Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi co za bramka xD
0
Kupiłem wczoraj kod PlayStation plus na Mediaexpert przez internet.
Dzisiaj go wpisuje na PS5 to pisze że nieprawidłowy a jak przez stronę to że jest nieaktywny.
Ktoś ma jakiś pomysł?
2
@BarcaInfo Pięknie będzie jak zagra dobrze.
0
Ja się nadal zastanawiam jak to możliwe że Koeman wyleciał szybciej niż Solskjaer
0
Zawsze marzyłem o Aguero w Barcie.
Szkoda że nie przyszedł wcześniej, jeszcze w czasach gdy graliśmy np. Fabregasem na fałszywej 9.
0
Kun szkoda że tak się to potoczyło.
Wracaj do zdrowia.
Będziesz na zawsze wielki.
2
Każdy normalny kierowca nie jedzie zawsze zgodnie z przepisami ale zazwyczaj się przekracza prędkość o około 10-15 km/h gdy okoliczności na to pozwalają ale żeby zapieprzać 107 km/h w zabudowanym to trzeba być idiotą i nie mieć wyobraźni za grosz.
Kara którą dostał Tusk jest śmieszna.
0
@HarveySpecter Zacząłem używać kalkulatora snu który ci powie w której fazie snu najlepiej się obudzić by czuć się wyspanym ale na razie nie czuje efektów.
Jeszcze zacząłem spać w stoperach, super sprawa, łatwiej mi zasnąć bo żaden dźwięk mnie nie dekoncetruje i ogólnie czuje się bardziej wyspany.
22
Warto było odpuścić mecz Polski by ładować ogórkom w lidze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MysticCat Tak by było i też byłby płacz że zmienili zdanie tylko dlatego że ich piłkarz ma największe szanse.
Podjęli decyzję wcześniej i zmienianie jej byłoby żałosne bez względu na to kto mógł wygrać.
0
@Rewolucja123 A można coś innego jeść na śniadanie niż jajecznicę?
0
@bartekvisca Jego reakcja była komiczna i żenująca choć karny się należał.
0
@NaFazieHitman Czemu tak leci w dół?
Słyszałem że jakaś ustawa w stanach wjechała odnośnie krypto ale żeby aż tak?
0
@wawfilip16 Dostanie tyle ile kar finansowych dostanie Dembele.
Laporta nie wie w co się wpakował.
A tak na serio to nie wiadomo chyba ile dokładnie.
5
Brzmi jakby ich zlikwidowali xD
24
Lewandowski:"Trener słusznie nie chciał zlekceważyć meczu z Andorą"
Śmiech na sali.
Nie chciał lekceważyć Andory ale Węgrów zlekceważył.
Andora grała od początku w 10 to mógł zejść w przerwie i z Węgrami chociaż zagrać 60minut i byłoby po problemie.
1
@bartas97 Na bank powie że był przeciążony i potrzebował odpoczynku lub że to tylko i wyłącznie decyzja trenera.
Nawet jakby tak było to mógł nie grać z Andorą to by se odpoczął.
1
@Phoenixx Zależy od LM i Mundialu.
2
@tbas Zasłużenie ale Ronaldo przed Lewym to jakaś komedia,inne miejsce też z dupy
Cały ten ranking jest śmieszny.
2
@LS Kwaśniewski też sobie polewał.
0
@macio_944 To chyba dobrze że chwalą kogoś jak jest za co i też krytykują jak mają do tego podstawy.
0
@FafitFCB Jeśli chodzi sobie zapalić raz na jakiś to nie widzę żadnego problemy.
Piłkarze też lubią się zabawić.
Najważniejsze by znali umiar i nie robili tego przed meczami.
14
@pride1899 To i tak wstyd że Lewandowski nie ma pojęcia o co jest dany mecz i nie wiedział jakie mamy szanse na rozstawienie.
21
@BarcaInfo Wstyd, Żenada, kompromitacja.
Widać co znaczy dla nich granie w kadrze.
Nagranie z Zielińskim też nam dużo o tym powiedziało.
0
@AssisMoreira Mają spore szanse ale muszą zacząć wygrywać.
1
@IronSanHybrid Ciekawe ale nie wiem po co miałbym sobie w uszy patrzeć.
0
Znając życie trafimy na farcie Walie i odpadniemy.
0
Było blisko
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMzIwNjQxMTEwMDo4zcu6JF83X_LeBro=
0
Kogo byście aktualnie bardziej nie chcieli na trenera Barcelony.
Koemana,Van Gaala czy Mourinho.