0

Cóż nie ma zaskoczenie,nikt do nikogo pretensji nie ma prawa mieć.
Przykro że jesteśmy w takim momencie.
Potrzeba czasu i wzmocnień kadrowych.
W LE możemy zajść daleko, jeśli zimą będą wzmocnienia

1

Najważniejsze że NIE najlepszy piłkarz świata nie strzelił bramki.

7

Śmiali się z nas, śmieją się teraz ale przyjdzie moment że my będziemy się śmiać.
Kibicuje od 2008 roku i to najgorsze chwile jakie przeżywam związane z Barcą.
Niestety kiedyś musiał przyjść kryzys ale są perspektywy i przede wszystkim są ludzie w klubie którzy mogą to naprawić.

0

Baja bongo
Baja bongo
Baja bongo
Baja bongo, bongo je
Baja bongo

0

Frenkie wygląda na piłkarza który wyssał całe nasze granie z ostatnich lat.

9

Oscar to tragedia.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej bo to dobry chłopak ale brakuje umiejętności na ten poziom.

1

Sprzęt zawalił to proponuję walkower.

2

Starczyło sił na pół godziny.
Depay, Oscar,Dest,Stegen to jest dramat.
Warto pochwalić Araujo i Lengleta chociaż Francuz zawsze jest dobry do pierwszego wylewu.

0

Dziękuję dobranoc.

0

Czemu Lewego krył Pique a nie Araujo.

0

Lewy nawet nogi nie umie dołożyć xD

1

Stegen ogarnij się

0

Realu nie lubię,jest naszym wrogiem ale nie życzę im np. żeby ich klub został rozwiązany bo jednak są z naszej ligi i Barcelonie silny Real jest potrzebny i odwrotnie.
Natomiast Bayern jest tak irytujący, że dla mnie mogli by ich klubik razem ze stadionem zrównać z ziemią a jak widzę twarz tych typowych Niemców np.Mullera to robi mi się nie dobrze.

4

Niby człowiek wie że za dużych szans nie mamy ale serducho wali już jak szalone.

0

@ChampionLW Bo ich boli wielka Barcy.

1

Kto będzie komentował na Polsacie nasz zwycięski mecz?

0

Miałem sen i w nim wygraliśmy 1-0 z Bayernem.
Bayern ma problemy w obronie i gubią się jak się na nich naciska, musimy zapieprzać na boisku i przerywać szybko akcje Bayernu w zarodku, nawet dużą ilością fauli, wtedy mamy szansę.
Borussia Monchengladbach z nimi sobie dała rade,Benfica czy BVB też mogli wygrać bo mieli bardzo dużo okazji.
Jesteśmy słabszym zespołem aktualnie ale to nie znaczy że nie da się się wygrać pojedynczego meczu.

0

Cunha co za klaun.
Piłkarz Porto nieładnie lekko go odepchnął ramieniem a ten padł jak rażony piorunem.

1

@Edoss Real 1x
Sheriff 2x
Wygrana Atleti i Live

0

PSG strata w takim miejscu i dwóch ich piłkarzy po lewej stronie którzy mogli na spokojnie zdążyć przerwać to wracają truchtem xD

53

Pique wyjaśnił sezonowców.

4

@Janiama No raczej nie.
Suarez w prime miał wszystko lepsze.
Szybkość, wykończenie, drybling, rozegranie.
Już nie wspomnę o walorach artystycznych i to jakie bramki strzelał to był kosmos, Lewy nie ma podjazdu.

1

@david89 Wiedział co go czeka i wiedział że jesteśmy w potężnym kryzysie.
Trzeba dać mu czas.

1

@pauletaa @Grzbiet Pisałem do nich właśnie i problem jest im znany ale kiedy naprawią to niewiadomo oczywiście.

0

@pauletaa U mnie od ponad tygodnia słaba jakość na aplikacji.

1

@HubertMlody Jak co roku wygrywa ją Sevilla a ostatnio Villareal to dlaczego my nie możemy.
Oczywiście będzie ciężko ale każdy rywal tam jest do ogrania.
Jeśli przyjdzie nam tam grać to po okienku transferowym na które licze.

5

Dembele w środę strzela hattricka, całuje nasz herb na koszulce i postanawia grać u nas za darmo.
Tak będzie.

1

Legia kolejna porażka!!!

3

Freiburg już szósta bramka

4

@sonek Spokojnie Freiburg spuchnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?