0

Granie tak wysoko skończy się tragicznie, powinniśmy autobus postawić i modlić się o kontrę.

0

Ale posiadanie piłki 100% przeciwko Hiszpanom!!!!!! Szaleństwo

2

@IronSanHybrid Pijmy szybciej bo się ściemnia ;D

0

Braithwait>Depay>Griezmann,Dembele
Świetny transfer.Laporta robi robotę.

0

Depay oficjalnie?
Na pewno jest jakiś haczyk przecież miała być kwestia godzin, niemożliwe by już ogłosili.

3

Ale fajny gołąb na murawie xD

0

Ale bym chciał żeby tylko Węgry wyszły z tej grupy.

2

Dzisiaj przegrana Niemców stawia ich w bardzo złej sytuacji ale mnie to cieszy.

0

@Encore Oczywiście trzeba obniżyć znacznie pensje a jak nie to sprzedać.

0

@Murazor Może tak. Najlepiej by wrócił do Atletico albo poszedł do Juve.
U nas nigdy nie będzie grał tak jak u Simeone.

3

Najlepiej sprzedać Griezmanna i Dembele.
Jeśli jeden miałby zostać to lepiej by to był Ousmane. Piłkarsko nie jest lepszy ale przynajmniej wiadomo jakie ma zadania a nam skrzydłowych potrzeba i w pewnych warunkach mógłby wchodzić z ławki z przeciwnikami gdzie jest więcej miejsca a Griezmann co może zaoferować? Powrót do obrony?
W Barcelonie nie ma dla niego miejsca.

0

@Murazor Jakim liderem?
Co zrobił w tym meczu i poprzednim? Strzelił jedną na pustaka,kilka zmarnował a tak to znowu pokazał magię i zniknął.

0

Proszę tylko o jedno żółtko i dwa rożne dla Węgrów.

5

Nie ma co się jarać tym golem Griezmanna, chłop znowu marnuje kilka setek a potem strzeli jedną.
To nie jest gracz na Barcelonę.
Sprzedać bo jego pensja to jakiś chory żart.

0

Tak jak pisałem po meczu z Niemcami,Francja mnie nie przekonała.
Oczywiście są mocni,mogli wygrywać z Węgrami ale żeby wygrać Euro muszą pokazać o wiele więcej.Z taką grą na pewno zajdą daleko ale będą się męczyć z tymi największymi.

0

A co miał powiedzieć?
Jestem winny i robiliśmy przekręt za przekrętem.
Trzeba czekać i jak będą dowody to skazać jednego z drugim.

5

Sędzia co za dzban , chłop wlatuje w niego bez zainteresowania się piłką.

0

Griezmann co za wykończenie jak za dobrych czasów w Barcelonie.

1

@barcanawieki Jak dobrze że to tylko kwestia godzin.

1

@Janiama Węgry 2-2 Francja

1

Co mi się wydaje że mecz Portugalii z Niemcami skończy się jakimś 0-0. Portugalia zamuruje bo ich remis w miarę urządza a Niemcy będą walić głową w mur.

7

Najgorsze jest to ptactwo które śpiewa a tu trzeba drzemkę zrobić.
Dobranoc

2

Otamendi i Suarez się dobrali idealnie.

0

@Dembouz1899 Pewnie fanboy Neymara lub Cr7

3

Padolino podobne jak dzisiejsze to znaczy wczorajsze już Sterlinga, może go musnął w niewielkim stopniu co upadku by nie spowodowało a ten padł jakby z armaty dostał.

3

Od początku CA mam wrażenie że piłkarze biegają tam jakby w przyspieszonym tempie.
Też tak macie? Czy mi się tylko we łbie pieprzy?

0

Argentyna !!! Messi wrzutka klasa.

3

To spotkanie zasługiwało by padły trzy-cztery bramki. Świetny mecz.

1

@escarabajo Przykro mi nie udało ci się,szybciej poprawiłem xD
Sam czasami nie wierzę w to co piszę ale się zorientowałem w porę.

1

Po zejściu Fodena poziom Anglii spadł znacznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?