8

Śmieszy mnie to umniejszanie poziomu drużyn z CA, potem zawsze jadą na mundial i osiągają bardzo dobre rezultaty.
Nawet z Ameryki Północnej jak Kostaryka pojechała to sprawiła niespodziankę w 2014.

0

Wynik dzisiejszego finału mnie nie interesuje liczę tylko na fajne widowisko chociaż w połowie tak dobre jak całe Euro.

13

De Paul świetny turniej, mimo że chciałbym go u nas to uważam że gość urodził się by grać dla Simeone. Będzie jego kolejnym żołnierzem a my cieszmy się bo La Liga zyska na atrakcyjności.

5

Piękny dzień
Słoneczko świeci
Śliczna zielona trawka
Przyjemna temperatura
Ptaszki pięknie śpiewają
I ten Leo z pucharem
Cudownie.

64

2

Ten turniej na pewno nie był świetny do oglądania w porównaniu do Euro, przez wiele czynników, brak kibiców, żenujący komentatorzy, mało drużyn na wysokim poziomie, słabej jakości murawy co utrudniało płynniejszą grę ale po tym wszystkim będzie mnie ta Copa bardziej cieszyła niż Euro po jutrzejszym finale w którym wynik końcowy mnie nie obchodzi za bardzo byle by kupon wszedł.

5

I o dziwo sędzia się dzisiaj spisał, mógł może pokazać 1-2 kartki więcej ale zawsze gdy był faul to gwizdał

2

Messi będzie teraz łatwiejszy dla Laporty :D

6

Messiemu już wręczyli złotą piłkę xD

0

Piękne obrazki, gra na połamanie nóg a teraz sobie dziękują.

20

No to Messi po ostrym fetowaniu tanią wódką wracaj do Barcy, podpisuj kontrakt i uwodź nas dalej twoją grą!!!

4

Prezes AFA się popłakał bo już widzi ten przelew jak leci.

2

Tak hejtowano Scaloniego a on poukładał tą drużynę, cały czas było widać progres tej drużyny.
Brawo dla Trenera!

2

Smutny Casemiro ale mnie to cieszy.

0

Di Maria, Emiliano,De Paul po Messim najlepsi w Argentynie.
W końcu drużyna mu pomogła a on był tylko wisienką na torcie.

7

Messi nie zagrał dzisiaj świetnego meczu ale walczył że aż miło, najlepszy gracz turnieju.
Złota piłka dla niego to formalność moim zdaniem.
Brawo Argentyna!!!!!!!!!

5

Doliczył 5 minut a piłka w grze w tym meczu może była 45minut xD

0

Czemuuuuu :( :( :(

1

Otamendi nie licząc jego buractwa to gra świetny mecz.

1

@BartqRKO Mascherano na mundialu w 2014 to był PAN PIŁKARZ kasował wszystkich że aż miło.

0

Vini zmienił fryz? Bo jakoś dziwnie wygląda.

0

Środkowi wyszli by złapać na spalonym a boczni stali jak wryci xD

0

@Pressinho Nie zgodzę się, owszem Mascherano grał świetnie ale najlepszy był Lavezzi,do dzisiaj nie wiem czemu zdjął go w finale trener po pierwszej połowie.

4

W krojenie chleba wkładam więcej emocji niż komentatorzy w ten turniej.

0

Wystarczy 48%?
Wyliczył ze wzoru Hajty?

0

@Pressinho Di Maria zazwyczaj grał piach w reprezentacji,cud że na tym turnieju gra nieźle

2

Bardzo dobra piłka ale jednak błąd Lodiego.

2

Tak jest !!!!!!!!!!!!

0

Piłka może przejść, zawodnik już nie.

2

Argentyna czy Brazylia jak jedzie na Mundial to nie grają tak agresywnie, grają bardziej po Europejsku.
Chyba rzeźnictwo innych drużyn wpływa na nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?