Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VbamboeB A ja mówię o wpuszczaniu kogoś?
Mógł w innych strefach ustawić zawodników i zagrać na 4 pomocników.
1
Xavi przegrał ten dwumecz środkiem pola i bokami obrony.
Tragiczny Alba, Oscar bez większych błędów ale w ofensywnie nie dał nic.
Busqets przez większość czasu zneutralizowany,Pedri też za mało pod grą,
FDJ dobre wejście ale z minuty na minutę coraz gorzej.
1
Chyba niektórzy myśleli że wszystko będziemy wygrywać...
Nadal są braki, fizyczne i w umiejętnościach.
Xavi i tak przeszedł sam siebie i podniósł fizycznie i mentalnie tą drużynę w miesiąc choć nadal dużo brakuje a i on sam popełnia błędy.
1
@talizmo Jeden mecz jest dowodem.
Nieźle.
Mi się wydaje że po bardzo intensywnych tygodniach brakło paliwa plus błędy taktyczne trenera i słaba postawa zawodników.
0
Przynajmniej wyszliśmy z twarzą.
Nie zasłużyliśmy na awans.
Sędzia to był kompletny idiota.
2
Graliśmy kupę przez większość meczu ale sędzia to był DRAMAT
0
To jest karny.
Ewidentnie sobie pomógł tą ręką.
5
Alba kopnięty i brak karnego hahahah
1
@Maciux7 Pewnie za dyskusje.
2
Idę spać, rano będę patrzył na wyniki.
Oby Chelsea i Villareal dali radę!
1
@Songo91 zajebiście.
0
Goretzka frajer specjalnie wali gościa z łokcia i udaje że piłkę zasłaniał.
2
Lewandowski pięknie by śmigał z tymi symulkami z Viniciousem w swoim kilkukrotnie niedoszłym klubem Realem Madryt.
0
@JohnnyBarca Teraz mają przepiękne koszulki i powinni w nich grać na mundialu.
5
Guardiola z Luukiem by miał dwie LM więcej.
1
Takie zwycięstwa smakują najlepiej
1
@HighestInTheRoom W pomocy pan piękne łydki a na szpice CR7 i tryplet jak nic
17
Levante Barca 2-3
Real Barca 0-4
Levante>Real
Factos
1
Lenglet dobry kolega sprokurował karnego by Luuk sobie strzelił.
18
Stegen
Luuk
Gavi
Pedri
BOHATEROWIE
0
Luuuk
Nie kto inny!!!!
6
Gavi połamał gościa balansem
Edit: to jednak sędzia
1
@kiper09 Nie gdy wynik jest na styku.
0
Milan też nie ma ochoty na mistrza chyba.
Ostatni na kuponie
9
Gavi
Pedri
Brak słów
0
Bardzo dobrze
Może się obudzą
16
Samograj Koemana już zaczyna zapominać jego taktyki i pojawiają się problemy.
9
Kevin jeden z najlepszych na świecie.
Na pewno najlepszy na swojej pozycji.
Nie zapraszam do dyskusji
0
@Ptasior Problemem Iniesty czy Xaviego był Messi i tylko dlatego nie dostali ZP.
Dziwi mnie natomiast że KDB nie wymienia się w gronie faworytów bo na to zasługuje.
0
Czego brakuje Kevinowi De Bruyne by dostał ZP?