Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Każdy już za Włochami bo Anglia wygrała po symulce a przypominam co Włosi robili w ćwierćfinale jak umierali po dotknięciu o wyczynie Immobile już nie wspomnę.
Dla mnie obie te reprezentację są siebie warte.
Brawo dla Danii za cały turniej.
0
Z jednej strony w finale symulanci z Anglii ale z drugiej strony symulanci z Włoch :D
Mam nadzieję że doczekam chwili gdy oczywiste i perfidne symulki takie jak Immobile czy Sterlinga będą karane po spotkaniach.
6
Tfu !!!!!!!!!!!!!!
1
@FCBesia Niezły troll.
0
@Kondziubarca Holenderskiej
0
@barcelonaLM Karnego w 74 minucie nie było na 100%
1
Ten sędzia to tragedia jest.
4
Ale jak sędzia w półfinale Euro w dogrywce mógł nie podejść do monitora by samemu ocenić tfu!
4
Trzeba coś takiego karać po meczach zarówno zawodników za symulke i sędziów za takie wypaczenie wyniku.
3
Padolino !!!!!! Żółta kartka dla pajaca!
5
Oczywisty brak karnego.Kane kopnął Duńczyka.
0
Bramka turnieju jak na razie wow!!!
Jazda z Angolami!
3
Już bez przesady, pewnie sobie tylko żartowali. Ja też lubie rasistowskie żarty i czarny humor a rasistą nie jestem.
3
Odnośnie meczu Argentyny to moim zdaniem Di Maria powinnien strzelać po minięciu bramkarza a nie podawać jeszcze do Lautaro.
0
Warto się kłaść 2godziny przed wyjściem do pracy?
6
Tak jest Leo po puchar !!!!
1
Uffff myślałem że leci na bramkę
1
xDDDDDDD Martinez:D
0
Serio? Akurat byłem pewny że on trafi...
2
Leo!!!!Pewniej się nie dało.
0
@Yosemite Tu nie chodzi o tego karnego bo to każdemu się zdarza ale o całokształt turnieju który Morata miał bardzo słaby żeby nie powiedzieć kompromitujący.
0
@sokot Busqets ma już swoje lata i nie wytrzymał fizycznie po prostu musiał go Enrique zmienić.
26
Hiszpania z Fatim na 9 by wygrała ten turniej.
3
Dobranoc.Widzimy się za trzy godzinki.
1
@don'T.R.I.P.e Moracie się krytyka należy,bo cały turniej grał żenująco.
Większość napastników kończy takie sytuacje jak ta Moraty w dzisiejszym meczu więc nie ma się co podniecać tym.
0
@takisobiektos O tym mówię,gdyby tego nie strzelił to byłaby kolejna kompromitacja. Większość napastników takie coś kończy z łatwością.
0
Morata najgorszy piłkarz turnieju.
Tyle on setek zmarnował, kompromitacja.
Jeszcze dwa karne nie trafione.
Strzelił dwie bramki ale w sytuacjach bardzo łatwych.
Hiszpania wie komu dziękować.
2
Hiszpania może się pakować
0
Achhhh ale wyczuł
0
Po prostu Hiszpania xD