0

@sokot Busqets ma już swoje lata i nie wytrzymał fizycznie po prostu musiał go Enrique zmienić.

26

Hiszpania z Fatim na 9 by wygrała ten turniej.

3

Dobranoc.Widzimy się za trzy godzinki.

1

@don'T.R.I.P.e Moracie się krytyka należy,bo cały turniej grał żenująco.
Większość napastników kończy takie sytuacje jak ta Moraty w dzisiejszym meczu więc nie ma się co podniecać tym.

0

@takisobiektos O tym mówię,gdyby tego nie strzelił to byłaby kolejna kompromitacja. Większość napastników takie coś kończy z łatwością.

0

Morata najgorszy piłkarz turnieju.
Tyle on setek zmarnował, kompromitacja.
Jeszcze dwa karne nie trafione.
Strzelił dwie bramki ale w sytuacjach bardzo łatwych.
Hiszpania wie komu dziękować.

2

Hiszpania może się pakować

0

Achhhh ale wyczuł

0

Po prostu Hiszpania xD

0

Tak jest SiMon!!!

0

Simon robi te karne róbta screeny.

3

Enrique sobie przypomniał żeby taktyke na mecz przedstawić piłkarzom xD

3

Już nie pamiętam dobrego meczu Thiago w reprezentacji.

0

@Leooo Zostawić losy finału w jednym elemencie gry.Nie dziękuję.

0

Włosi już narobili w zbroje i grają na czas.

0

Olmo w końcu się obudził na tym turnieju.
Świetny mecz.

1

@Ronin47 Pomimo strat to Busqets.Olmo też bardzo dobrze choć miał słabą pierwszą połowę.Pedri też na wysokim poziomie.

2

Znowu nie dał kartki. Nie wierzę.

1

@FIJI Niby tak ale też zaliczył bardzo ważne odbiory.

16

Nie bójcie się o Pedriego, nie padnie.On jest nieśmiertelny. Gość kontuzje ponad dwutygodniową przeszedł w jeden dzień.

0

Enrique powinnien robić zmiany w pierwszej minucie to by wygrywał wszystko.

0

Ogromny plus dla Moraty za tą klepkę ale jakby tego nie trafił to by go zjedzono kolejny raz i słusznie bo to była najlepsza sytuacja Hiszpanii.

4

Morata>Braithwaite
I nawet z tym nie handlujcie.

0

TIKI TAKA LEVEL HARD.

0

@Antimadridista~ Myślę że miał bardzo słaby okres w swojej karierze po tym jak był blisko Barcelony ale ostatnio gra świetnie.

5

Enrique zjadł taktycznie Manciniego.

0

@Lub567 Oczywiście wyolbrzymiam ale przed meczem większość twierdziła że Włosi zjedzą Hiszpanie i nie pozostawią złudzeń kto lepszy a tu pierwsza połowa i Hiszpania ma przewagę.

4

@Virusk3 Jeśli nie widzisz na jakim poziomie są te podania to bardzo mi przykro że omijają cie takie chwile.

6

I co Włosi już w finale? Bo ich na boisku nie widzę.

1

@neeed 10/10, dla mnie jest unikalnym owocem którego nic innego nie przypomina choć wolę truskawki czy arbuza to banan jest wyśmienity.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?