Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barwindg Niezłe.Herb+1
1
@Yosemite Dużo osób zapomniało o nim mam wrażenie a był świetnym bramkarzem
10
Oczekiwania są niewielkie wobec niego więc może być tylko dobrze.
Oby był w formie bo umiejętności ma na niezłym poziomie i Barcelona takiego typu napastnika dawno nie miała.
Trzymam kciuki.
0
@Coutinho007 W innych wersjach też duża przewaga Chorwata.
2
@MaTt_BarcaFan Akurat wyjątkowo ma rację.
0
@TheNekro94 Co z tego?
Jakby szybciej usłyszał gwizdek że karny to też by protestował?
Symulka to symulka i nie ma wytłumaczenia dla takich zachowań.
1
Powinna być żółta za symulację!!!
Czemu sędziowie tak się boją pokazywać kartek za to...
1
Albania gra, Polska strzela.
2
Mamy więcej farta niż umiejętności.
1
Dobrzi ci Hiszpanie, robią nas jak chcą.
Nie ma co się martwić,oni tak że wszystkimi.
San Marino zapłaci rachunek.
0
@Coutinho007 Jak można porównać tych piłkarzy,w najlepszych wersjach obu Rakitic jest 3-4 klasy lepszy.
0
Albania gra lepiej od nas, coś próbują grać.
2
Czuję że zremisujemy ten mecz
1
Ronaldo złoty balon loading...
1
@Peszko07 Jeśli dodrukowanie pieniędzy nie powoduje inflancji to czemu nie drukują bez ustanku i ograniczeń xD
0
@clyde Regularnie to on pikuje w dół że swoją formą odkąd przyszedł do nas.
Wygrał nam PK?
Śmieszą mnie te argumenty,gdyby nie znikał na cały mecz a nie pojawiał się na jedną chwilę by bramke ustrzelić to byłoby nam łatwiej w meczach i nie było by nerwów do końca meczu.
0
@clyde Skąd na pewność? W poprzednim meczu nawet strzału nie oddał.
5
Ostry najazd na Laporte się zrobił od wczoraj.
Co się zmieniło przez kilka godzin?
Ja wam powiem:
- Pozbyliśmy się gracza z chorą pensją który na boisku NIC nie dawał, tylko graliśmy z zawodnikiem mniej
-przyszedł na rok dodatkowy napastnik,a tak naprawdę na kilka miesięcy,jak nie odpali co jest bardzo prawdopodobne to trudno,nic wielkiego się nie stanie
I gdzie wy widzicie problem?
0
@clyde Podobnym?
Ja ci powiem że graliśmy jednego piłkarza mniej.
Nie jestem zwolennikiem sprowadzenia Luuka ale gorzej już być nie może niż z Griezmannem
3
@clyde A z Griezmannem na jakim poziomie mieliśmy?
12
Nie rozumiem płaczu, kadra miała być zamknięta a my pozbyliśmy się kuli u nogi w postaci Griezmanna,jakby został byśmy mu płacili gruby hajs a Koeman by pewnie go niestety wystawiał a tak to nie ma jak.
Luuk jest nie oszukujmy się transferem na kilka miesięcy, dopóki Fati,Dembele czy Aguero nie wrócą na stałe.
Za rok pewnie pójdziemy w bój o jakieś głośne nazwisko.
Same plusy tego ostatniego dnia, najważniejsze by wyjść z dołku finansowego a potem martwić się o grę.
1
Luuk De Jong jest mi obojętny, półka wyżej od Braithwaita.
Najważniejsze że pozbyliśmy się Griezmanna.
5
Odejście Griezmanna jestem super wiadomością ale przyjście De Jonga jest słabe to już wolałbym Manaja oglądać.
2
@Pawel13sz De Jong jest bardzo dobrym napastnikiem, jedynym jego słabym elementem jest strzelanie bramek.
0
@doc Myślę że już są przygotowani na to by kupić kogoś w miejsce Griezmanna.
Mają uzgodnione warunki z jakimś zawodnikiem i jego klubem,po prostu jest jeden warunek- odejście Antka.
0
@kamiVeB 70mln ?
Będę się cieszył jeśli 40 dostaniemy.
Ben Yedder bardzo bym chciał u nas oglądać
0
@SonBarcaGoku Nie mówię że Dembele jest wspaniały ale przynajmniej zawsze uda mu się kilka razy kogoś minąć czy dograć piłkę komuś a i próbuje strzałów z dystansu, większość w kosmos ale czasami coś wpadnie.
Wolę piłkarza co próbuje i mu nie wychodzi niż co chowa się cały mecz
0
@Mario96w Defensywny pomocnik też z niego marny, przecież on nie notuje chociaż z połowy odbiorów Busqetsa czy De Jonga.
0
@LucasW123 Myślę że warto kogoś sprowadzić ale wolę oglądać Depaya, Fatiego,Braita w ataku niż tego Francuza.
17
Jeśli faktycznie Griezmann odejdzie to będzie to drugą najlepszą wiadomością tego okienka zaraz po przyjściu Depaya.
Gość nie gra kompletnie nic, jego dobre spotkania można policzyć na palcach jednej ręki.
Pobiera chorą pensje a jeśli by został to jego wartość nadal drastycznie będzie spadać, teraz można troszkę kaski przytulić.
Już mam dość oglądania w Barcelonie "wszechstronnych" graczy jak Antoine czy Roberto.
Wolę oglądać Dembele bo przynajmniej wiem że wejdzie i będzie robił konkretną robotę na skrzydle a nie Griezmanna który myśli " a tu sobie pobiegnę do defensywy spróbuję odebrać sobie piłeczkę a tu za chwilkę może pobiegnę sobie do przodu i dotkne troszkę razy piłkę" i tak to się kręci u niego, gra na alibi.
Sprzedać i zapamiętać by takich więcej nie sprowadzać.