Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Czyli Xavi wraca do Barcy :)
16
Koeman na zawsze zostanie legendą klubu.
Niestety swój wizerunek mocno popsuł,nie dlatego , że jest słabym trenerem bo nie każdy jest świetny ale swoim zachowaniem,narzekaniem, umniejszaniem zespołowi, szukaniu wymówek.
Przyznał się chociaż raz do błędu?
No właśnie.
Życzę powodzenia w zmienieniu charakteru i nie dziękuję mu że był naszym trenem.
0
Jeszcze Real zremisował właśnie patrze.
Tak dobrej środy dawno nie było.
0
@zeko0 Ten Haag bo jest bardziej sprawdzony.
2
Od razu dzień lepszy.
No nie spodziewałem się że zobaczę ten napis na stronie.
Tak jest!!!!!
1
Niech przyjdzie ten Xavi, wystarczy że po meczu nie będzie gadał tych farmazonów i już będzie 100x razy lepszy od Koemana.
5
Koeman ma szansę na tryplet.
Nagelsmann dziś stracił szansę na tryplet.
Wnioski wyciągnijcie sami
0
Bayern przegrywa mocno ale bardziej bym wierzył że oni to jeszcze wygrają niż że Barca po straconej bramce wygra z Rayo.
0
Borussia Monchengladbach już 2-0 z Bayernem xD
0
Nie ma co się łudzić że Koeman poleci.
1
@BombowiecKrawczyk Zaraz po Nico.
0
Bayern 3 minuta i przegrywa.
0
Czy Aguero może grać tak długo?
Koeman znowu chce kogoś do szpitala wysłać?
Potem ma pretensje do sztabu medycznego.
Parodysta.
0
Przecież gra się do gwizdka xD
0
Koeman już ma gdzieś jak grają.
Co za trener....
5
Liga Konferencji czeka na nas otworem w przyszłym sezonie.
3
I tak go nie zwolnią, nie ma co marzyć
7
Koeman wprowadził Depaya na swój poziom.
2
Mam nadzieję że Xavi już jedzie do nas na wielbłądzie.
1
Coutinho podsumował się.
0
Orłowski co ty pieprzysz?
Alba nie miał szans dobiec, Coutinho zawalił na całej linii.
0
Tak jak pisałem przed Benficą, zwolnić natychmiast bo i tak to się stanie prędzej czy później a byśmy uratowali kilka pkt w Lidze i LM.
0
@pt9 Dzisiaj najlepszy na murawie.
Odbiory, dryblingi, przyspieszające podania i ta prostopadła do Aguero.
0
Co tu dużo mówić.
1
Nico bardzo dobrze
Dest, Aguero nieźle.
Cou, Depay do zmiany natychmiast
Boki obrony nie widoczne.
0
@MrCule_X Busqets w ostatnich meczach był najlepszy na boisku,tak samo w reprezentacji.
Zdarzył mu się błąd owszem ale chyba mu nikt nie krzyknął że ma rywala na plecach.
Pique też się nie popisał.
Cała drużyna gra piach.
1
Teraz to Koeman na pewno wyleci xD
6
Busqets błąd oczywiście.
Natomiast Pique powinnien podjąć się interwencji a nie biec do tyłu i robić miejsce Falcao
0
Chyba nikt mu nie krzyknął że ma plecy.
1
Depay i Coutinho do zmiany.