2

@Lola120 Chyba tak

4

Arsenal 3-0 do przerwy z Totkami
Barcelona 3-0
Wielkie potęgi się odradzają :D

0

Dla tych co twierdzili że Fati potrzebuje miesięcy by wrócić do formy.
Wiadomo potrzebuje trochę czasu ale ja byłem pewny że długo nie będziemy czekać.
On po prostu ma to coś i przede wszystkim tą dojrzałość boiskową.
Vini nie ma podjazdu.
Dzisiaj cały zespół zagrał świetnie.
Gavi,Puig,Nico naprawdę świetnie.
Dest nareszcie zaczął grać odważnie.
Luuk zagrał tak jak się wymaga od niego.
Depay się bawił, skuteczność musi poprawić.
Eric bardzo dobrze w rozegraniu i pewny w obronie
Oby to był prognostyk lepszego grania po prostu na miarę możliwości tego zespołu bo Levante dzisiaj było słabe.

21

Riki?
TOP!
Brawo dla niego

8

Koeman na pewno jest jeszcze trenerem?
Kiedy Rysiu dostał aż tyle minut?

2

Gavi>Pedri
Już tłumaczę czemu tak twierdzę i od razu mówię że chodzi o ten sezon.
Pedri często jest niewidoczny i stracił to co miał na początku przygody z Barceloną czyli umiejętność odbioru piłki.

Tak zwana gra między liniami Pedriego nic nam nie daje ponieważ nie ma z tego żadnych korzyści,taka gra ma nie pomóc drużynie tylko zawodnikowi ułatwić mu zagranie dobrego podania czy wejście w drybling,on tego niestety nie robi i po dostaniu piłki nie następuje kluczowe podanie czy minięcie rywala.
Pokazywał to na Euro a u nas bardzo rzadko.

Gavi ma bardzo dobry drybling którego u nas w pomocy bardzo brakuje, dobrze się ustawia między liniami i daje konkrety.
Jest też znacznie bardziej aktywny niż Pedri.

Wydaję mi się że to kwestia trenera i z obu zawodników da się wyciągnąć znacznie więcej w szczególnie z Pedriego

Zapraszam do dyskusji.

0

Wystarczyło tak zagrać z Cadizem, Granadą, włożyć więcej wysiłku z Bayernem by lepiej to wyglądało i nie płakać w mediach.
Gdyby tak było Koeman byłby nietykalny i nie musiałby by się martwić o posadę.

0

Luuk ZŁOTA PIŁKA!!!

0

Barcelona>Benzema

0

@norbi77 Nie musimy wychodzic Lengletem bo jest właśnie Garcia.
W obronie mamy alternatywy a w ataku nie to wytłumacz mi dlaczego tak ryzykujemy jeśli chodzi o atak?
Ofensywni gracze są częściej narażeni na uraz jeszcze w takiej Barcelonie gdzie obrońca ma mniej pracy niż drużyny grające defensywnie.

0

@norbi77 Takim tokiem myślenia daleko nie zajedziemy.Depay, Coutinho, Pique, Busqets też mogą dostać kontuzji a jednak grają. W obronie mamy więcej opcji niż tylko Araujo a w ataku bida i jakoś ryzykujemy.

0

Co ma dać postawienie na Garcie zamiast Araujo?
Będziemy mieć problemy w defensywie i przy stałych fragmentach na połowie rywala.
Jeśli to nie kwestia urazu to Koeman naprawdę chce wylecieć z drużyny.

0

@macio_944 Przecież to że Alfredzik zasiądzie na ławce jako trener nie zmienia jego wpływu na drużynę.
Będzie konsultował każdą decyzję przez telefonem z Koemanem. Tak jak w zeszłym sezonie.
Szkoda bo bym chętnie zobaczył jego pomysły na grę.

0

@kkbarca Tak naprawdę nie wiemy jaki miał i ma aktualnie wpływ na drużynę.
W sumie mało się mówi za co asystenci są odpowiedzialni i jakie mają zadania.
Fajnie jakby pojawił się jakiś materiał na ten temat.

0

@amanter Gdybym był PSG to wolałbym Mbappe na rok niż nawet 300 baniek.
Nie mieli by go kim zastąpić a hajsu mają tyle że miliard w tą czy w tą nie robi im różnicy a chodzi im przede wszystkim o sukces sportowy.

2

@Joe_Pesci Ty antyszczepie!
Jak można wierzyć w te foliarskie teorie spiskowe!

2

Lipsk już 6-0 z Herthą.

0

@Vintee Martinez też ma dużo do stracenia, mundial już za rok.

0

Alaves bardzo fajne te koszulki ma.

1

@Pawlak1992 Tak,nie chodzi o wizję taktyczną bo do tego potrzeba miesięcy tylko o zaangażowanie, nastawienie, chęć pokazania się nowemu trenerowi.
Efekt "nowej miotły" jest częstym zjawiskiem i na to liczę.

3

@JohnnyBarca Messi go blokuje zdalnie przez chipa w szczepionce, czego nie rozumiesz?

1

Rambla szaleje i już przyznaje mistrza Realowi więc znając życie pewnie stracą dziś punkty.

0

Jak myślicie kiedy Koeman wyleci?
Mam nadzieję że jeśli są zdecydowani na ten ruch to nastąpi to przed meczem z Benficą bo porażka u nich bardzo skomplikuje naszą sytuację w LM a wypadałoby chociaż wyjść z grupy.
Gorzej już być nie może, Laporta musi działać już teraz.

0

@Arnold1234 Ja nie mówię że już teraz nastąpi zmiana trenera po za tym co to przeszkadza?

3

@LeoMessiah Tak ale w ich gra wyglądała koszmarnie i tylko jeszcze gorsza gra Realu i Barcy dała im mistrzostwo.
Już nie mówię jaką przewagę roztrwonili.
My też zdobyliśmy puchar króla i co z tego?

0

Drużyna Simeone z roku na rok gra coraz gorzej a mają co raz lepszą kadrę.
Myślę że jego czas się w Atletico kończy.
Jak chcą nie zaliczyć ogromnego zjazdu po jego odejściu muszą wziąć trenera z topu z podobną filozofią gry.
Ja bym widział u nich Conte albo Alegriego.

0

@tomek8756 Niestety używali chamskiego języka ale jest prawdą że męża to może mieć żona.

7

Rano mam widzieć na głównej"Koeman zwolniony" i nic mnie to nie obchodzi.
Dobranoc

9

A co miał Busqets zrobić?
Sędzia powinien przerwać gdy są dwie piłki i z tego jedna w polu karnym.

0

......................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?