3

Messi co za bramka xD

0

Kupiłem wczoraj kod PlayStation plus na Mediaexpert przez internet.
Dzisiaj go wpisuje na PS5 to pisze że nieprawidłowy a jak przez stronę to że jest nieaktywny.
Ktoś ma jakiś pomysł?

2

@BarcaInfo Pięknie będzie jak zagra dobrze.

0

Ja się nadal zastanawiam jak to możliwe że Koeman wyleciał szybciej niż Solskjaer

0

Zawsze marzyłem o Aguero w Barcie.

Szkoda że nie przyszedł wcześniej, jeszcze w czasach gdy graliśmy np. Fabregasem na fałszywej 9.

0

Kun szkoda że tak się to potoczyło.
Wracaj do zdrowia.
Będziesz na zawsze wielki.

2

Każdy normalny kierowca nie jedzie zawsze zgodnie z przepisami ale zazwyczaj się przekracza prędkość o około 10-15 km/h gdy okoliczności na to pozwalają ale żeby zapieprzać 107 km/h w zabudowanym to trzeba być idiotą i nie mieć wyobraźni za grosz.
Kara którą dostał Tusk jest śmieszna.

0

@HarveySpecter Zacząłem używać kalkulatora snu który ci powie w której fazie snu najlepiej się obudzić by czuć się wyspanym ale na razie nie czuje efektów.
Jeszcze zacząłem spać w stoperach, super sprawa, łatwiej mi zasnąć bo żaden dźwięk mnie nie dekoncetruje i ogólnie czuje się bardziej wyspany.

22

Warto było odpuścić mecz Polski by ładować ogórkom w lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MysticCat Tak by było i też byłby płacz że zmienili zdanie tylko dlatego że ich piłkarz ma największe szanse.
Podjęli decyzję wcześniej i zmienianie jej byłoby żałosne bez względu na to kto mógł wygrać.

0

@Rewolucja123 A można coś innego jeść na śniadanie niż jajecznicę?

0

@bartekvisca Jego reakcja była komiczna i żenująca choć karny się należał.

0

@NaFazieHitman Czemu tak leci w dół?
Słyszałem że jakaś ustawa w stanach wjechała odnośnie krypto ale żeby aż tak?

0

@wawfilip16 Dostanie tyle ile kar finansowych dostanie Dembele.
Laporta nie wie w co się wpakował.
A tak na serio to nie wiadomo chyba ile dokładnie.

5

Brzmi jakby ich zlikwidowali xD

24

Lewandowski:"Trener słusznie nie chciał zlekceważyć meczu z Andorą"
Śmiech na sali.
Nie chciał lekceważyć Andory ale Węgrów zlekceważył.
Andora grała od początku w 10 to mógł zejść w przerwie i z Węgrami chociaż zagrać 60minut i byłoby po problemie.


1

@bartas97 Na bank powie że był przeciążony i potrzebował odpoczynku lub że to tylko i wyłącznie decyzja trenera.
Nawet jakby tak było to mógł nie grać z Andorą to by se odpoczął.

1

@Phoenixx Zależy od LM i Mundialu.

2

@tbas Zasłużenie ale Ronaldo przed Lewym to jakaś komedia,inne miejsce też z dupy
Cały ten ranking jest śmieszny.

2

@LS Kwaśniewski też sobie polewał.

0

@macio_944 To chyba dobrze że chwalą kogoś jak jest za co i też krytykują jak mają do tego podstawy.

0

@FafitFCB Jeśli chodzi sobie zapalić raz na jakiś to nie widzę żadnego problemy.
Piłkarze też lubią się zabawić.
Najważniejsze by znali umiar i nie robili tego przed meczami.

14

@pride1899 To i tak wstyd że Lewandowski nie ma pojęcia o co jest dany mecz i nie wiedział jakie mamy szanse na rozstawienie.

21

@BarcaInfo Wstyd, Żenada, kompromitacja.
Widać co znaczy dla nich granie w kadrze.
Nagranie z Zielińskim też nam dużo o tym powiedziało.

0

@AssisMoreira Mają spore szanse ale muszą zacząć wygrywać.

1

@IronSanHybrid Ciekawe ale nie wiem po co miałbym sobie w uszy patrzeć.

0

Znając życie trafimy na farcie Walie i odpadniemy.

0

Kogo byście aktualnie bardziej nie chcieli na trenera Barcelony.
Koemana,Van Gaala czy Mourinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?