Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy pomocnik świata!!!!
Tak jest!
2
@BarcaInfo Warto dodać że walczymy o superpuchar Hiszpanii która da też jakiś zastrzyk gotówki co w naszej sytuacji jest bardzo ważne.
3
@Kengo Twierdzisz że był spalony a potem piszesz że powtórki nie widziałeś.
To na jakiej podstawie to stwierdzasz?
7
Jezus Maria ile tu ameb umysłowych wypływa po porażkach Barcy.
Wieszczyli że nie ma szans na top4 potem schowali się do jaskini a teraz znowu wyszli i piszą to samo.
Naprawdę przykro się patrzy na ludzi którzy nie potrafią albo go gorsza nie chcą zinterpretować rzeczywistości tylko hejtują zawodników, zwalniają trenera i zapominają gdzie byliśmy na początku sezonu oraz poprawy gry w ostatnich miesiącach, mieliśmy chyba 14 meczów bez porażki i to już się nie liczy?
Dzięki temu mamy aktualnie top2 oraz 6 pkt przewagi nad piątym Betisem ale tu oczywiście już wieszczą nam ligę konferencji...
Przykro patrzeć na społeczeństwo.
8
@MrPGG Oczywiście że nie.
Po za tym wątpię byśmy tego miejsca nie utrzymali.
0
Depay,Gavi,Adama,Alba jedynie na plus.
Reszta słabo albo dramatycznie.
Traore jak nie gra wszystkiego na pałę tylko czasami pomyśli to coś wychodzi.
Tylko dlaczego aż tak często robi jedno i to samo.
0
@Jakub1513 Tak już spadniemy z ligi od razu.
0
Tak jesteśmy w dołku ale to nie zmienia faktu że sędzia znowu wypaczył wynik spotkania.
Gramy słabo, momentami dobrze ale zagraliśmy lepiej na pewno od Rayo które miało jedną sytuację i strzelili a resztę meczu turlali się.
0
Jestem ciekaw jaki był efektywny czas gry.
Zatrzymywanie czasu tu i teraz,bo przeciwnicy wolą się turlać czasami niż grać.
2
To powinna być druga żółta dla bramkarza.
6
Dlatego czas w meczach powinnien być zatrzymywany.
2
To jakiś żart....
2
To był drugi Gavi na trybunach xD
0
Ciekawe ile doliczy.
Jak ostatnio doliczyli 10 minut to tu powinno być co najmniej 12min.
3
Zawodnik Rayo po słowach Gaviego cudownie ozdrowiał.
0
@FC1899Barca FDJ nic daje xD ma świetny okres, Dzisiaj gorszy dzień.
Dembele to nasz główny napędowy i wolę takiego grajka niż takiego co każdą piłkę zagra do tyłu.
Gavi może grać większość i to pokazuje wyśmienitą formą.
Brakuje jedynie intensywności co właśnie pozwala zaskoczyć rywala ale to zrozumiałe ponieważ Xavi nie mógł naprawić błędów poprzednika na tym polu w środku sezonu.
2
Gramy jakby nam się nie chciało ale sytuację są to najważniejsze.
Potrzeba intensywności i będzie okej.
W każdym meczu La Liga w ostatnim czasie sędziowie są dramatyczni.
Wypaczają rywalizację, bardziej szkodzą niż pomagają na boisku.
Nie ma spójności w ich osądach.
Są ślepi a kartki dają według uznania a nie przepisów.
Wstyd że top2 liga świata ma takich sędziów.
23
Bez kartki xD
To jest żenujące.
4
Dembele to wykorzystał maksymalnie ale faul był.
0
Moim zdaniem bardzo zawinił Mats.
Strzał słaby i na krótki słupek.
Źle był ustawiony.
0
@Ptasior I jak tak dalej będą grać to nie zasłużą nawet na ligę konferencji.
1
@Dertinho Zobacz w ustawieniach czy nie masz włączonego ograniczenia jakości.
Ja tak miałem przez kilka miesięcy z przerwami na kilka dni,u mnie dopiero się naprawiło po aktualizacji miui.
7
Dla mnie Frenkie zawodnik meczu.
Super mecz w jego wykonaniu.
Mats,Dest,Gavi, Auba, Dembele,Busqets też świetne zawody.
2
Pierwsza połowa bardzo dobra.
W drugiej brakowało płynności i kontroli poprzez posiadanie piłki.
#SĘDZIOWIEWON
3
Sędziowie w ostatnich kolejkach przechodzą samych siebie.
Nigdy nie widziałem gorszego okresu jeśli chodzi o sędziowanie.
4
Ale mnie ten komentarz na Eleven denerwuje.
Strasznie irytujący są.
1
Fajnie gramy.
Intensywność i te podania Jakby szybsze o dwa tempa niż w meczu z Cadiz i Eintrachtem.
1
@Pogba Patrząc na to co wyrabiają inni sędziowie w innych spotkaniach to dzisiaj Arbiter TOP.
7
Alba zamiast wracać to biegnie truchtem i patrzy się na naszych obrońców jak interweniują.
14
FDJ Dzisiaj TOP.