1

@ObiektywnyKibic121 Nie ma co też porównać ponieważ Pan Trener Bielsa ma bzika na punkcie analiz i przygotowań do meczu.
Myślę że Trener Leeds pod tym względem zawstydził by nie jedną topową drużynę.

1

@Ronmes Dla mnie jedynym błędem sędziego było nie pokazanie Mascherano czerwonej kartki,karne i gole były legitne.

1

PSG gra następny mecz w sobotę myślę że już wtedy zobaczymy go na boisku.
Messi vs Strasbourg.
Przecież on tam wejdzie pyknie że dwie brameczki dołoży asyste lub dwie i nawet się nie spoci.
Myślę że koło 40 bramek się zakręci w lidze.

0

@Mathew16 Poczekaj jak zobaczy Messiego w koszulce PSG w meczu ligowym wtedy to już na pewno spuchnie.

7

Jutro mam urodziny i wtedy prawdopodobnie prezentacja Leo w PSG.
Biednemu zawsze wiatr w oczy.
Fajny prezent mi Bartolomeu zafundował :(

5

A wy się hejtowaliscie Laporte że siedzi na jachcie z laseczkami a on płynął z nową ofertą i z cygarem w paszczy :D

3

Jak my Depaya nie umiemy zarejestrować a gdzie tam Messi.

2

Właśnie wstałem a tu takie info i już nie wiem co o tym myśleć.
Uśmiech na twarzy się pojawił że jakaś nadzieja się pojawiła ale byłoby to niepoważne i żałosne ze strony klubu.

0

@Messibestplayerintheworld O co byłby ten pozew?

11

Ale co Bartolomeu wyczyścił sezonowców z tego klubu to jego.

0

@Encore Jeśli chcemy zrobić bardzo dobry wynik i dojść do finału LM to prędzej czy później na nich trafimy bo nie wyobrażam sobie Paryża jak odpada 1/4 a z Messim to finał spokojnie w ich zasięgu.

2

@Encore A transfer Leo do PSG znacznie obniża nasze szanse na LM jeśli jakieś mamy.

0

@KORTIS Przecież ja nie piszę że tak będzie tylko że fajnie by było.

1

@Encore Jeśli mamy się podnieść a także liga Hiszpańska chce zacząć wyścig o miano najlepszej to każdej drużyny poziom musi wzrastać.

6

Super jakby Leoś trafił do Atletico, na pewno bym miał większą frajdę z oglądania go w Atletico niż PSG,na dodatek liga by nie straciła znowu na poziomie i zawsze by miał łatwiejszą i bliższą drogę by wrócił do domu.
Dla Messiego a przede wszystkim dla jego rodziny byłoby o wiele łatwiej przeprowadzić się do Madrytu a nie nagle znaleźć się w nowym kraju z innym klimatem a także językiem.
I ten piękny widok rozczarowanych Paryżan mmmmmmm

0

Potwierdziło się to że Messi nie mógł grać za poniżej 50% swojej poprzedniej umowy???

2

@Messibestplayerintheworld Kocham ten romantyzm w futbolu.

0

W bezpośrednim meczu Barcy z drużyną Leo uważacie że łatwiej nam będzie grało się przeciwko niemu czy Messi będzie miał łatwiej zważając na to że nasi zawodnicy grali z nim od lat?

4

@amanter Tak mu wybił futbol z głowy że aż brameczke bardzo fajną wcisnął.

8

Naprawdę nie wiem co wy macie do tego Puiga.

Uważam że miewał lepsze momenty w Barcelonie niż w tym presezonie ale uważanie go za jakiegoś atencjusza jest mocnym przegięciem, oczywiście można sobie pożartować z tego (sam to robię) a niektórzy za bardzo wzięli sobie to do serca i jadą równo z chłopakiem.
Czasami zagra gorzej ale i tak Lepiej niż większość tego szrotu co Barto kupił.
Zawsze się Riki stara,biega i jest bardzo zaangażowany w grę.

Nie musi od razu grać w pierwszym składzie ale taki zmiennik to skarb.

4

@masa11 Transfer raczej.

27

Bawiło was danie mu szóstki a tu dychę trza mu zaaplikować.

4

Już się możecie chować hejterzy xD

0

@haryveb944 No właśnie i tylko tak do końca życia.

2

Wchodzi nasza szóstka ukochana :)

1

Demir pięknie gra ale czy będzie w przyszłości najlepszy u nas?
Mam wątpliwości bo nie można zapominać o Fatim.
Cud że mamy takich grajków po obu stronach boiskach.

1

@Wossi61FCB Pewnie liczyłeś na występ Leo, współczuję rozczarowania

1

Jak będzie dobrze nam szło w tym sezonie to już widzę oczami wyobraźni głosy że Leo był hamulcowym tej drużyny xD

1

@BarcaInfo aktualnie jest najlepszym grajkiem u nas.

2

Chyba nie muszę pisać kto teraz jest moim ulubionym piłkarzem w Barcelonie?
Memphis jest cudowny!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?