0

Po co to Depay dotykał.

3

Oscar do zmiany natychmiast.

0

Xavi dał się nabrać na Coutinho a Puig tak nie pewnie siedzi na tej ławce xD

0

Hahaha od razu 3 karne za takie coś.

0

Szybciej mógł dogrywać.

2

Tu Oscara trzeba pochwalić.

3

Dobry ten muhaamad.

2

Abde dobrze to zrobil.

0

Buziiiiiii !!!!! XD

10

Busi drugie uderzenie z dystansu.
Koniec świata.

0

Abde gra bardziej do linii końcowej niż jak Ilias który schodzi do środka.
Bardzo dobry ruch.

1

Koeman ale to tylko takie żarty były.

0

Xavi wyrówna w przerwie murawe i jedziemy z nimi!
Jestem jakiś spokojny o 3pkt.

2

Mnie cieszy najbardziej pressing w ciągu 35 minut w pewnym momencie Espanyol bardzo się gubił przez to i oczywiście to że Espanyol nie zagroził nam w żaden sposób.
Nie ma co wniosków wyciągać po 45 minutach.

Xaviemu należy się czas i koniec kropka, możemy jedynie się cieszyć że jakieś plusy można znaleźć.

11

Jong piękny wślizg,jak na razie jeden z lepszych na boisku.
Dobre 35 minut potem trochę siedliśmy szczególnie w pressingu co jest zrozumiałe.

1

Rozumiem to kopnięcie do góry ale po tym jak się ustawił to był dramat.

3

@Bobrowik Taki w stylu Messiego czyli bardzo ładny.

0

Mi już wystarczy, gramy bardzo dobrze.
Espanyol strzału celnego nie oddał jak na razie.
Jeszcze 3pkt i będę Wniebowzięty.

8

Kiedy ostatnio tak cisnęliśmy rywala w 30 minucie?
Za Enrique chyba.

0

Za mało gramy prawą stroną i fajnie by było jakby Ilias częściej decydował się na drybling.

1

Tiki taki prawie wyszły.

0

Równo pojechał z Piketem.

0

@kiper09 Strzał przecież obrońca zablokował .

0

Grunt że Xavi klaszcze.

0

Myślałem że Ilias nie jest Czarny :D

0

Jaka frekwencja na stadionie?

6

5 minut do meczu a my nadal nie wygrywamy z cienkim Espanyolem.
Wnioski dotyczące ogrodnika wyciągnijcie sami.

1

@Janiama Barcelona Espanyol 5 0

2

Żeby tak było też podczas meczu



1

Za niedługo składy.
Już widzę ten wybuch Rambli po zobaczeniu Luuka, Rikiego,Lengleta i Roberto w pierwszej 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?