Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot Busqets ma już swoje lata i nie wytrzymał fizycznie po prostu musiał go Enrique zmienić.
26
Hiszpania z Fatim na 9 by wygrała ten turniej.
3
Dobranoc.Widzimy się za trzy godzinki.
1
@don'T.R.I.P.e Moracie się krytyka należy,bo cały turniej grał żenująco.
Większość napastników kończy takie sytuacje jak ta Moraty w dzisiejszym meczu więc nie ma się co podniecać tym.
0
@takisobiektos O tym mówię,gdyby tego nie strzelił to byłaby kolejna kompromitacja. Większość napastników takie coś kończy z łatwością.
0
Morata najgorszy piłkarz turnieju.
Tyle on setek zmarnował, kompromitacja.
Jeszcze dwa karne nie trafione.
Strzelił dwie bramki ale w sytuacjach bardzo łatwych.
Hiszpania wie komu dziękować.
2
Hiszpania może się pakować
0
Achhhh ale wyczuł
0
Po prostu Hiszpania xD
0
Tak jest SiMon!!!
0
Simon robi te karne róbta screeny.
3
Enrique sobie przypomniał żeby taktyke na mecz przedstawić piłkarzom xD
3
Już nie pamiętam dobrego meczu Thiago w reprezentacji.
0
@Leooo Zostawić losy finału w jednym elemencie gry.Nie dziękuję.
0
Włosi już narobili w zbroje i grają na czas.
0
Olmo w końcu się obudził na tym turnieju.
Świetny mecz.
1
@Ronin47 Pomimo strat to Busqets.Olmo też bardzo dobrze choć miał słabą pierwszą połowę.Pedri też na wysokim poziomie.
2
Znowu nie dał kartki. Nie wierzę.
1
@FIJI Niby tak ale też zaliczył bardzo ważne odbiory.
16
Nie bójcie się o Pedriego, nie padnie.On jest nieśmiertelny. Gość kontuzje ponad dwutygodniową przeszedł w jeden dzień.
0
Enrique powinnien robić zmiany w pierwszej minucie to by wygrywał wszystko.
0
Ogromny plus dla Moraty za tą klepkę ale jakby tego nie trafił to by go zjedzono kolejny raz i słusznie bo to była najlepsza sytuacja Hiszpanii.
4
Morata>Braithwaite
I nawet z tym nie handlujcie.
0
TIKI TAKA LEVEL HARD.
0
@Antimadridista~ Myślę że miał bardzo słaby okres w swojej karierze po tym jak był blisko Barcelony ale ostatnio gra świetnie.
5
Enrique zjadł taktycznie Manciniego.
0
@Lub567 Oczywiście wyolbrzymiam ale przed meczem większość twierdziła że Włosi zjedzą Hiszpanie i nie pozostawią złudzeń kto lepszy a tu pierwsza połowa i Hiszpania ma przewagę.
4
@Virusk3 Jeśli nie widzisz na jakim poziomie są te podania to bardzo mi przykro że omijają cie takie chwile.
6
I co Włosi już w finale? Bo ich na boisku nie widzę.
1
@neeed 10/10, dla mnie jest unikalnym owocem którego nic innego nie przypomina choć wolę truskawki czy arbuza to banan jest wyśmienity.