Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LuisSalvano Miałeś usunąć konto jak Neymar nie przyjdzie ,teraz piszesz że jak Messi odejdzie.
A jak Messi odejdzie a za to kupią Neymara to co zrobisz?? xD
1
@BarcaInfo Wiadomo ile jest to minimum???
3
Iniesta bierz Leo i dawajcie do tego Górnika.
4
@DonMatteo901 Przecież jakby Barto dostał taki hajs to i tak by go zaprzepaścił.
Co za brednie.
0
@DonMatteo901 A jeszcze Kane w drodze xD
0
https://strawpoll.com/rpx1oj88y
Ankieta odnośnie Messiego.
Myślicie że jak będzie?
5
Messi: I co? Nici z mojego kontraktu?
Laporta: Mam plan
Messi: Jaki?
Laporta: k.... sprytny
3
@Verema Kto da ci zielonego ten za Tebasem.
0
@Esteban_ Myślę że bliższi przyjaciele z zespołu coś na pewno wiedzą od Leo albo władz klubów.
2
Przecież to byłaby katastrofa dla La Ligi dla Barcelony dla innych zespołów w lidze hiszpańskiej.
I to wszystko dlatego że limity na to nie pozwalają.
Przecież to jest jakieś kuriozum.
Laporta i Tebas dla dobra swoich interesów muszą się dogadać innej opcji nie widzę.
3
Laporta po prostu chce zgarnąć chajs z filmików pożegnalnych które przyciągają wszystkich kibiców świata a za chwilę wszystko odwoła.
Tak się ratuje budżet.
1
@Encore Wiem, więc raczej stawiałby na to że Tebas zmięknie i da zarejestrować naszych piłkarzy albo poważnie zmienią warunki CVC tak aby wszyscy byli zadowoleni.
1
Czyli jak większość klubów opowie się za CVC to Leo jednak zostanie lub jak Tebas zmięknie.
Więc wychodzi na to że piłka w grze i wojna będzie trwała.
1
@MesQueUnClub96 Tak dlatego Laporta przygotował i negocjował kontrakt dla swojego przyjaciela i na końcu zrobił mu takie coś.
Na piwno.
0
Myślę że jakby to była ostateczna decyzja to piłkarze już by mu dziękowali za grę w tym klubie, każdy po kolei.
Raczej już wiedzą co tam dzieje się naprawdę i by nie zostawili tego bez reakcji.
0
@Encore Robi co może?
Dlatego przygotował kontrakt który wystarczyło podpisać a jednak zmienił zdanie. Jakby wiedział że Barcelony nie stać by tego nie robił.
Laporta ma sporo czasu więc by liczył na to że jakieś rozwiązanie by nadeszło.
0
Trzeba czekać niestety na rozwój sytuacji.
Pamiętacie co się działo po burofaksie Messiego?
Nikt nie wierzył w to, potem się potwierdziło i każdy był pogodzony z odejściem Messiego a jednak zmienił w tym sezonie decyzję i został.
0
Rozumiem jakby Messi sam chciał odejść ale podobno już zdecydował o zostaniu.
Laporta wie że w takiej sytuacji kibice by mu nie wybaczą, szczególnie że jeszcze miał czas by próbować.
Śmierdzi to na kilometr.
1
Jedynym problemem jaki był z podpisaniem kontraktu Messiego była jego chęć zostania w klubie a on chce to zrobić
Laporta jakby musiał to by sprzedał pół składu by go zatrzymać więc kasa się znajdzie.
W składzie jest Umtiti, Coutinho, Pjanic, Griezmann których jak wiadomo z trudnościami ale w końcu by się udało ich pożegnać.
Zbyt szybko i w bardzo dziwnych okolicznościach.
Laporta by nie odpuścił Leo do ostatniej chwili a tu tak wczesny komunikat
Ja w to nie wierzę ale mogę się mylić.
3
W pierwszej chwili się załamałem ale się uspokoiłem i twierdzę że nigdzie Leo się nie rusza.
Klub by takiego komunikatu nie wydał jeśli chodzi o Leo, wyglądało by to zupełnie inaczej.
Po za tym gdzie miałby pójść?
City nie stać na niego a PSG ściągło dużo graczy z chorymi pensjami.
Laporta mówił że wszystko jest na dobrej drodze a ja mu ufam.
Na pewno by tego tak wcześnie nie ogłosili jak mają tyle czasu na rynku transferowym aby podziałać z pensjami.
Dodam jeszcze że kibice by wywieźli Laporte na taczkach jakby Griezmann czy Coutinho został a Messi odszedł.
Nie ma szans by odszedł.
1
@Deeespacito Onaaaaa stara a on mlodyyyy
0
@tobiasson92 Gowin wyjdzie z takim impetem że aż zostanie w koalicji.
0
@LeoMessiah Warto dodać że za dwa miesiące też może i oczywiście mógł to zrobić już miesiąc temu.
0
Myślicie że Laporta sprowadzi jakiegoś piłkarza jeszcze? Oprócz Leo oczywiście.
2
@GeneralXavi Ja myślę że ten sezon będzie o wiele szczęśliwszy.
Mamy Depaya i Aguero więc rozwiąże się główny problem Barcy z tamtego sezonu czyli skuteczność.
Widać że Pedri wskakuje na wyższy poziom i jest więcej konkretów z jego strony.
Zadowolony Messi po wygraniu z reprezentacją pucharu.
Wydaję się że piłkarze typu Lenglet odegrają znacznie mniejsze rolę, przyszedł Garcia a i Araujo jest w formie.
0
@Sulimo Oczywiście że obaj są do odstrzału ale napisałem jakbym musiał wybrać jednego z nich.
2
@Pawel13sz Teraz nie są ale za dwa tygodnie będą wtedy kiedy zaczyna się liga.
1
@MesQueUnClub_87 Ktoś to wydaje wyrok na podstawie wyniku jednego sparingu w którym grał prawie skład rezerwowy jest skończonym de... To znaczy osobą o znacznie obniżonym ilorazem inteligencji.
2
Nie wierzę w to co piszę ale jeśli był bym zmuszony do zostawienia kogoś z dwójki Lenglet,Umtiti to zostawił bym Samuela. Lenglet jest cieniem piłkarza z Sevilli a miał wskoczyć na jeszcze wyższy poziom u nas.
4
Legia co za gol!!!