Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://strawpoll.com/polls/ajnENqOLogW
Ankieta odnośnie bramki.
Jestem ciekaw waszej opinii
0
@Gavinho Ta. Jakby się nie rzucił tylko wyciągnął nogę to byłby jeszcze większy hejt że znów stoi jak kołek i tylko nóżkę wyciąga.
1
@PodkarpackiKibic Niestety są ludzie którzy są albo zaślepieni albo są kretynami.
6
Stegen ma wiele problemów i sam powoli przekonuje się że trzeba kupić nowego bramkarza ale przyzwalając się do niego o tą bramkę to trzeba być idiotą.
Strzał silny, bardzo precyzyjny po długim słupku.
Ta bramka idzie wyłącznie na konto Pedriego.
12
Ja rozumiem że Pedri to nasza największa perła ale krytyka mu się należy za to zagranie a tu hejt się wylał na Stegena xD
2
Co tu dużo mówić, Xavi out!!!
0
Tiki taki przy wyjściu spod pressingu.
6
Neymarek się zezłościł bo gościu po końcowym gwizdku zrobił se sztuczkę przed nim xD.
Piłkarz mem. Dobrze że ten pajacyk do nas nie wrócił.
1
Faul przed polem karnym Icardiego.
1
@GeneralXavi Cieszyć się,mamy dwa spotkania mniej od Sociedad.
0
@gumaz zwykła Cola> zwykłe Pepsi.
Pepsi Max>Cola Zero
Zwykłe Pepsi strasznie się popsuło i jest po prostu nie dobre, kiedyś było znacznie lepsze.
0
@Gall No nie trafił w punkt.
On nie wie jak to działa a się wypowiada.
Nie neguje że taka komisja być może jest potrzebna ale najpierw trzeba wiedzieć jak to wygląda na tą chwilę.
0
"Barcelonie brakuje więcej profesjonalizmu, lepszego zorganizowania się jako firma i bardziej profesjonalnego zarządzania. W firmie, która obraca miliardem euro, jak w przypadku Barcelony, istniałaby komisja ds. wynagrodzeń. Nie wiem, jak to działa w Barcelonie. Podobnie w dużych firmach podejmuje się decyzje w oparciu o zarząd, a teraz nie wiem, jak to się robi w Barcelonie."
Nie wiem ale się wypowiem i skrytykuje coś o czym nie mam pojęcia
0
@Kacper1432 Może w poprzednim sondażu procenty rozkładały się też na niezdecydowanych.
0
@Xxxbarca4ever Polecam firmy Foresto.
Działa świetnie.
2
@daniel32778 Nie wiem co ma jedno do drugiego. Nie przepadam za Ukrainą i dużo rzeczy mi u nich nie pasuje ale nie może być tak że obce państwo na kogoś najeżdża i morduje ludzi. Mam nadzieję że zniszczą ruskich i obronią kraj.
0
@Rewolucja123 Według mnie nie.
To zawodnik który się sprawdzi w każdym zespole w przeciwieństwie do Mbappe który im ma więcej miejsca tym jest lepszy a wiadomo jak grają niektórzy w La Liga.
1
@Shapiro To już raczej pytanie do prawnika specjalizującego się w prawie pracy.
2
@BombowiecKrawczyk Dembele to piłkarz na wysokim poziomie.
Jak przedłuży kontrakt na naszych warunkach w co nadal wierzę to nawet jako zmiennik będzie ogromnym atutem.
20
Haaland będzie błagał by dołączyć do Barcy Xaviego.
1
Po pierwszym sezonie Pedriego u nas brakowało konkretów, często się chował.
Było widać potencjał ale też brak regularność w jego grze
W jeden sezon a tak naprawdę kilka miesięcy bo miał kontuzję udało mu się dołożyć WSZYSTKIE elementy które potrzebuje pomocnik kompletny z topu.
TOP5 aktualnie pomocników na świecie.
Widać rękę Xaviego nie tylko u niego bo każdy nasz pomocnik wskoczył poziom wyżej.
0
Pewna wygrana choć obawiałem się jakiegoś farfocla przy 1-0 choć Athletic nie miało okazji.
Najważniejsze że są 3 punkty które przyszło w bardzo nie wymagających fizycznie okolicznościach co jest bardzo ważne po ciężkim miesiącu.
Teraz czas na Elche i nie będę pisał by robić rotację bo tak naprawdę większość piłkarzy w kadrze coś wnoszą,Xavi cały czas robi zmiany w kadrze i grają dobrze lub bardzo dobrze.
65
Najcięższy miesiąc Barcelony w tym sezonie(LUTY)
Wygrana z Atletico u siebie 4-2
Remis z Espanyolem na wyjeździe 2-2
Remis z Napoli w LE u siebie 1-1
Wygrana z Valencią na wyjeździe 1-4
Wygrana z Napoli w LE na wyjeździe 2-4
Wygrana z Athleticiem u siebie 4-0
Xavi MASTERCLASS
15
Pedri co się zabawił i dograł.
Poezja.
0
A właśnie miałem pisać że musimy drugą bramkę strzelić bo znając nasze szczęście to straciliśmy byśmy po jakimś farfoclu.
5
Bombelek przedłuż ten kontrakt!!!!
18
Arsenal cieszy się że pozbyli się takiego szrotu.
A nie czekaj...
0
Brawo Auba !!!!
2
@kuz Każdy wiedział co zrobi np. Robben czy Messi a i tak przeciwnicy byli bezsilni.
0
Gavi jak Pedri w zeszłym sezonie.