Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dla mnie Southgate od początku pracy w tej kadrze popełnia błędy co do wyboru zawodników a dziś to już nie mógł się bardziej ośmieszyć.Dla mnie jest to trener do zwolnienia. Mają duży potencjał kadrowy a grają tak słabą piłkę.
Mieli farta że grali u siebie a także mieli banalną drabinkę.
0
Za Włochami nie przepadam ale bardzo dobrze że Angole nie wygrali.
0
A myślałem że Hiszpanie najgorzej karne wykonywali xD
0
Co za konkurs przecież on nie marnuje jedenastek.
1
Sancho i Rashford tragicznie wykonali jedenastki.
0
Czy ja właśnie słyszałem Borka na stadionie ???
0
Anglia przycisnęła jak Hiszpania Włochów i ci już wyglądają słabo.
1
Włosi klękali i czy kibice gwizdali na hymn Włoch?
1
@Janiama 1-2 Anglia
2
@Dundersztyc No dobra ale z Europy gra o wiele więcej zespołów na mundialu niż z Ameryki południowej.
1
@Oskar00 Owszem ale Argentyna odpadła ze zwycięzcą tego mundialu i byli najbliżej aby pokonać Francuzów i to z trenerem który się skompromitował tam.
8
Śmieszy mnie to umniejszanie poziomu drużyn z CA, potem zawsze jadą na mundial i osiągają bardzo dobre rezultaty.
Nawet z Ameryki Północnej jak Kostaryka pojechała to sprawiła niespodziankę w 2014.
0
Wynik dzisiejszego finału mnie nie interesuje liczę tylko na fajne widowisko chociaż w połowie tak dobre jak całe Euro.
13
De Paul świetny turniej, mimo że chciałbym go u nas to uważam że gość urodził się by grać dla Simeone. Będzie jego kolejnym żołnierzem a my cieszmy się bo La Liga zyska na atrakcyjności.
5
Piękny dzień
Słoneczko świeci
Śliczna zielona trawka
Przyjemna temperatura
Ptaszki pięknie śpiewają
I ten Leo z pucharem
Cudownie.
64
Di Maria,czytajcie opis
https://zapodaj.net/d87b7c7d6a0f6.jpg.html
2
Ten turniej na pewno nie był świetny do oglądania w porównaniu do Euro, przez wiele czynników, brak kibiców, żenujący komentatorzy, mało drużyn na wysokim poziomie, słabej jakości murawy co utrudniało płynniejszą grę ale po tym wszystkim będzie mnie ta Copa bardziej cieszyła niż Euro po jutrzejszym finale w którym wynik końcowy mnie nie obchodzi za bardzo byle by kupon wszedł.
5
I o dziwo sędzia się dzisiaj spisał, mógł może pokazać 1-2 kartki więcej ale zawsze gdy był faul to gwizdał
2
Messi będzie teraz łatwiejszy dla Laporty :D
6
Messiemu już wręczyli złotą piłkę xD
0
Piękne obrazki, gra na połamanie nóg a teraz sobie dziękują.
20
No to Messi po ostrym fetowaniu tanią wódką wracaj do Barcy, podpisuj kontrakt i uwodź nas dalej twoją grą!!!
4
Prezes AFA się popłakał bo już widzi ten przelew jak leci.
2
Tak hejtowano Scaloniego a on poukładał tą drużynę, cały czas było widać progres tej drużyny.
Brawo dla Trenera!
2
Smutny Casemiro ale mnie to cieszy.
0
Di Maria, Emiliano,De Paul po Messim najlepsi w Argentynie.
W końcu drużyna mu pomogła a on był tylko wisienką na torcie.
7
Messi nie zagrał dzisiaj świetnego meczu ale walczył że aż miło, najlepszy gracz turnieju.
Złota piłka dla niego to formalność moim zdaniem.
Brawo Argentyna!!!!!!!!!
5
Doliczył 5 minut a piłka w grze w tym meczu może była 45minut xD
0
Czemuuuuu :( :( :(
1
Otamendi nie licząc jego buractwa to gra świetny mecz.