6

Czyli Xavi wraca do Barcy :)

16

Koeman na zawsze zostanie legendą klubu.
Niestety swój wizerunek mocno popsuł,nie dlatego , że jest słabym trenerem bo nie każdy jest świetny ale swoim zachowaniem,narzekaniem, umniejszaniem zespołowi, szukaniu wymówek.
Przyznał się chociaż raz do błędu?
No właśnie.
Życzę powodzenia w zmienieniu charakteru i nie dziękuję mu że był naszym trenem.

0

Jeszcze Real zremisował właśnie patrze.
Tak dobrej środy dawno nie było.

0

@zeko0 Ten Haag bo jest bardziej sprawdzony.

2

Od razu dzień lepszy.
No nie spodziewałem się że zobaczę ten napis na stronie.
Tak jest!!!!!

1

Niech przyjdzie ten Xavi, wystarczy że po meczu nie będzie gadał tych farmazonów i już będzie 100x razy lepszy od Koemana.

5

Koeman ma szansę na tryplet.
Nagelsmann dziś stracił szansę na tryplet.
Wnioski wyciągnijcie sami

0

Bayern przegrywa mocno ale bardziej bym wierzył że oni to jeszcze wygrają niż że Barca po straconej bramce wygra z Rayo.

0

Borussia Monchengladbach już 2-0 z Bayernem xD

0

Nie ma co się łudzić że Koeman poleci.

1

@BombowiecKrawczyk Zaraz po Nico.

0

Bayern 3 minuta i przegrywa.

0

Czy Aguero może grać tak długo?
Koeman znowu chce kogoś do szpitala wysłać?
Potem ma pretensje do sztabu medycznego.
Parodysta.

0

Przecież gra się do gwizdka xD

0

Koeman już ma gdzieś jak grają.
Co za trener....

5

Liga Konferencji czeka na nas otworem w przyszłym sezonie.

3

I tak go nie zwolnią, nie ma co marzyć

7

Koeman wprowadził Depaya na swój poziom.

2

Mam nadzieję że Xavi już jedzie do nas na wielbłądzie.

1

Coutinho podsumował się.

0

Orłowski co ty pieprzysz?
Alba nie miał szans dobiec, Coutinho zawalił na całej linii.

0

Tak jak pisałem przed Benficą, zwolnić natychmiast bo i tak to się stanie prędzej czy później a byśmy uratowali kilka pkt w Lidze i LM.

0

@pt9 Dzisiaj najlepszy na murawie.
Odbiory, dryblingi, przyspieszające podania i ta prostopadła do Aguero.

0

Co tu dużo mówić.


1

Nico bardzo dobrze
Dest, Aguero nieźle.
Cou, Depay do zmiany natychmiast
Boki obrony nie widoczne.

0

@MrCule_X Busqets w ostatnich meczach był najlepszy na boisku,tak samo w reprezentacji.
Zdarzył mu się błąd owszem ale chyba mu nikt nie krzyknął że ma rywala na plecach.
Pique też się nie popisał.
Cała drużyna gra piach.

1

Teraz to Koeman na pewno wyleci xD

6

Busqets błąd oczywiście.
Natomiast Pique powinnien podjąć się interwencji a nie biec do tyłu i robić miejsce Falcao

0


Chyba nikt mu nie krzyknął że ma plecy.

1

Depay i Coutinho do zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?