Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Morata jest gorszy od naszego Nazario,co Enrique w nim widzi?
0
Alba chyba najlepszy z Hiszpanów.
0
Hiszpania gra tak cienko że to szok.
2
Morata to jest mem.
0
Karny ewidentny i żółta kartka.
0
Laporta nawet nie skoczył xD
4
Jak dobrze że Busi nie gra bo by nas zezłomował srogo.
1
Sousa klaska, ewidentnie nurt trenerski Zidana.
7
Jak można było wręczać nagrodę indywidualną nagrodę Lewandowskiemu jeśli on jest w bardzo dużej mierze zależny od drużyny? To już zlota piłka Modricia była o wiele bardziej służna bo Chorwat wpływał na drużynę a nie drużyna na niego.
4
Może Lewy był najlepszym snajperem przez jakiś okres ale to tylko tyle.
Dawanie mu złotej piłki teraz czy rok temu to było dla mnie nieporozumienie.
Chłop gniecie ogórki w lidze gdzie jest największa dysproporcja między Bayernem a resztą ligi.
Bardzo bym chciał by przyszedł do Realu to by go zweryfikowali. Może by 20 bramek w La liga strzelił.
6
@Janiama I gdzie ta świetna technika Lewego??
0
Najlepszy Piłkarz świata !!!!!
0
@mrboom Linia była przecież, ewidentnie nie było spalonego.
0
Od kwadransa xD chyba kwadransu
0
Po co takie faule?
Taki jak Krychowiaka, bezmyślność Klicha.
0
@barcowy1899 Nie prawda, wyraźnie noga naszego obrońcy była najdalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kitek1640 Oczywiście że nie, powiem więcej jestem dumny z tego.
1
@victor No najwyraźniej nie znasz.
0
Co ten Glik taki?
0
Dziękuję można się rozejść.Lepiej szybko niż robić sobie nadzieję.
0
No nie wiem powiem szczerze.
1
@Bobo25 Powinna być żółta dla Moraty tak jak dla Krychowiaka.
2
Alba jak zawsze zimna krew xD
0
Granie tak wysoko skończy się tragicznie, powinniśmy autobus postawić i modlić się o kontrę.
0
Ale posiadanie piłki 100% przeciwko Hiszpanom!!!!!! Szaleństwo
2
@IronSanHybrid Pijmy szybciej bo się ściemnia ;D
0
Braithwait>Depay>Griezmann,Dembele
Świetny transfer.Laporta robi robotę.
0
Depay oficjalnie?
Na pewno jest jakiś haczyk przecież miała być kwestia godzin, niemożliwe by już ogłosili.
3
Ale fajny gołąb na murawie xD