarza. Po to jest kontrakt i obie strony mają swoje prawa i obowiązki wobec siebie.
0
Mam nadzieję że chłopaki w dzisiejszym meczu pokażą klasę na pocieszenie wszystkich, siebie, kibiców i Leo.
Przydałoby by się żeby wlali trochę optymizmu przez startem sezonu.
0
@Rust_Cohle Nie wiem ale jak nikt nie będzie na to reagował to głośno o nim nie będzie
7
Już dajcie spokój temu @LuisSalvano jak dotrzyma słowa i usunie konto to fajnie że pokaże klasę a jak nie to trudno chyba nie będziecie przez to płakać.
Proponuję wszystkim żeby już nie składać takich deklaracji bo szkoda żeby nasza społeczność się zmniejszała mimo że kogoś się nie lubi czy nie podziela się jego zdania, po to jest ten serwis żeby cieszyć się razem z kibicowania najlepszemu klubowi świata,by dyskutować i dzielić się z innymi swoją opinią o futbolu i nie tylko.
1
Messi był, jest i będzie królem futbolu.
Drugiego takiego nie będzie.
Trzeba się cieszyć że dalej będziemy mogli podziwiać jego grę bo kiedyś nadejdzie dzień kiedy zawiesi buty na kołku.
Oby wygrywał i prezentował swój futbol tylko nie przeciwko Barcelonie bo na to zasługuje jak nikt inny.
Wierzę że chociaż raz założy jeszcze naszą koszulkę.
4
Redakcjo zmieńcie to zdjęcie na głównej na Messiego gdy jest szczęśliwy bo to co teraz jest bardzo przygnębiające.
3
Chciałem to oglądać ale widok płaczącego Messiego mnie całkowicie rozwalił.
Nie jestem w stanie patrzyć na to a myślałem że się z tym pogodziłem.
1
Przecież jak Tebas zobaczy Messiego w koszulce PSG w meczu ligowym to na pewno się ugnie i zmieni zdanie.
3
Wydaję mi się że Barcelonie bez Messiego będzie brakowało regularności przede wszystkim.
Potrafiliśmy grać ładnie i dobrze bez niego ale w trudnych momentach on brał grę na siebie.
Szczerze wam powiem że bardziej stawiam że dojdziemy do półfinału LM i wygramy puchar króla niż wygramy ligę.
Co myślicie?
0
@batoon Przecież ostatnia była jego wypowiedź w której stwierdził że Leo jest lepszy chyba że to był fejk
0
@don'T.R.I.P.e Myślę że jak Mbappe będzie fikał to koledzy szybko go ustawią.
9
Jak Messi nie wróci do 2050 roku to usuwam konto.
5
@marcin000019 Ale ty wiesz że to nie na poważnie xD
8
@elmayakos U nas Messi a w Barcelonie to nie wiem
8
@Hosh Wygrałeś.
2
Na pewno na konferencji padnie pytanie o możliwość powrotu Leo do Barcy w przyszłości jeszcze jako piłkarz.
Mam nadzieję że sobie nie zamknie drzwi i za dwa lata jak będzie w formie, finanse się poprawią to wróci chociaż na jeden rok i będzie miał odejście na miarę najlepszego w historii bo jak na razie słyszymy o tym że jakiegoś szczególnego ukoronowania jego kariery u nas nie będzie.