0

@LeoMessiah Rozumiesz to że Lewy większość tych osiągnięć zdobył po oficjalnym odwołaniu.
Wtedy bardzo duże szanse dawali Mbappe i Neymarowi a także nigdy nie można zapominać o Ronaldo i Messim.
Stawka na tamten była wyrównana ale polscy kibice zaczęli mieć ból tyłka dopiero po zakończeniu sezonu a nie przed przy decyzji France Footbal.

0

@LeoMessiah Decyzja była bardzo dobra i na tamten moment było wiele kandydatów do tej nagrody.

1

Szczerze wam powiem, dla mnie przyznawanie złotej piłki ,którą oficjalnie odwołali jest słabe mimo tego, że raczej dostał by ją Polak.
Tamten sezon był bardzo specyficzny, terminarze lig były bardzo nieregularne a liga francuska nie została dokończona i dużo drużyn pauzowało.Dodatkowo format ligi mistrzów był jaki był. Te wszystkie czynniki wpłynęła na decyzje France Footbal i wtedy nikt nie miał pretensji do nich ponieważ każdy rozumiał ,że taka nagroda będzie niesprawiedliwa ,bo bardzo wiele czynników niezależnych od piłkarzy będzie miało wpływ na wybór zawodnika globu.
Mało polskich kibiców narzekało na to a pół roku póżniej spadł hejt na Francuzów ,ponieważ diametralnie wzrosły szanse Roberta.
Bardzo dobrze ,że złota piłka została odwołana i zostało zrobione to w dobrej chwili, o wiele wcześniej niż koniec okresu za ,który wręcza się złotą piłkę,rozumiałbym pretensje kiedy by zrobili to pózniej.
Jak chcą przyznawać tą nagrodę to mam nadzieje że zrobią to jak najszybciej i nie na tej samej gali co obecną złotą piłkę ,bo odebrało by to rangę i prestiż obu złotym piłką.

0

@Gaucho Mnie jakoś Włoch nie przekonuje.

4

@Boogmacher Oczywiście Suarez zachował się jak pajac ale nie zmienia to faktu że faul był.

4

@Ghotti W tej sytuacji po prawej był faul, nie było widać tego z każdej kamery ale Suarez został kopnięty.

0

@MNSbEstEver Jeśli obniży swoją pensję do 5 baniek i zaakceptuje zmniejszenie jego czasu na boisku bo nie widzę miejsca dla niego mając Messiego Memphisa Aguero czy Fatiego to może zostać. Co oczywiście jest niemożliwe.

0

@LeoMessi1994 Niespodziewanie dobrze ale też nie jakoś świetnie

2

Chcielibyście sprzedać Moribe nawet jakby zgodził się na warunki kontraktu stawiane przez Barce?
Jakby ktoś był w stanie zaoferować około 30 baniek i byśmy sobie zapewnili jakiś % od przyszłej sprzedaży to bym się poważnie nad tym zastanowił bo widać już kolejne talenty na horyzoncie a też nasz budżet by się poprawił.

1

Pjanic sobie przypomniał jak się piłkę kopie, szkoda że dopiero jak już jest na wylocie.

0

@tomek8756 Okocim sycylijska pomarańcza z limonką ale piwem bym tego nie nazwał bardziej oranżadą.

5

@KrwawiaceoczyVEB Ja myślę że 9 dostanie Aguero.

3

@AntekGriezmann "Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś gupi"

0

Szkoda meczu ale nie ma co się martwić bo i tak pewnie wyjdziemy z grupy.

2

@paweldunajecfcb Tak ale niech każdy robi sobie co chce, osobiście bym nie poszedł.

2

@Whudi Tych co wymieniłeś wszyscy na plus szczególnie Gavi i Demir.

1

@Janiama Jeśli jest taki słaby to czemu jest w pierwszym zespole,czemu Laporta się za nim wstawia,czemu Guardiola uważa że będzie bardzo dobrym grajkiem,czemu był jednym z lepszym u nas w końcówce sezonu Setiena?
Rozumiem nie lubić go ale umiejętności czysto piłkarskich nie można mu odmówić.
Nigdy prawdziwej szansy nie dostał a w Barcelonie B przerastał innych o kilka klas.

