Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Jak dobrze że to tylko kwestia godzin.
1
@Janiama Węgry 2-2 Francja
1
Co mi się wydaje że mecz Portugalii z Niemcami skończy się jakimś 0-0. Portugalia zamuruje bo ich remis w miarę urządza a Niemcy będą walić głową w mur.
7
Najgorsze jest to ptactwo które śpiewa a tu trzeba drzemkę zrobić.
Dobranoc
2
Otamendi i Suarez się dobrali idealnie.
0
@Dembouz1899 Pewnie fanboy Neymara lub Cr7
3
Padolino podobne jak dzisiejsze to znaczy wczorajsze już Sterlinga, może go musnął w niewielkim stopniu co upadku by nie spowodowało a ten padł jakby z armaty dostał.
3
Od początku CA mam wrażenie że piłkarze biegają tam jakby w przyspieszonym tempie.
Też tak macie? Czy mi się tylko we łbie pieprzy?
0
Argentyna !!! Messi wrzutka klasa.
3
To spotkanie zasługiwało by padły trzy-cztery bramki. Świetny mecz.
1
@escarabajo Przykro mi nie udało ci się,szybciej poprawiłem xD
Sam czasami nie wierzę w to co piszę ale się zorientowałem w porę.
1
Po zejściu Fodena poziom Anglii spadł znacznie.
4
Kontakt był,delikatny ale bym karnego nie dał bo to nie spowodowało upadku Sterlinga a on padł jak rażony piorunem.
Jeszcze piłka wychodziła na aut.
Jakby dał jedenastke tam to zepsuł by cały obraz tego spotkania.
Brawo sędzia!
6
Sterling jak zwykle dodał od siebie ale kontakt był.Ciekawe.
1
@Wilczeq Weekend, mecz z Urugwajem.Nie może być innej decyzji niż czekać i oglądnąć.
3
Większość bramkarzy pokazuje klasę na tym turnieju, są wartością dodaną i kiedy drużynie nie idzie to są bohaterami.
Kiedy Polska będzie miała takiego goalkeepera?
Jak pisałem kilka miesięcy temu że Szczęsny jest przeciętniakiem i bym miał problem by umieścić go w top 10 to zostałem tu obrażony niejednokrotnie i zmieszany z błotem a teraz słyszę płacz od tych samych że Fabiański go zjada na śniadanie xD
1
@fart Smokowski stwierdził że widział markery jednego zawodników i było naprawdę źle reszta drużyny też nie miała dobrych wyników, podobno Sousa zrobił robił ciężkie treningi jeszcze dwa dni przed meczem z Słowacją.Nie wiem czy to prawda ale bardzo prawdopodobne jak wyglądają nasi pod względem fizycznym.
0
Piękna bramka.Czech na swoje nieszczęście nie utrzymał równowagi.
0
To Polska odpada po dwóch meczach.
0
@KmN I Dla szpaka też.
0
Isak co za dzban a mi brakuje tylko jednego gola na kuponie.
69
Ferran Torres:
Lewandowski? Nie martwimy się nim. Nasi środkowi obrońcy go zjedzą.
Niech uważa co mówi bo Senegalczycy też tak gadali i co ?
Mieli rację.
2
@Vebrol To Euro pod tym względem jest wspaniałe.
4
Holandia gra bardzo dobrze na tym turnieju co mnie dziwi bo reprezentacja trochę siadła po odejściu Koemana, trzeba też wziąć pod uwagę że nie grali z cieniasiami.Jak jeszcze się rozkręcą to mogą sprawić małą niespodziankę.
7
Dobra już można dawać oficjalke Depaya.
1
@Barcza223 Chyba tak.
0
@masq Bardzo dobrze, choć raz setki nie trafił.
17
Przypominam że De Jong ma tylko 24 lata i pogra jeszcze kupę lat w Barcelonie.
Nie dziękujcie za poprawe humoru.
1
Depay klasa, absolutnie brak spalonego.
2
Barella-De Jong-Kevin ale bym taką pomoc oglądnął.