Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@doc Fejk.
Zdementowane to było przez ważną osobę w France Football.
0
@KrwawiaceoczyVEB Dla mnie zagrał neutralnie, nie zwracałem na jego grę uwagi.
0
Stegen zagrał dobrze ale nie był najlepszy na boisku.
2
Ten mecz tak naprawdę nic na nie mówi.
Jadą na formie z kadry albo u Koemana coś przeskoczyło i może tylko lepiej.
Oby to drugie
1
Stegen zawodnikiem meczu xD
37
Koeman po meczu:
Patrzcie co zrobiłem z tymi cieniasami ale jestem zajebisty.
5
Kun tak jest!!!!
Sporo lat za późno ale się doczekałem.
0
KOŁCZINIO
Brawo!!!!!!
A teraz podpisuj z Newcastle.
0
Skończy się nie na Aguero tylko.na Luuku :D
3
Ivan Rakitic z najgorszego okresu w Barcelonie to był TOP przy tym co gra Roberto i Coutinho.
1
@barcowy1899 Busi dzisiaj Top.
Tak jak w reprezentacji. Garcia przeciętnie.
0
Valencia ma mecz pod kontrolą xD
Szkoda że przegrywają.
1
Where is Aguero?
4
Cou znowu ten śmieszny balans przeciwko powietrzu.
1
Laporta usuń Roberto i Cou z planszy jednym ruchem proszę.
2
Dziewiątka którą najbardziej lubię?
Bez wątpienia Aguero.
0
Kolejny który nie powinnien podnosić się z ławki.
1
@SuperPatsonFCB Laporta pewnie mu płaci po cichu bo Holendra się nie opłaca zwalniać.
0
No dajcie tego Aguero bo nie wytrzymie.
1
TIKI TAKI KOEMANA
Przepraszajcie potężnego Holendra
0
@kamilo0066 Faktycznie wyolbrzymiłem ale gramy dobrze z nie słabą Valencią która strzeliła piękną bramkę, rzadko takie wpadają.
6
Na meczykach
Ogromny nagłówek:
Szczęsny bohaterem Juventusu, obronił karnego.
Szkoda że tego karnego sam sprokurował.
Ta strona to dno nie to co nasza wspaniała.
0
@aligator Tylko że Alba nie zawsze wbiega.
Po za tym powinnien być element zaskoczenia a nie atakować jedną stroną tylko. Alba padnie jak sam będzie atakował.
3
Dla innych klubów przerwa na reprezentacje to często katastrofa bo często piłkarze łapią urazy.
U nas odwrotnie, zawodnicy jadą z Valencią bo mają formę z kadry.
Kwestia kilku meczu i będziemy znowu płakać,obym się mylił.
Może na klasyk wystarczy :D
6
Dest w ofensywie jest sam na skrzydle.
Zero pomocy od Roberto.
Aż się prosi by poszedł na obieg.
0
@kaamil1910 Messi sporo miał takich karnych, niestety miał trochę słabszych.
Griezmann u nas tragicznie wykonywał karne i w pewnym momencie bał się do nich podchodzić. W reprezentacji karne szły mu lepiej.
1
Griezmann płakał jak widział wykonanie tego karnego.
0
@FioletoweOczy Co w tym złego?
Jest bardziej dojrzały piłkarsko niz nie jeden 25 latek.
Mamy grać gorszymi ale starszymi xD
4
Gdzie żółta za łokieć w ryj?????
1
@Coutinho007 To kwestia dwóch meczów by wrócił stary dobry Busi.