0

@Djzordon Gdyby nie to ESKALANDO z pierwszej połowy to by wygrywali.

2

Valencia jak dzieci we mgle.
Znając życie to z nami zagrają mecz sezonu.

0

@VamosRakieta Chodzi tylko o podstawową jedenastkę.

1

@messi564 Akurat o spalonego nie można mieć pretensje,spalony minimalny i to w akcji gdzie się nie zapowiadało na jakieś zagrożenie.

0

@VamosRakieta Coooo????

1

Najgorsze są takie mecze, gdzie wydaje się że wszystko pod kontrolą a tu jedna sytuacja i się wszystko posypało.
Strasznie jestem wkurzony.

0

Depay matko bosko toż to tragedia jest.
Gościu gra kropka w kropkę jak Griezmann u nas na początku sezonu.

0

Jak Alba ma grać tak pasywnie w ataku to sto razy wole lepszego w defensywie Gaye.

2

Depay,Sanz kompletnie nic nie wnieśli do gry.
Stegen dobrze na linii, tragiczne wyprowadzenie piłki.
Gavi głupi faul i to głównie jego wina.
Sporo farta z faulem Pique
Alba nie istniał.
Na plus Luuk i Garcia

Bardzo głupio stracone punkty,najtrudniejszym zadaniem było strzelenie bramki niestety wyłożyliśmy się na własne życzenie.

0

Niestety stało się to przez głupi faul Gaviego.

1

@LuQa_ Uraz mięśniowy.

0

Koeman miał rację, gra lepiej głową od Neymara.

4

Myślicie że Braithwaite jest się wstanie pogodzić z faktem że musi się dzielić byciem gwiazdą w tej drużynie?

0

Luuk na razie najlepszy na boisku.
Eric też świetnie.

5

U Stegena wraca refleks i jest bardziej aktywny na linii.

11

Luuk złota piłka 2022 LOADING...

1

@Janiama No nie musiał,to w Barcelonie się pali i bardzo chcieli go sprzedać/wypożyczyć i w ostateczności to byśmy nawet go oddali jakbyśmy płacili połowę pensji.

7

@MesQueUnClub96 On się nawet nie zaczął.

2

Levante wygrało pierwszy mecz w sezonie.

2

@MeMyselfAndI Nie powiedziałbym że takie nic, ile było meczów że Leo po prostu odpuszczał bo za 3 dni grał trudniejszy i ważniejszy mecz.
Dochodzi też aspekt poziomu ligi gdzie Hiszpańska znacznie trudniejsza niż Bundesliga i Barca miała znacznie trudniejszych rywali niż Bayern który wygrywał i będzie wygrywał ligę bez najmniejszych problemów.

12

@Momals11 I jak w tym kraju ma być dobrze, głosują na PO bo PiS gorsze.
Za 10 lat znowu zagłosują na PiS bo znowu PO będzie rządzić tak jak rządzili.

7

@Janiama Pamiętajmy też że przez mniejszą liczbę meczów Lewandowski mógł być w lepszej kondycji fizycznej i bardziej się skupiać na danym meczu.

5

@JordiElNino Druga dawka jest potrzebna to wzięcia trzeciej dawki.
Czego nie rozumiesz?

5

@DaPidejpi Jak coś w ogóle takiego może istnieć.

0

@Barca1922 No nie bo sam Kimmich podobno nie chce grać tej pozycji i by nie przyszedł wiedząc że będzie tam grał.

1

Alemany na premiera Polski!!!

1

@Pilka_jest_okragla Myślę że brakło mu regularnej gry i przez to jest jakiś jest aktualnie.
Puig zamiatał wszystkich w rezerwach i miał dobre wejście do pierwszej drużyny.
Popełnił błąd nie udając się na wypożyczenie ale każdy jest mądry po fakcie.
Dla mnie powinnyśmy go jak najszybciej wypożyczyć i być może wróci jako solidny rezerwowy bo takich też nam potrzeba szczególnie z taką niską pensją.

0

@korni20 Na nowym Camp Nou czyli po remoncie generalnym.
Nawet jak jest jakaś płyta betonowa to ją skują i zrobią od nowa.

1

@msmsms Niekoniecznie,ma dużą pensję więc mimo że odpali mogą go nie chcieć.

4

Alemany umi w transfery.
TOP!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?