4

@Sentino Bo mamy mecz zaległy i może być tylko 6pkt.

0

Perfidna symulacja,nauki brał ewidentnie od Viniego.
Celta dawać na 2:1!!

21

Ewidentnie brał udział w akcji, blokował Alabe i prawie dotknął piłki.
Spalony prawidłowy.

0

Militao robi zamach nogą i trafia między nogi zawodnika Celty a potem się o niego zaczepia i się przewraca.
I za coś takiego jest karny według przepisów?

0

@tomek8756 Jak chcesz oglądać LM to tak.

0

Postawiłem 3 dyszki na Real.
Nie dziękujcie.

0

@BART97 Lewandowski jest kompletnie niekompletny.

1

@against_modern_football I to jest informacja.
Szczerze nie wiedziałem, dziwię się że mi to umknęło.

25

@VamosRakieta W punkt.
Góralski to produkt końcowy polskiej myśli szkoleniowej i to jest przerażające.

1

@Janiama Po czym twierdzisz że masz rację?
Po jednym meczu?
Jakby przegrali ze Szwecją to byś pierwszy pisał że nie było szans przygotować zespołu bez treningów a teraz robisz z niego nie wiadomo kogo.
Sam go lubię bo jest bardzo pozytywnym człowiekiem ale trzeba czekać.
Niech kadra Michniewicza zagra kilka spotkań z odpowiednią ilością jednostek treningowych i wtedy coś można będzie powiedzieć.

0

@barcelonaLM Ale że Argentyna taka słaba czy że Meksyk taki mocny :D

2

@Wilczeq Brakuje argumentów? To nie komentuj bez sensu.

0

@JohnA Nie.Barca to bezwzględnie klub nr 1 i żaden zawodnik tego nie zmieni.

0

@Wilczeq Czemu?

1

No to Lecimy z ankietą o pojedynku Polska-Argentyna
http://www.strawpoll.me/46013065/r

Osobiście Argentyna to moja ulubiona repka w dużej mierze ze względu na Messiego który sprawił że zacząłem im kibicować jakieś 12 lat temu ale nie tylko.
Natomiast jeśli chodzi o Polskę to ostatni raz kiedy czułem się przywiązany do naszej reprezentacji to kadencja Smudy,potem ze mnie wszystko uleciało i teraz są mi obojętni.
Nie mam zamiaru się zmuszać do kibicowania im bo jestem Polakiem.
Po prostu tego nie czuje, może w przyszłości się to odwróci i mam nadzieję że tak się stanie.

Dlaczego wy kibicujecie Polsce albo innym reprezentacjom?

Zapraszam do dyskusji

0

@leomessi1710 Do pierwszego wylewu Szwedów po którym był karny to byli lepsi.

0

Polska będzie się bić o drugie miejsce z Meksykiem.

0

Argentyna łatwo wygrywa grupę

0

Barca jazda z Niemcami!

0

@Encore Tak ale tak naprawdę kto był słabszy z drugiego koszyka?
Szwajcaria,USA?
Myślę że podobny potencjał.

2

Leo vs Meksyk.
Jedna z łatwiejszych drużyn z drugiego koszyka.

1

Argentyna ma szczęście.

0

Play offy będą losowane?
Czy grupa A będzie grała z B , grupa C z grupą D itd?

2

@macio_944 Najlepszy mundial, najlepsza piosenka, najlepszy klimat, najlepsze emocje.

1

@VamosRakieta Naprawdę myślisz że to będzie losowane :D

7

Do Shakiry Łaka Łaka nie mają podjazdu.

0

@A_Gomesinho_21 Można będzie to ocenić jak oboje zakończą karierę trenerską ale na tą chwilę nie.
Guardiola zmienił piłkę nożną i jest na najwyższym poziomie od 14 lat a Luis stosunkowo krótko.

0

@messi564 To była ewidentna czerwień.
Sędziowie var też popełnili błąd choć
Wjazd wyprostowaną nogą kostki na dużej szybkości.

2

Co by nie mówić mieliśmy sporo farta w barażach.
Graliśmy tylko jeden mecz
Graliśmy u siebie
Sędzia nie dał ewidentnej czerwonej kartki
Bramki strzelane po katastrofalnych błędach
U Szwedów brakowało skuteczności

Ale się ostatecznie udało!

4

@Image Dla mnie zawodnik meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?