Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż nie ma zaskoczenie,nikt do nikogo pretensji nie ma prawa mieć.
Przykro że jesteśmy w takim momencie.
Potrzeba czasu i wzmocnień kadrowych.
W LE możemy zajść daleko, jeśli zimą będą wzmocnienia
1
Najważniejsze że NIE najlepszy piłkarz świata nie strzelił bramki.
7
Śmiali się z nas, śmieją się teraz ale przyjdzie moment że my będziemy się śmiać.
Kibicuje od 2008 roku i to najgorsze chwile jakie przeżywam związane z Barcą.
Niestety kiedyś musiał przyjść kryzys ale są perspektywy i przede wszystkim są ludzie w klubie którzy mogą to naprawić.
0
Baja bongo
Baja bongo
Baja bongo
Baja bongo, bongo je
Baja bongo
0
Frenkie wygląda na piłkarza który wyssał całe nasze granie z ostatnich lat.
9
Oscar to tragedia.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej bo to dobry chłopak ale brakuje umiejętności na ten poziom.
1
Sprzęt zawalił to proponuję walkower.
2
Starczyło sił na pół godziny.
Depay, Oscar,Dest,Stegen to jest dramat.
Warto pochwalić Araujo i Lengleta chociaż Francuz zawsze jest dobry do pierwszego wylewu.
0
Dziękuję dobranoc.
0
Czemu Lewego krył Pique a nie Araujo.
0
Lewy nawet nogi nie umie dołożyć xD
1
Stegen ogarnij się
0
Realu nie lubię,jest naszym wrogiem ale nie życzę im np. żeby ich klub został rozwiązany bo jednak są z naszej ligi i Barcelonie silny Real jest potrzebny i odwrotnie.
Natomiast Bayern jest tak irytujący, że dla mnie mogli by ich klubik razem ze stadionem zrównać z ziemią a jak widzę twarz tych typowych Niemców np.Mullera to robi mi się nie dobrze.
4
Niby człowiek wie że za dużych szans nie mamy ale serducho wali już jak szalone.
0
@ChampionLW Bo ich boli wielka Barcy.
1
Kto będzie komentował na Polsacie nasz zwycięski mecz?
0
Miałem sen i w nim wygraliśmy 1-0 z Bayernem.
Bayern ma problemy w obronie i gubią się jak się na nich naciska, musimy zapieprzać na boisku i przerywać szybko akcje Bayernu w zarodku, nawet dużą ilością fauli, wtedy mamy szansę.
Borussia Monchengladbach z nimi sobie dała rade,Benfica czy BVB też mogli wygrać bo mieli bardzo dużo okazji.
Jesteśmy słabszym zespołem aktualnie ale to nie znaczy że nie da się się wygrać pojedynczego meczu.
0
Cunha co za klaun.
Piłkarz Porto nieładnie lekko go odepchnął ramieniem a ten padł jak rażony piorunem.
1
@Edoss Real 1x
Sheriff 2x
Wygrana Atleti i Live
0
PSG strata w takim miejscu i dwóch ich piłkarzy po lewej stronie którzy mogli na spokojnie zdążyć przerwać to wracają truchtem xD
53
Pique wyjaśnił sezonowców.
4
@Janiama No raczej nie.
Suarez w prime miał wszystko lepsze.
Szybkość, wykończenie, drybling, rozegranie.
Już nie wspomnę o walorach artystycznych i to jakie bramki strzelał to był kosmos, Lewy nie ma podjazdu.
1
@david89 Wiedział co go czeka i wiedział że jesteśmy w potężnym kryzysie.
Trzeba dać mu czas.
1
@pauletaa @Grzbiet Pisałem do nich właśnie i problem jest im znany ale kiedy naprawią to niewiadomo oczywiście.
0
@pauletaa U mnie od ponad tygodnia słaba jakość na aplikacji.
1
@HubertMlody Jak co roku wygrywa ją Sevilla a ostatnio Villareal to dlaczego my nie możemy.
Oczywiście będzie ciężko ale każdy rywal tam jest do ogrania.
Jeśli przyjdzie nam tam grać to po okienku transferowym na które licze.
5
Dembele w środę strzela hattricka, całuje nasz herb na koszulce i postanawia grać u nas za darmo.
Tak będzie.
1
Legia kolejna porażka!!!
3
Freiburg już szósta bramka
4
@sonek Spokojnie Freiburg spuchnie.