Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Większość bramkarzy pokazuje klasę na tym turnieju, są wartością dodaną i kiedy drużynie nie idzie to są bohaterami.
Kiedy Polska będzie miała takiego goalkeepera?
Jak pisałem kilka miesięcy temu że Szczęsny jest przeciętniakiem i bym miał problem by umieścić go w top 10 to zostałem tu obrażony niejednokrotnie i zmieszany z błotem a teraz słyszę płacz od tych samych że Fabiański go zjada na śniadanie xD
1
@fart Smokowski stwierdził że widział markery jednego zawodników i było naprawdę źle reszta drużyny też nie miała dobrych wyników, podobno Sousa zrobił robił ciężkie treningi jeszcze dwa dni przed meczem z Słowacją.Nie wiem czy to prawda ale bardzo prawdopodobne jak wyglądają nasi pod względem fizycznym.
0
Piękna bramka.Czech na swoje nieszczęście nie utrzymał równowagi.
0
To Polska odpada po dwóch meczach.
0
@KmN I Dla szpaka też.
0
Isak co za dzban a mi brakuje tylko jednego gola na kuponie.
69
Ferran Torres:
Lewandowski? Nie martwimy się nim. Nasi środkowi obrońcy go zjedzą.
Niech uważa co mówi bo Senegalczycy też tak gadali i co ?
Mieli rację.
2
@Vebrol To Euro pod tym względem jest wspaniałe.
4
Holandia gra bardzo dobrze na tym turnieju co mnie dziwi bo reprezentacja trochę siadła po odejściu Koemana, trzeba też wziąć pod uwagę że nie grali z cieniasiami.Jak jeszcze się rozkręcą to mogą sprawić małą niespodziankę.
7
Dobra już można dawać oficjalke Depaya.
1
@Barcza223 Chyba tak.
0
@masq Bardzo dobrze, choć raz setki nie trafił.
17
Przypominam że De Jong ma tylko 24 lata i pogra jeszcze kupę lat w Barcelonie.
Nie dziękujcie za poprawe humoru.
1
Depay klasa, absolutnie brak spalonego.
2
Barella-De Jong-Kevin ale bym taką pomoc oglądnął.
4
Dla mnie Włochy razem z Holandią mają najgorszy skład na papierze z grona faworytów ale ich gra szczególnie tych pierwszych wygląda bardzo dobrze a są to reprezentację które przeżywały w ostatnich latach poważny kryzys.
3
Idealnie pasuje do Barcy :D
1
To jaką pensje dostał Alaba w tym Realu? xD
0
@robsoNele U mnie to samo.
2
@Admin030 Nie tylko w tym momencie,on zawsze imponuje.
1
Bruyne ratuje kupon, najlepszy Pomocnik świata!!!
0
Brawo sędzia!
W sumie w trakcie sezonu klubowego nie widziałem żadnej kartki za symulke a tu już na Euro dwie sztuki.
9
Hahahaha postawiłem na dokładny wynik meczu Ukrainy 2:0, już rozpaczałem że Macedonia strzeliła, wchodzę na buka patrzę skąd mam tyle kasy a tu niechcący dałem 2:0 ale do przerwy xD
3
Po meczu ze Słowacją, wszyscy twierdzili że Hiszpania nas po prostu ośmieszy,teraz zaczyna się gadka że wcale nie jesteśmy bez szans a Hiszpania nie jest taka silna.Po meczu zmienią zdanie mówiąc że od razu było wiadomo że jesteśmy bez szans xD
Hiszpania z nami wygra i to na spokojnie, liczę tylko że nie wpakują nam 3-4 bramek.
2
@Janiama Jeśli Lewy ma technikę na światowym poziomie to ja nie wiem jak nazwać poziom takich zawodnik jak Mbappe, Benzema,Depay,Kane już nie wspominając Neymara, Messiego i nie uwzględniając topowych pomocników.
Lewy pod względem technicznymi jest średni.Nawet wśród Polaków bym nie postawił go przed Klichem czy Zielińskim.
4
@Messibestplayerintheworld Wolałbym Gaye ale on też nie jest zły.
2
Spinazzola gra tak też dobrze w Romie?
4
Ramos to typ piłkarza którego nie cierpię ale La Liga dużo straci a w szczególności mecze Barcy z Realem.
0
Już się człowiek cieszył że kupon wejdzie, dałem under 10.5kartek w trzech dzisiejszych meczach a tu 4 kartki w minutę ....
1
@MasterKrzych 600 stów za 5zl wkładu i 1400 za 50zl.