Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co to Depay dotykał.
3
Oscar do zmiany natychmiast.
0
Xavi dał się nabrać na Coutinho a Puig tak nie pewnie siedzi na tej ławce xD
0
Hahaha od razu 3 karne za takie coś.
0
Szybciej mógł dogrywać.
2
Tu Oscara trzeba pochwalić.
3
Dobry ten muhaamad.
2
Abde dobrze to zrobil.
0
Buziiiiiii !!!!! XD
10
Busi drugie uderzenie z dystansu.
Koniec świata.
0
Abde gra bardziej do linii końcowej niż jak Ilias który schodzi do środka.
Bardzo dobry ruch.
1
Koeman ale to tylko takie żarty były.
0
Xavi wyrówna w przerwie murawe i jedziemy z nimi!
Jestem jakiś spokojny o 3pkt.
2
Mnie cieszy najbardziej pressing w ciągu 35 minut w pewnym momencie Espanyol bardzo się gubił przez to i oczywiście to że Espanyol nie zagroził nam w żaden sposób.
Nie ma co wniosków wyciągać po 45 minutach.
Xaviemu należy się czas i koniec kropka, możemy jedynie się cieszyć że jakieś plusy można znaleźć.
11
Jong piękny wślizg,jak na razie jeden z lepszych na boisku.
Dobre 35 minut potem trochę siedliśmy szczególnie w pressingu co jest zrozumiałe.
1
Rozumiem to kopnięcie do góry ale po tym jak się ustawił to był dramat.
3
@Bobrowik Taki w stylu Messiego czyli bardzo ładny.
0
Mi już wystarczy, gramy bardzo dobrze.
Espanyol strzału celnego nie oddał jak na razie.
Jeszcze 3pkt i będę Wniebowzięty.
8
Kiedy ostatnio tak cisnęliśmy rywala w 30 minucie?
Za Enrique chyba.
0
Za mało gramy prawą stroną i fajnie by było jakby Ilias częściej decydował się na drybling.
1
Tiki taki prawie wyszły.
0
Równo pojechał z Piketem.
0
@kiper09 Strzał przecież obrońca zablokował .
0
Grunt że Xavi klaszcze.
0
Myślałem że Ilias nie jest Czarny :D
0
Jaka frekwencja na stadionie?
6
5 minut do meczu a my nadal nie wygrywamy z cienkim Espanyolem.
Wnioski dotyczące ogrodnika wyciągnijcie sami.
1
@Janiama Barcelona Espanyol 5 0
2
Żeby tak było też podczas meczu
1
Za niedługo składy.
Już widzę ten wybuch Rambli po zobaczeniu Luuka, Rikiego,Lengleta i Roberto w pierwszej 11.