Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szwajcaria 4:0.
Czyli Włosi w Barażach chyba że strzelą 3 bramki w doliczonym :D
0
Szczęsny miał sporo farta.
0
Możemy nie być rozstawieni, dodatkowo Włosi też w Barażach.
Adios Mundial
0
Kiedy ma być losowanie?
0
Szwajcaria 3-0 na ten moment są pierwsi w grupie.
Co decyduje jeśli obie drużyny będą miały taki sam bilans bramkowy?
1
@LS Mi akurat nie ale przy logowaniu była informacja że mają jakieś problemy.
0
Nie widziałem wielu meczów Olmo, dzisiejszy był najlepszy który widziałem w jego wykonaniu ale jakoś nie jestem do niego przekonany w kontekście transferu do Barcy, wolałbym innego typu napastnika.
31
Zapraszamy.
1
@FCBach Grał chyba z lewej strony w meczu z Realem w tamtym sezonie i nie wypaliło to kompletnie.
22
Widział jak wygląda gra za Koemana no to zaczął się przygotowywać wcześniej.
1
@paweldunajecfcb Tak
2
@Rewolucja123 To jest prawidłowa reakcja, jestem przekonany że człowiek co rzucił tego banana to nie rasista, chciał tylko zdekoncentrować Alvesa, oczywiście nie pochwalam rzucania czymkolwiek w piłkarzy.
Dani wyszedł z założenia że nikt nie jest w stanie go obrazić.
Żyjemy w czasach gdzie połowa piłkarzy by zeszło z boiska,absurd.
1
Cienko ten wynik wygląda.
1-4 i to grając cały mecz z zawodnikiem więcej.
Powinniśmy klepać w polu karnym na spokoju a tu większość goli po wrzutkach których ogarnięty trochę zespół nie dałby w sobie wpuścić.
Brakowało mi fantazji,polotu i lekkości w tym meczu.
0
Dani witaj w domu!!!
2
No na czerwo to na pewno nie było.
Żółta i tyle.
2
Powrotu Alvesa się nie spodziewałem kompletnie.
Fajnie że zobaczymy go chociaż na rok.
Mam nadzieję że nie będzie prezentował tych pięknych wrzuteczek z ostatnich dwóch sezonów u nas.
Za darmo to uczciwa cena.
Marketingowo też trochę da, w końcu to żywa legenda tego klubu.
8
Od dobrych kilku lat szukamy kogoś dobrego na prawą obronę.
Czy Dani Alves godnie zastąpi Daniego Alvesa?
Transfer pod względem atmosfery i pod zdobycie doświadczenia przez młodych u boku takiego grajka to luksus.
Grunt to dobrze zagospodarować jego czas na boisku,by za bardzo nie brał minut naszym młodzikom.
0
@Klimach fan Z tego klubu był wypychany Alves,Pedro czy Suarez a jak wiemy do dzisiaj nie mamy ludzi na ich miejsce.
Trzeba ściągnąć bramkarza np.Onane.
Obserwować ich przez rok czy dwa i dopiero podjąć decyzję o odejściu Stegena.
0
@Joe_Pesci Koeman:"Gra się tak jak się trenuje"
3
@tomek8756 Serial bardzo przyjemny, trochę przewidywalny, chociaż było kilka zaskoczeń.
Fajny pomysł na serial, 7/10.
Chętnie oglądne kolejny sezon.
5
@Kamilos84 Tak, prezydent jest najwyższym zwierzchnikiem sił zbrojnym
1
@MesQueUnClub96 Trudno żeby powiedział że to prawda przed galą.
2
Kiedyś to było.
https://streamable.com/kv249y
1
@daniel32778 Na pewno był problem z jego podejściem i to na pewno miało wpływ ale z doniesień wiemy że teraz podchodzi do gry bardziej profesjonalnie.
Myślę że chłopaka da się uratować jak przyjdzie nowy sztab.
1
@Kamiloza91 Wolałbym Abde z Barcy B niż Cou czy Gaviego na skrzydle.
1
@Kapitan hawk Ciekawe czy spuchną tak jak rok temu.
Myślę że tak ale troszkę później niż miało to miejsce w ubiegłym sezonie.
Sociedad powoli staję się klubem który będzie walczył rok w rok o top 4.
0
@NaFazieHitman A tak z ciekawości..
Może by futbol był bardziej atrakcyjny albo mniej atrakcyjny.
0
Myślicie że rozmiar piłki którą rozgrywane są mecze piłkarskie się kiedyś zmieni?
Chciałbym zobaczyć kilka meczy na najwyższym poziomie jak grają rozmiarem o jeden mniejszy i jeden większy.
0
@sergio5 Bardzo dobrze.
U niego widać tą pewność w graniu.
Xavi jak nauczy go lepiej wyprowadzać piłkę to ma papiery na najlepszego obrońcę świata.
3
Dobrze że gramy dopiero za 2 tygodnie i Xavi może przygotować zespół chociaż troszkę a z drugiej strony czekanie tyle czasu to będzie męczarnia.