0

@19Riki20 Ile wkładu?

0

@Gaz Ja tam jestem zwolennikiem Holendra i Puiga. Myślę że ten sezon będzie weryfikacją dla jednego i drugiego.

0

Jaki jest powód że Puig tak dzieli kibiców?

Jedni twierdzą że to zwykły cienias a drudzy że mega talent.
Osobiście myślę że ma talent ale też swoje wady.
Dzisiaj i ogólnie jest piłkarzem który jako nieliczny u nas potrafi zagrać do przodu (uważam że w tym elemencie jest o wiele lepszy od Pedriego) ale też traci piłki albo nieumiejętnie porusza się po boisku w przeciwieństwie do Pedriego.
Mam nadzieję że zagra znacznie więcej w tym sezonie i to da nam obraz jego potencjału.
Ryszard był gwiazdą Barcy B i był kilka poziomów wyżej od swoich kolegów i większość osób domagało się go w pierwszym zespole, już nie mówiąc o ekscytacji po jego meczach u Setiena a po decyzji Koemana na początku sezonu nagle spadł na niego hejt.
Czy przy Koemanie czy przy innyn trenerze uważam że zostanie w Barcelonie na dłużej i będzie conajmniej dobrym rezerwowym.

62

W towarzyskich meczach zamiast czerwonej kartki powinni po prostu wpuszczać kogoś innego za takiego delikwenta.


0

Jak myślicie kto będzie dziś najlepszy u nas na boisku?
Wydaję mi się że Gavi i pan obiektyw zagrają najlepiej.

0

@JarekS Czy to jest Rojo z tą Gaśnicą?
xD

3

@kuz Pokazywał też symbol Varu

4

31-letni piłkarz Premier League został dziś wieczorem aresztowany pod zarzutem przestępstw seksualnych wobec dzieci [Daily Mail]

2

@puyol_presidend5 Dlaczego miałby dostać za ten rok?

0

@zmiter912576 Zależy jaką ilością wody zalejesz.

2

@BarcaInfo Pamiętam że dobre kilka sezonów przewijał się temat Wiliana. Temat chyba ucichł dopiero rok temu pomimo że miał swoje lata.
W sumie Barcelonie przydał by się taki zawodnik, jakby Brazylijczyk trafił z pięć lat temu to uważam że byłby świetnym wzmocnieniem.

2

Pozbycie się Griezmanna będzie świetną wiadomością finansową i sportową.
Mając w składzie Messiego Aguero Depaya Fatiego to gdzie miałby grać Griezmann? A trzymać chłopa na ławce z pensja ponad 20mln to zgroza nawet jakby zszedł do 10-15mln.
Są głosy że bronił się sportowo może i tak ale nie w Barcelonie. Niby strzelił trochę goli ale pięć razu tyle zmarnował sytuacji i tu był problem w Barcie w poprzednim sezonie czyli skuteczność której Francuzowi brakuje.
Już nie mówiąc o tym że w większości meczów u nas znikał a pojawiał się po to by popsuć stuprocentową okazję.
Nawet jakby upchnąć go składzie to na jakiej pozycji bo chyba nie znowu na 9 czy na skrzydle.
Dla mnie biorąc pod uwagę to że Antoine przyszedł za taką kasę i dostał chory kontrakt to gość jest sporym niewypałem transferowym.Jakby przyszedł za 60 a nie 120 z pensją 10 baniek to byłbym z niego zadowolony mimo że od początku nie wiedziałem sensu sprowadzania go do Barcelony pomimo jego wysokiej klasy piłkarskiej.
Niech idzie do Atletico tam się odbuduje.
Już widzę ten płacz że oddaliśmy takiego grajka a ten gra świetnie, tak będzie Francuz odzyska formę ,dostanie swoją pozycję i będzie znowu jedną z gwiazd ligi,u nas na niestety nie będzie.

0

@Kgorecki2500 Siedzisz na kiblu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?