4

Morata jest gorszy od naszego Nazario,co Enrique w nim widzi?

0

Alba chyba najlepszy z Hiszpanów.

0

Hiszpania gra tak cienko że to szok.

2

Morata to jest mem.

0

Karny ewidentny i żółta kartka.

0

Laporta nawet nie skoczył xD

4

Jak dobrze że Busi nie gra bo by nas zezłomował srogo.

1

Sousa klaska, ewidentnie nurt trenerski Zidana.

7

Jak można było wręczać nagrodę indywidualną nagrodę Lewandowskiemu jeśli on jest w bardzo dużej mierze zależny od drużyny? To już zlota piłka Modricia była o wiele bardziej służna bo Chorwat wpływał na drużynę a nie drużyna na niego.

4

Może Lewy był najlepszym snajperem przez jakiś okres ale to tylko tyle.
Dawanie mu złotej piłki teraz czy rok temu to było dla mnie nieporozumienie.
Chłop gniecie ogórki w lidze gdzie jest największa dysproporcja między Bayernem a resztą ligi.
Bardzo bym chciał by przyszedł do Realu to by go zweryfikowali. Może by 20 bramek w La liga strzelił.

6

@Janiama I gdzie ta świetna technika Lewego??

0

Najlepszy Piłkarz świata !!!!!

0

@mrboom Linia była przecież, ewidentnie nie było spalonego.

0

Od kwadransa xD chyba kwadransu

0

Po co takie faule?
Taki jak Krychowiaka, bezmyślność Klicha.

0

@barcowy1899 Nie prawda, wyraźnie noga naszego obrońcy była najdalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kitek1640 Oczywiście że nie, powiem więcej jestem dumny z tego.

1

@victor No najwyraźniej nie znasz.

0

Co ten Glik taki?

0

Dziękuję można się rozejść.Lepiej szybko niż robić sobie nadzieję.

0

No nie wiem powiem szczerze.

1

@Bobo25 Powinna być żółta dla Moraty tak jak dla Krychowiaka.

2

Alba jak zawsze zimna krew xD

0

Granie tak wysoko skończy się tragicznie, powinniśmy autobus postawić i modlić się o kontrę.

0

Ale posiadanie piłki 100% przeciwko Hiszpanom!!!!!! Szaleństwo

2

@IronSanHybrid Pijmy szybciej bo się ściemnia ;D

0

Braithwait>Depay>Griezmann,Dembele
Świetny transfer.Laporta robi robotę.

0

Depay oficjalnie?
Na pewno jest jakiś haczyk przecież miała być kwestia godzin, niemożliwe by już ogłosili.

3

Ale fajny gołąb na murawie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?