0

@chavez W sumie w tamtym sezonie mieli przeciwnika który ostatecznie wygrał tytuł a PSG dotarło do finału LM więc być może ta rywalizacja na nich dobrze wpłynęła.

0

Szkoda że Messi nie odszedł wcześniej z Barcy za 100 baniek xD
Jakby Messi nie odszedł to nadal byłby najlepszym naszym zawodnikiem,nie zaliczyłby takiego zjazdu, najbardziej na jego formę wpłynął właśnie transfer.

1

@Ali3231 Pewnie tak było ale większość komentujących tą asystę drugiego stopnia nie widziała tego zagrania a od razu twierdzą że to nic nie znaczy.

0

@Ali3231 Dla tych co mówią że asysta drugiego stopnia to nic.
Nie widziałem tej sytuacji i nie wiem czy jest ona coś wart ale czasami takie zagranie jest kluczowe w całej akcji i więcej wart od asysty czy gola.

0

@Bykunn A PSG przegrało mecz ligowy.
Słabe jest patrzenie wyłącznie na ostatni mecz.

0

@betonito Brakło mi słów by sensownie odpowiedzieć.

1

@Kamiloza91 Nie będę podawał statystyk bo ja nie twierdzę że Benzema jest lepszy. Określenie kogoś lepszym nie polega na podaniu ilości goli.
Co do Bundesligi to chyba sprawa jest jasna że to liga słabsza od ligi Hiszpańskiej, na pewno łatwiej strzelać tam bramki bo tamtejsze drużyny mają ogromne problemy w defensywie co można stwierdzić po ilości strzelanych bramek. La Liga jest mocniejsza i bardziej wyrównana a Bundesliga to liga jednego zespołu który dominuje i nie ma konkurencji co też wpływa na liczby tamtejszych zawodników.

17

@Kamiloza91 Mówisz że staty najważniejsze i bierzesz pod uwagę tylko gole.
Porównaj sobie jeszcze asysty, kluczowe podania,dryblingi a potem opieraj swoje zdanie na statystykach.
Jak już to zrobisz to przeanalizuj wpływ na grę, trudność lig w których grają, partnerów do gry.
Dopiero potem wygłaszaj swoje tezy.

3

Jakie byście dali zarobki Araujo?
Duńczyk jak przyjdzie dostanie 6,5mln ale przychodzi za darmo więc pensja naturalnie wyższa, bardzo doświadczony zawodnik.
Ronald natomiast wydaje mi się lepszy aktualnie od Christiansena, jest naszą przyszłością i swoimi występami zasłużył na sporą podwyżkę.
Myślę że pensja 5-6mln byłaby najbardziej odpowiednia dla Urugwajczyka.

1

@Bykunn I posiada coś takiego jak forma fizyczna w przeciwieństwie do Suareza.

1

@tbas Wszystko co robiliśmy przed ostatnim podaniem było bardzo dobre.
Przegraliśmy przez niedokładność.
Świetnie graliśmy skrzydłami,pressing znowu bez zarzutu. Niestety jak np. Adama cały czas robił karuzele z gościa na prawym skrzydle to potem zagrywał tragiczne piłki.

19

Ludzie co za bzdury tu wypisują to niepojęte.

Słabszy mecz gdzie taktycznie wyglądaliśmy dobrze to od razu jesteśmy na poziomie ekstraklasy i najlepiej już na następny mecz nie wychodzić.
Najlepszym drużynom w Europie zdarzają się takie mecze a wy oczekujecie nie wiadomo czego od drużyny która jest w budowie.

Puknijcie się w czółko.

0

@FireBarca1899 Co ten mocniejszy skład w drugiej połowie zrobił ?Nic.
Najlepsze było pierwsze 20 minut meczu gdzie grali słabsi.

0

@karci0 Tak jak pisałem, taktycznie byliśmy bardzo dobrzi co jest zasługą Xaviego, piłkarze też to świetnie realizowali ale był ogromny problem techniczny co jest winą tylko zawodników.

1

To jest taki mecz gdzie pretensje można mieć wyłącznie do piłkarzy.
Grali wolno, bardzo niedokładnie.
Brak koncentracji.
Taktycznie zdominowaliśmy rywala.
Takie mecze będą się zdarzać, ważne że ten konkretny nie niesie żadnych konsekwencji.
Nie ma co płakać, jedziemy dalej.

0

Od razu zmiany będą

1

Bardzo dobry początek meczu.
Zdominowaliśmy Galatasaray ale brakowało ostatniego podania.
Niestety trochę odpuściliśmy.
Nico jakiś ślamazarny.
Ferran nieaktywny.
Gramy bardzo niedokładnie, zlekceważyliśmy rywala.
Musimy znowu narzucić nasz styl gry.

0

@qubson12345 Nie mówię tylko o tym meczu.
Tam grają tylko lage na Mbappe jak mają miejsce,zero pomysłu na grę,zero schematów, brak jakikolwiek rozwiązań taktycznych w pomocy.
Jednostki ciągły ten zespół i jednostki przegrały ten mecz.

0

@Sau_Ron Ty widziałeś co wyprawiał Marquinhos?
Jakie dziury zostawiali boczni obrońcy PSG?
Lepszy Środek?
Veratti tylko grał reszta to był dramat.
Ofensywa?
Mbappe tak,Neymar miał stratę za stratą.
Messi szczególnie w pierwszej połowie ciągnął ofensywę i do momentu bramki Mbappe był drugim najlepszym zawodnikiem w PSG. Kreował i dryblował.
Nawet wrócił do defensywy skasował gościa po czym minął rywala i zagrał dobrą piłkę do przodu.

2

Hejt na Messiego był, jest i będzie.
Zwalanie na niego winę za tą porażkę to jakiś nieśmieszny żart.
Messi jeszcze wejdzie na swój poziom,tak jak robił to nie raz.

4

@Odcinkowy Jak prawie całe PSG?

0

@Kwiatek67 Aktualnie nie jest.
Wiesz co będzie na np. za pół roku?
Ja też nie wiem.Mowienie że ktoś się skończył przez pryzmat kilku miesięcy jest śmieszne.

4

@Robert1603 Tak.
Ja jestem.
Nadal świetny zawodnik.
Ma słaby okres to fakt ale złożyło się na to wiele rzeczy.Jeszcze wejdzie na swój poziom.

0

@Kwiatek67 Na Pewno kilka miesięcy zmieniło go całkowicie. Bzdura i idiotyzm.
Wiele rzeczy się złożyło na przeciętna formę Leo.

1

@Sau_Ron Kto był lepszy od Leo w tym meczu?
Verratti,Mbappe i kto?

1

@Rewolucja123 Jeszcze dochodzi bardzo przykre odejście z Barcy , nowy klub, nowe miasto, nowy język,

2

Czyli Carlo nadal będzie zajeżdżał po piłkarzy.
Może spuchną w lidze.

1

@IronSanHybrid Ja rozumiem nie lubić PSG ale tak źle im życzyć.

0

Messi po wygranej w Copa America grałby na zupełnie innym zaangażowaniu i entuzjazmie w Barcelonie, byłby na zupełnie innym poziomie ale też nie rozumiem pretensji do niego ponieważ było 9 gorszych od niego dzisiaj w PSG.

0

Myślicie że już zwolnią Pochettino?
Czy poczekają trochę czasu i wywalą go dopiero jutro rano?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?