27

Spokojnie sytuacja opanowana.
Ja już widzę jak Leo z długopisem mając przed sobą kontrakt z PSG wstaję i krzyczy że to prank i Laporta na białym koniu wjeżdża i zabiera go do Barcelony.

0

@Encore Niby tak ale każdy będzie wiedział gdzie spędził większość życia.
Tym bardziej jak Leo by powrócił za dwa lata do nas.

2

@Oskar00 Jeśli chodzi o atak to tak. Nad resztą bym się poważnil zastanowił.

0

Pomimo że to PSG to chcę by Leo z nimi wygrywał każdy mecz!
Oprócz oczywiście kiedy będzie grał z Barcą.
Nie obchodzą mnie te gwiazdeczki i ten śmieszny szejk bo o nich wszyscy szybko zapomną a Messi będzie swoją legendę umacniał jeszcze bardziej.

0

Myślicie że są duże szansę że Leo u nas jeszcze zagra w przyszłości?

6

@Breakdrowser Na dwa lata do PSG a potem na rok lub dwa do nas. Błagam.

0

@Ricc Ja to samo, niestety się nie udało ale kto wie może Messi powróci za rok może dwa.

0

@HarveySpecter Tylko że wtedy skład mieliśmy na innym poziomie a sam Leo już przejmował pałeczkę a aktualnie nie widać takiej osoby u nas.

3

Będziecie oglądać mecze PSG?
Ja bym sobie nie odpuścił gdybym przegapił jakikolwiek mecz Messiego w ostatnich latach jego kariery.

1

Messi z takim składem w Paryżu będzie szedł po kolejne złote piłki pewnym krokiem bo głównych przeciwników w tej nagrodzie po prostu stłamsi mając ich koło siebie.

1

@Commando Na początku miałem taką nadzieję ale już chyba po ptokach.
Oczywiście marzę o tym by jednak Leo jakimś cudem został.

1

Odejście Messiego w końcu stało by się faktem prędzej czy później ale nie tak to miało wyglądać.
Okoliczności i to że będzie nosił koszulkę innej drużyny z Europy na dodatek na 100% będzie to PSG wywołuje u mnie ogromny smutek a zarazem złość.
Mam nadzieję że szybko się to skończy, Messi niech jak najszybciej podpisze z Paryżem, zacznie się sezon i nie będę tak bardzo tego przeżywał.

0

Nie mogli Messiego podpisać i wypożyczyć na rok???

8

@cules100pro Panu na dzisiaj już dziękujemy.

0

Wiem że to prawie niemożliwe a co jeśli PSG nie uda się uzyskać zgody FFP???

0

Chciałbym nie myśleć o tej sytuacji no ale nie da się. Coś okropnego.
O wiele bardziej boli niż rok temu kiedy Leo sam chciał odejść.

1

@ściah Koszulka to minimum to w końcu twoja 25 rocznica kibicowania temu klubowi.

0

@blazeq Wątpię przecież Laporta sam stwierdził że musi być głosowanie Socios by to przeszło i to jest ich zabezpieczenie

0

@blazeq Na pewno była tama na SL w tej umowie ale przecież Wiadomo że socios nie chcą tego projektu to dlaczego w to brnie ?

0

@blazeq No dobra ale dlaczego odrzucili CVC jak już się na to zgodzili? Bo jakiś pajac przekonał Laporte do innej opcji.

0

Nie oszukujmy bez Messiego to możemy pomarzyć o trofeach.
Nie mówię że od razu wypadniemy z top3 Ligi ale o wygranie jej będzie bardzo trudno
Ten zespół jest w budowie, szczególnie młodzi jeszcze muszą dalej pracować.
Ile razy nam Messi tyłek ratował,ile punktów zdobyliśmy tylko dzięki niemu?
I jak ktoś myśli że Griezmann w końcu przejmie rolę lidera to jest niepoważny.
Straciliśmy marketingowo a szczególnie sportowo.

0

@pluszek Gościu się nie wywiązuje się ze swoich obietnice i ludzie mają być zadowoleni?
To na jakiej podstawie mają wybierać polityków, na ładny uśmiech?
Każdego polityka rozliczam z obietnic i każdego który łamie je jest dla mnie nikim.

0

@barcelonaLM Oczywiście że nic nie można brać za pewnik ale dla mnie wersja Tebasa jest o wiele bardziej spójna jeśli przeanalizujemy ruchy Laporty.

0

@barcelonaLM No właśnie nie stanął przed takim wyborem.
I tylko o to mam pretensje.
Wszystko było ugadane z La Ligą odnośnie CVC i mogliby Messiego zakontraktować.
Niestety wybrał Superligę.

8

Laporta to zwykły błazen.
Tak cieszyłem się że go wybrali, sam Leo na niego głosował z dużym prawdopodobieństwem a ten go okłamał i wyrzucił z klubu jakby był jakimś śmiesznym grajkiem który gra u nas pół roku.
Nie wybaczę mu nigdy tego że odebrał mi radość z oglądania moje ulubionego zawodnika w klubie mojego życia.
Życzę mu wszystkiego najgorszego.

42

Szkoda mi kibiców ale najbardziej Messiego.
Chłop wrócił zadowolony po wygraniu CA , chciał wrócić do nas, pograć ze swoim przyjacielem Aguero, poświęcił się i znacznie obniżył pensję a tu się okazuje że powinnien od razu się pakować.

1

Leo wyjdź i powiedz że odchodzisz. Zakończ to jak najszybciej bo tym śmiesznym ludzikom z klubu nie można ufać w najmniejszym stopniu.

4

Na początku było mi smutno z powodu Leo że jakiś śmieszny limit uniemożliwił mu gry u nas.
Teraz jestem zły (chciałbym użyć o wiele mocniejszego słowa) bo wiem że Laporta kłamał w żywe oczy i glupio się uśmiechał ,odpalił Messiego bo tak zdecydował, to jest nie pojęte.

0

@mikael Tak na pewno uwolnią potencjał.
Griezmanna dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki gdy nie grał Leo więc mógł się wykazać.
Coutinho już powinni sprzedać rok temu.
Lubię go ale niestety u nas nie zaskoczył i już tego nie zrobi.

8

Ale według wyliczeń Laporty ledwo zarejestrują nowych graczy xD
Śmiech na sali jak go sprowadzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?