0

Najlepszy pomocnik świata!!!!
Tak jest!

2

@BarcaInfo Warto dodać że walczymy o superpuchar Hiszpanii która da też jakiś zastrzyk gotówki co w naszej sytuacji jest bardzo ważne.

3

@Kengo Twierdzisz że był spalony a potem piszesz że powtórki nie widziałeś.
To na jakiej podstawie to stwierdzasz?

7

Jezus Maria ile tu ameb umysłowych wypływa po porażkach Barcy.
Wieszczyli że nie ma szans na top4 potem schowali się do jaskini a teraz znowu wyszli i piszą to samo.
Naprawdę przykro się patrzy na ludzi którzy nie potrafią albo go gorsza nie chcą zinterpretować rzeczywistości tylko hejtują zawodników, zwalniają trenera i zapominają gdzie byliśmy na początku sezonu oraz poprawy gry w ostatnich miesiącach, mieliśmy chyba 14 meczów bez porażki i to już się nie liczy?
Dzięki temu mamy aktualnie top2 oraz 6 pkt przewagi nad piątym Betisem ale tu oczywiście już wieszczą nam ligę konferencji...
Przykro patrzeć na społeczeństwo.

8

@MrPGG Oczywiście że nie.
Po za tym wątpię byśmy tego miejsca nie utrzymali.

0

Depay,Gavi,Adama,Alba jedynie na plus.
Reszta słabo albo dramatycznie.
Traore jak nie gra wszystkiego na pałę tylko czasami pomyśli to coś wychodzi.
Tylko dlaczego aż tak często robi jedno i to samo.

0

@Jakub1513 Tak już spadniemy z ligi od razu.

0

Tak jesteśmy w dołku ale to nie zmienia faktu że sędzia znowu wypaczył wynik spotkania.
Gramy słabo, momentami dobrze ale zagraliśmy lepiej na pewno od Rayo które miało jedną sytuację i strzelili a resztę meczu turlali się.

0

Jestem ciekaw jaki był efektywny czas gry.
Zatrzymywanie czasu tu i teraz,bo przeciwnicy wolą się turlać czasami niż grać.

2

To powinna być druga żółta dla bramkarza.

6

Dlatego czas w meczach powinnien być zatrzymywany.

2

To jakiś żart....

2

To był drugi Gavi na trybunach xD

0

Ciekawe ile doliczy.
Jak ostatnio doliczyli 10 minut to tu powinno być co najmniej 12min.

3

Zawodnik Rayo po słowach Gaviego cudownie ozdrowiał.

0

@FC1899Barca FDJ nic daje xD ma świetny okres, Dzisiaj gorszy dzień.
Dembele to nasz główny napędowy i wolę takiego grajka niż takiego co każdą piłkę zagra do tyłu.
Gavi może grać większość i to pokazuje wyśmienitą formą.
Brakuje jedynie intensywności co właśnie pozwala zaskoczyć rywala ale to zrozumiałe ponieważ Xavi nie mógł naprawić błędów poprzednika na tym polu w środku sezonu.

2

Gramy jakby nam się nie chciało ale sytuację są to najważniejsze.
Potrzeba intensywności i będzie okej.
W każdym meczu La Liga w ostatnim czasie sędziowie są dramatyczni.
Wypaczają rywalizację, bardziej szkodzą niż pomagają na boisku.
Nie ma spójności w ich osądach.
Są ślepi a kartki dają według uznania a nie przepisów.
Wstyd że top2 liga świata ma takich sędziów.

23

Bez kartki xD
To jest żenujące.

4

Dembele to wykorzystał maksymalnie ale faul był.

0

Moim zdaniem bardzo zawinił Mats.
Strzał słaby i na krótki słupek.
Źle był ustawiony.

0

@Ptasior I jak tak dalej będą grać to nie zasłużą nawet na ligę konferencji.

1

@Dertinho Zobacz w ustawieniach czy nie masz włączonego ograniczenia jakości.
Ja tak miałem przez kilka miesięcy z przerwami na kilka dni,u mnie dopiero się naprawiło po aktualizacji miui.

7

Dla mnie Frenkie zawodnik meczu.
Super mecz w jego wykonaniu.
Mats,Dest,Gavi, Auba, Dembele,Busqets też świetne zawody.

2

Pierwsza połowa bardzo dobra.
W drugiej brakowało płynności i kontroli poprzez posiadanie piłki.
#SĘDZIOWIEWON

3

Sędziowie w ostatnich kolejkach przechodzą samych siebie.
Nigdy nie widziałem gorszego okresu jeśli chodzi o sędziowanie.

4

Ale mnie ten komentarz na Eleven denerwuje.
Strasznie irytujący są.

1

Fajnie gramy.
Intensywność i te podania Jakby szybsze o dwa tempa niż w meczu z Cadiz i Eintrachtem.

1

@Pogba Patrząc na to co wyrabiają inni sędziowie w innych spotkaniach to dzisiaj Arbiter TOP.

7

Alba zamiast wracać to biegnie truchtem i patrzy się na naszych obrońców jak interweniują.

14

FDJ Dzisiaj TOP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?