Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo w pojedynkę niszczy atak Bayernu.
0
Jak Busi strzela to wiedz że coś się dzieje.
0
Gdzie tam był faul Pedriego xD
1
Luuk gra dobrze jak na typ zawodnika którym jest
Wywalczył kilka piłek, grał na jeden kontakt i wygrywał główki z przodu.
Niestety reszta w ataku nie domaga.
0
Puig albo Kołczinio za Pedriego.
3
W studiu gadają że ewidentny karny i czerwo dla Araujo :D
0
Gramy dobrze w obronie, brakuje przejścia z obrony do ataku i zaatakowania większą ilośćią graczy.
1
Bayern gra jak za najlepszych lat Barcelony.
Co oni tam biorą xD
0
Pedri musi zejść.
Ja bym przeszedł na 4-2-3-1 z Coutinho na środku i Demirem,Depayem na skrzydłach.
3
Coutinho musi wejść i Demir.
Brak skrzydeł boli bardzo.
7
Araujo to jest szef totalny.
0
Brakuje mi Pedriego w naszej grze.
10
Araujo zezłomował Lewego
0
Jest lepiej niż się spodziewałem a przecież 9 minuta dopiero xD
0
Luuk już dwie piłeczki wywalczył.
Crack!!!
1
Niemcy nie będą pluć na najlepszy klub w historii.
Jazda z nimi!!!
3
Araujo zgniecie Lewego.
Róbcie screeny.
1
@Janiama 3-0 jazda z nimi!
1
@JohnnyBarca Współczuję tym klubom.
Marciniak sobie w polskiej lidze nie radzi.
0
Celta !!!!!!!!! Gol!!!!
4
@vangoor Ja bym tego graniem nie nazwał.
16
Sędzia jakby 5 doliczył to byłoby i tak dużo.
Z przebiegu meczu max 3-4 minuty się należały.
1
Typowe Atletico a sędzia mógł się nie krępować i 20 doliczyć...
5
Jak ktoś myślał że Griezmann nagle wróci do swej najlepszej formy to jest odklejony od rzeczywistości, na to potrzeba miesięcy a nawet nie mam pewności że będzie grał jak wcześniej.
Dobrze że się go pozbyliśmy.
2
Widzę że Szczęsny popełnił kolejny poważny błąd.
Średni bramkarz to taki który nie popełnia tego typu błędów albo bardzo dobry rzadko np. raz na rok
Świetny bramkarz to gość który nie popełnia błędów i potrafi dać coś ekstra, wyjmuje strzały których nie musi albo gra bardzo dobrze nogami jak Stegen czy Manuel.
Wojtek jest aktualnie słaby i trzeba poważnie zastanowić się nad jego przyszłością w kadrze bo w Juve z taką grą prędzej czy później straci miejsce w podstawowej jedenastce.
U bramkarza najważniejsza jest stabilność której Szczęsny nie ma.
0
Jak gra Ronaldo nie biorąc pod uwagę bramek?
1
Powrót Alvesa na rok byłby fajnym pomysłem ale raczej się to nie stanie.
Pamiętam jego ostatnie sezony u nas to narzekanie na niego było spore ale były to uzasadnione reakcję bo naprawdę był pod formą,nadal mam przed oczami te jego beznadziejne wrzutki.
0
@Pilka_jest_okragla Śmieszne to umniejszanie tym bardziej że taka Boliwia by lała te najsłabsze drużyny w Europie takie jak Andora,Litwa, Białoruś czy Estonie na których sobie nabijają gole w Europie.
3
@Janiama Ja bym nie przypisywał mu żadnej pozycji bo pojawia się wszędzie w ofensywie.
Jest najlepszym graczem ofensywnym.
8
Messi jak widać jest poza zasięgiem kogokolwiek, obudziłem się dopiero i wynik Argentyny i gole króla od razu poprawiają humor.
Pięknie by śmigał Leo razem z Depayem u nas.
Argentyna gra co raz lepiej a wygranie CA tylko ich podbudowało.
Och mogą na mundialu powalczyć.