Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sentino Bo mamy mecz zaległy i może być tylko 6pkt.
0
Perfidna symulacja,nauki brał ewidentnie od Viniego.
Celta dawać na 2:1!!
21
Ewidentnie brał udział w akcji, blokował Alabe i prawie dotknął piłki.
Spalony prawidłowy.
0
Militao robi zamach nogą i trafia między nogi zawodnika Celty a potem się o niego zaczepia i się przewraca.
I za coś takiego jest karny według przepisów?
0
@tomek8756 Jak chcesz oglądać LM to tak.
0
Postawiłem 3 dyszki na Real.
Nie dziękujcie.
0
@BART97 Lewandowski jest kompletnie niekompletny.
1
@against_modern_football I to jest informacja.
Szczerze nie wiedziałem, dziwię się że mi to umknęło.
25
@VamosRakieta W punkt.
Góralski to produkt końcowy polskiej myśli szkoleniowej i to jest przerażające.
1
@Janiama Po czym twierdzisz że masz rację?
Po jednym meczu?
Jakby przegrali ze Szwecją to byś pierwszy pisał że nie było szans przygotować zespołu bez treningów a teraz robisz z niego nie wiadomo kogo.
Sam go lubię bo jest bardzo pozytywnym człowiekiem ale trzeba czekać.
Niech kadra Michniewicza zagra kilka spotkań z odpowiednią ilością jednostek treningowych i wtedy coś można będzie powiedzieć.
0
@barcelonaLM Ale że Argentyna taka słaba czy że Meksyk taki mocny :D
2
@Wilczeq Brakuje argumentów? To nie komentuj bez sensu.
0
@JohnA Nie.Barca to bezwzględnie klub nr 1 i żaden zawodnik tego nie zmieni.
0
@Wilczeq Czemu?
1
No to Lecimy z ankietą o pojedynku Polska-Argentyna
http://www.strawpoll.me/46013065/r
Osobiście Argentyna to moja ulubiona repka w dużej mierze ze względu na Messiego który sprawił że zacząłem im kibicować jakieś 12 lat temu ale nie tylko.
Natomiast jeśli chodzi o Polskę to ostatni raz kiedy czułem się przywiązany do naszej reprezentacji to kadencja Smudy,potem ze mnie wszystko uleciało i teraz są mi obojętni.
Nie mam zamiaru się zmuszać do kibicowania im bo jestem Polakiem.
Po prostu tego nie czuje, może w przyszłości się to odwróci i mam nadzieję że tak się stanie.
Dlaczego wy kibicujecie Polsce albo innym reprezentacjom?
Zapraszam do dyskusji
0
@leomessi1710 Do pierwszego wylewu Szwedów po którym był karny to byli lepsi.
0
Polska będzie się bić o drugie miejsce z Meksykiem.
0
Argentyna łatwo wygrywa grupę
0
Barca jazda z Niemcami!
0
@Encore Tak ale tak naprawdę kto był słabszy z drugiego koszyka?
Szwajcaria,USA?
Myślę że podobny potencjał.
2
Leo vs Meksyk.
Jedna z łatwiejszych drużyn z drugiego koszyka.
1
Argentyna ma szczęście.
0
Play offy będą losowane?
Czy grupa A będzie grała z B , grupa C z grupą D itd?
2
@macio_944 Najlepszy mundial, najlepsza piosenka, najlepszy klimat, najlepsze emocje.
1
@VamosRakieta Naprawdę myślisz że to będzie losowane :D
7
Do Shakiry Łaka Łaka nie mają podjazdu.
0
@A_Gomesinho_21 Można będzie to ocenić jak oboje zakończą karierę trenerską ale na tą chwilę nie.
Guardiola zmienił piłkę nożną i jest na najwyższym poziomie od 14 lat a Luis stosunkowo krótko.
0
@messi564 To była ewidentna czerwień.
Sędziowie var też popełnili błąd choć
Wjazd wyprostowaną nogą kostki na dużej szybkości.
2
Co by nie mówić mieliśmy sporo farta w barażach.
Graliśmy tylko jeden mecz
Graliśmy u siebie
Sędzia nie dał ewidentnej czerwonej kartki
Bramki strzelane po katastrofalnych błędach
U Szwedów brakowało skuteczności
Ale się ostatecznie udało!
4
@Image Dla mnie zawodnik meczu.