0

Na które miejsce w ZP byście umieścili nasz nowy nabytek czyli Depaya?
Ja myślę że w top10 mógłby się zmieścić.

9

@Dembouz1899 Goat.Jeszcze dołożyć dryblingi czy kluczowego podania i wpływ na grę drużyny to jest kosmos.
Nie powinno być wątpliwości odnośnie ZP.

7

W przypadku zwycięstwa Euro przez Hiszpanie myślicie że jest szansa na MVP turnieju dla Busiego? Brzmi to niewiarygodnie ale zagrał już dwa mecze i dwa razy zawodnik spotkania.

0

@zadafcb Mówimy o nagrodzie indywidualnej więc mnie osiągnięcia drużyn troszkę mniej obchodzą.

0

@ptrx Bycie gorszym od Neymara to żaden wstyd, Neymar gdyby grał cały sezon to myślę że spokojnie top3.

0

Nie lubię Mbappe i cieszę się z tego że nie trafił ale trzeba przyznać że sezon klubowy miał na bardzo wysokim poziomie i myślę że zasługuje na top4 ZP.

3

Myślę że ZP teraz rozwiąże się pomiędzy Messim a Kevinem.
Przesądzi pewnie wynik z reprezentacją choć tak nie powinno być że nagroda indywidualna jest uzależniona od wyników drużynowych.

0

Ogromna kompromitacja Francji, wygrywali 3:1 że Szwajcarią i to wypuścili.
Oni czwarty skład by wystawili i byłby lepszy niż skład Szwajcarów.

4

Ale mnie to cieszy, odpadnięcie Francji a na dodatek Mbappe nie trafia kluczowego karnego hahahaha

2

Hahahahajahhahahahaha

1

Ale ta kamera jest mierna

2

Griezmann dobrym wykonawcą karnych xD

1

Szwajcarzy mogli mieć 2:0 po kilku minutach przegrywają 2:1.
Szkoda.

0

Pedri w pierwszych dwóch meczach na tym turnieju grał słabo, w następnych zaczął grać tak jak w Barcelonie nie grał.
Był decydujący, częściej wchodził w drybling a co najważniejsze mógł zanotować jakieś konkretne liczby gdyby koledzy bardziej się postarali jak np Simon.

0

Gdy Modric dostawał swoją ZP to prezentował pobodny co Kante obecnie tylko że przez cały sezon.Uważam że wtedy Chorwat nie zasłużył na tą nagrodę ale można się z takiego werdyktu wybronić.
Przyznanie ZP Kante w tym roku to będzie największy absurd w historii tego wyróżnienia.
Niezależnie od wyników tego Euro czy Copa to nad Francuzem bym postawił na pewno Mbappe, Messiego, Kevina, Lewego czy nawet Lukaku i pewnie jeszcze kilku.
Przypominam że złota piłka to nagroda indywidualna i liczy się forma przez cały rok a nie przez 10 meczy.

6

Jeszcze dzisiaj Francja odpada i jest pięknie.

1

@Drozdu7 Pressing, zastawianie się, praca w obronie jest naprawdę na wysokim poziomie ale to nie najważniejsze u napastnika.

72

Dla tych co mówią że to zły pomysł.
Barcelona musi przedłużyć z nim kontrakt bo teraz nie znajdzie się na niego kupiec bo kontuzja a za rok już będzie mógł odejść za darmo.
Jeśli obniżą mu pensje aż bo 50% to jestem na tak.

1

Ale Moracie piłka zeszła.

1

@Dundersztyc Dzięki za takie info, bukmacherzy cię nienawidzą.

1

@Dundersztyc Nie mówię że nic nie znaczą.Chodzi mi o to że np Kante grając w Chelsea nie był zawodnikiem który w dużej części poprowadził zespół po puchar tylko tam każdy element układanki był ważny po prostu to była drużyna.
W Argentynie czy w Barcelonie Messi sam ciągnie te zespoły.
Kante grając tak jak grał tylko w np United nigdy by się nawet w top10 nie znalazł.
Messi grając w Betisie czy Totenhamie nadal byłby faworytem.

1

@Dundersztyc Jeśli za 3 mecze w LM dajesz ZP to najwidoczniej nie masz pojęcia na czym polega ta nagroda.
To jest nagroda indywidualna więc obarczanie go że nie doszedł daleko w LM bo Barcelona Dobrze nie funkcjonuje jest słabe.

To jak Kante zasłużył to taki Rudiger też zasłużył bo osiągnięcie podobne a Niemiec złapał formę wcześniej niż Francuz i był kluczowym elementem zespołu.

3

@barcelonaLM Mbappe gra równo cały sezon, grał świetnie w LM cały czas praktycznie.
Dla mnie dawanie ZP Kante to skandal.
Jeśli Copa wygra Argentyna to jedyny słuszny kandydat to Messi.

2

@skakun95 Tylko że Malen sam doszedł do tej sytuacji i zniweczył tylko swój wysiłek a De Ligt zniweczył wysiłek całego zespołu po bezmyślnym zagraniu.

0

@MarFan Włosi faworyci a męczyli się z Austrią xD

3

De Ligt przegrał ten mecz Holandii ale dziwi mnie skreślanie go po jednym błędzie tym bardziej że ostatnie miesiące w Juve i reprezentacji miał świetne.

0

@damiano996 Haha. Fakt początek w Juve słaby ale potem trzymał cały czas bardzo wysoki poziom tak samo w fazie grupowej Euro.

3

Nie można zrzucać winy na Malena bo tą setkę wykreował sobie sam po pięknym rajdzie.

2

Jeśli obniży swoją pensje o połowę to bym zaryzykował i go zostawił chociaż nadal twierdzę że to nie typ gracza którego potrzebujemy.

0

@sevs Podobno same piłkarki chciały by go zwolniono.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?