1

@DonMatteo901 Jakie te firmy mają pojęcie o szczepionkach?
Zwykli foliarze i antyszczepy.

8

Zaciekawiony wynikiem pierwszej połowy meczu Atletico z Getafe włączyłem drugą i żałuję.
To jest piłkarski dramat, nie da się tego oglądać,nie umią skleić kilku dokładnych podań, tylko jakieś lagi w górę które lecą byle gdzie.
Oczy krwawią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Momals11 Mbappe w lidze Hiszpańskiej nie będzie miał aż tyle miejsca co w Francuskiej.
Uważam że Haaland znacznie bardziej się odnajdzie w tej lidze.

2

10 pkt straty do Realu,jak wygramy zaległe mecze.
Niektórzy marzą by to Sevilla zdobyła majstra,niech się pukną w czółko.
Twierdziłem i nadal twierdzę że będziemy walczyć do samego końca o ligę i nie jest to niemożliwe.
Oczywiście będzie o to bardzo trudno ale zostało dużo kolejek i wszystko może się zdarzyć.
Ludzie nadal się nie nauczyli że taka przewaga w połowie sezonu to jest nic, wystarczy popatrzeć co się działo w ostatnich latach.

0

@EsteBlanco Tak powinno być żółtko dla Alby

0

@EsteBlanco Nie wiem o jaką ci sytuację chodzi.Daj linka to ci powiem co sądzę.
Ale jak go popchnął to tak.

1

@Jacu327 Za prowokacje.
Specjalnie podszedł od tyłu i pchnął ciałem Parejo a on nie wytrzymał i walnął mu łokciem.

0

Ćwiąkała twierdzi że Vini to top3 aktualnie skrzydłowy na świecie i jeden z najlepszych piłkarzy świata xD

1

Powinno być po żółtej dla Viniego i Parejo

1

@Adi123456789 Nie chciałem tak tego ująć bo bym został zjedzony.

0

Zapowiada się na kolejną kompromitację Bayernu.
Bochum to poziom drużyny z okolic strefy spadkowej La Ligi
Bardzo mnie to cieszy.
Wyobrazacie sobie by Barca z taką drużyną zrobiła taki wynik z taką drużyną?

0

3:1 dla Bochum.
Piękna sprawa.

0

Magłaja xD
Będzie chyba karny dla Southampton.

3

Pierwsza asysta Cou to było zwykłe zagranie do boku,tyle tylko że przeciwnicy nie zdążyli wrócić.
Druga asysta, fajne odejście od rywala a potem dobre zagranie na wolne pole ale powiedzmy szczerze,taka tam dziura była między zawodnikami w obronie to niezły kryminał.
Oby Aston Villa go wykupiła.
Brazylijczyk gra lepiej jak ma hektary wolnego miejsca ale na najwyższym poziomie nie będzie go mieć.

0

@Kinginiesta To już osobna kwestia.
Każdy osadzony powinnien pracować albo płacić z własnej kieszeni za jego utrzymanie.

2

@Odcinkowy Dlaczego np. żona takiej osoby ma cierpieć? Odpowiedzialność zbiorowa to nieśmieszny żart.

0

Zabieranie samochodów to jest bezsens, sprawia to wiele problemów np. współwłaścicielom aut.
Dla mnie powinni już dawno wprowadzić kary więzienia za przestępstwa drogowego np. za spore przekroczenie prędkości czy wyprzedzanie na pasach.
Kary oczywiście w miarę krótkie, nawet kilka dni do kilku tygodni.
Nie oszukujmy się nawet ogromne podwyższanie mandatów czy zabieranie aut nie wpłynie znacznie na liczbę wykroczeń czy przestępstw szczególnie na tych bogatych w drogich furach a pozbawienie wolności daje dużo do myślenia.

1

@Kapitan hawk Ciekawe czy znajdzie się odważny do oglądania ich paździerzu z Atletico.

4

Ach to Junajted, mieli się bić o majstra i LM.
Ronaldo miał być królem strzelców a Pogba najlepszym zawodnikiem bo zanotował 4 asysty w pierwszym meczu. Jak ludzie mogli się na to nabrać.

1

@Jakub1513 Azpilicueta to prawy obrońca.

51

Messi nie strzela- źle
Messi strzela- jeszcze gorzej
Ból Polaczków jest potężny o tą ZP
Ironicznie mu następna przyznają za tą bramkę dzisiaj.
Można naprawdę się pośmiać czytając komentarze na FB.

1

@Ronmes To będzie bardzo duży argument.
Egipt nie ma tam najsilniejszej kadry a Salah jak na lidera przystało ciągnie tą drużynę.

0

@tbas Oczywiście będzie mega trudno o to ale wydaje mi się że Real tej przewagi którą ma teraz nie utrzyma.
Stawiam że pierwszą trójkę będzie dzieliło jakieś 3-4 punkty

1

Real bez Casemiro,Lucasa, Benzemy i Viniego.
Jak przegrają to 12 punktów straty mamy do nich i mecz mniej.
Wydaje się to dużo ale widząc jak Ancelotti zajeżdża pomoc a wartościowych zmienników sobie nie przygotował to ich słabsza przyjdzie.
Zawsze trzeba walczyć do końca i wydaje mi się że końcówka sezonu będzie szalona.

1

Jeszcze strata punktów Realu i dzień TOP!

9

Tak naprawdę to cierpieliśmy 10 minut w tym meczu.
Od drugiej bramki do czerwonej kartki.
Potem Atletico nic nie pokazało a my dobrze byliśmy ustawieni w obronie.
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.

0

Po czerwonej kartce Atletico siadło.

12

Kibice na stadionie dzisiaj TOP.

1

Jakby wcześniej podniósł tą chorągiewkę to by do tego nie doszło.
xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?