6

@doc Fejk.
Zdementowane to było przez ważną osobę w France Football.

0

@KrwawiaceoczyVEB Dla mnie zagrał neutralnie, nie zwracałem na jego grę uwagi.

0

Stegen zagrał dobrze ale nie był najlepszy na boisku.

2

Ten mecz tak naprawdę nic na nie mówi.
Jadą na formie z kadry albo u Koemana coś przeskoczyło i może tylko lepiej.
Oby to drugie

1

Stegen zawodnikiem meczu xD

37

Koeman po meczu:
Patrzcie co zrobiłem z tymi cieniasami ale jestem zajebisty.

5

Kun tak jest!!!!
Sporo lat za późno ale się doczekałem.

0

KOŁCZINIO
Brawo!!!!!!
A teraz podpisuj z Newcastle.

0

Skończy się nie na Aguero tylko.na Luuku :D

3

Ivan Rakitic z najgorszego okresu w Barcelonie to był TOP przy tym co gra Roberto i Coutinho.

1

@barcowy1899 Busi dzisiaj Top.
Tak jak w reprezentacji. Garcia przeciętnie.

0

Valencia ma mecz pod kontrolą xD
Szkoda że przegrywają.

1

Where is Aguero?

4

Cou znowu ten śmieszny balans przeciwko powietrzu.

1

Laporta usuń Roberto i Cou z planszy jednym ruchem proszę.

2

Dziewiątka którą najbardziej lubię?
Bez wątpienia Aguero.

0

Kolejny który nie powinnien podnosić się z ławki.

1

@SuperPatsonFCB Laporta pewnie mu płaci po cichu bo Holendra się nie opłaca zwalniać.

0

No dajcie tego Aguero bo nie wytrzymie.

1

TIKI TAKI KOEMANA
Przepraszajcie potężnego Holendra

0

@kamilo0066 Faktycznie wyolbrzymiłem ale gramy dobrze z nie słabą Valencią która strzeliła piękną bramkę, rzadko takie wpadają.

6

Na meczykach
Ogromny nagłówek:
Szczęsny bohaterem Juventusu, obronił karnego.

Szkoda że tego karnego sam sprokurował.
Ta strona to dno nie to co nasza wspaniała.

0

@aligator Tylko że Alba nie zawsze wbiega.
Po za tym powinnien być element zaskoczenia a nie atakować jedną stroną tylko. Alba padnie jak sam będzie atakował.

3

Dla innych klubów przerwa na reprezentacje to często katastrofa bo często piłkarze łapią urazy.
U nas odwrotnie, zawodnicy jadą z Valencią bo mają formę z kadry.
Kwestia kilku meczu i będziemy znowu płakać,obym się mylił.

Może na klasyk wystarczy :D

6

Dest w ofensywie jest sam na skrzydle.
Zero pomocy od Roberto.
Aż się prosi by poszedł na obieg.

0

@kaamil1910 Messi sporo miał takich karnych, niestety miał trochę słabszych.
Griezmann u nas tragicznie wykonywał karne i w pewnym momencie bał się do nich podchodzić. W reprezentacji karne szły mu lepiej.

1

Griezmann płakał jak widział wykonanie tego karnego.

0

@FioletoweOczy Co w tym złego?
Jest bardziej dojrzały piłkarsko niz nie jeden 25 latek.
Mamy grać gorszymi ale starszymi xD

4

Gdzie żółta za łokieć w ryj?????

1

@Coutinho007 To kwestia dwóch meczów by wrócił stary dobry Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?