0

@VbamboeB A ja mówię o wpuszczaniu kogoś?
Mógł w innych strefach ustawić zawodników i zagrać na 4 pomocników.

1

Xavi przegrał ten dwumecz środkiem pola i bokami obrony.
Tragiczny Alba, Oscar bez większych błędów ale w ofensywnie nie dał nic.
Busqets przez większość czasu zneutralizowany,Pedri też za mało pod grą,
FDJ dobre wejście ale z minuty na minutę coraz gorzej.

1

Chyba niektórzy myśleli że wszystko będziemy wygrywać...
Nadal są braki, fizyczne i w umiejętnościach.
Xavi i tak przeszedł sam siebie i podniósł fizycznie i mentalnie tą drużynę w miesiąc choć nadal dużo brakuje a i on sam popełnia błędy.

1

@talizmo Jeden mecz jest dowodem.
Nieźle.
Mi się wydaje że po bardzo intensywnych tygodniach brakło paliwa plus błędy taktyczne trenera i słaba postawa zawodników.

0

Przynajmniej wyszliśmy z twarzą.
Nie zasłużyliśmy na awans.
Sędzia to był kompletny idiota.

2

Graliśmy kupę przez większość meczu ale sędzia to był DRAMAT

0

To jest karny.
Ewidentnie sobie pomógł tą ręką.

5

Alba kopnięty i brak karnego hahahah

1

@Maciux7 Pewnie za dyskusje.

2

Idę spać, rano będę patrzył na wyniki.
Oby Chelsea i Villareal dali radę!

1

@Songo91 zajebiście.

0

Goretzka frajer specjalnie wali gościa z łokcia i udaje że piłkę zasłaniał.

2

Lewandowski pięknie by śmigał z tymi symulkami z Viniciousem w swoim kilkukrotnie niedoszłym klubem Realem Madryt.

0

@JohnnyBarca Teraz mają przepiękne koszulki i powinni w nich grać na mundialu.

5

Guardiola z Luukiem by miał dwie LM więcej.

1

Takie zwycięstwa smakują najlepiej

1

@HighestInTheRoom W pomocy pan piękne łydki a na szpice CR7 i tryplet jak nic

17

Levante Barca 2-3
Real Barca 0-4
Levante>Real
Factos

1

Lenglet dobry kolega sprokurował karnego by Luuk sobie strzelił.

18

Stegen
Luuk
Gavi
Pedri
BOHATEROWIE

0

Luuuk
Nie kto inny!!!!

6

Gavi połamał gościa balansem
Edit: to jednak sędzia

1

@kiper09 Nie gdy wynik jest na styku.

0

Milan też nie ma ochoty na mistrza chyba.
Ostatni na kuponie

9

Gavi
Pedri
Brak słów

0

Bardzo dobrze
Może się obudzą

16

Samograj Koemana już zaczyna zapominać jego taktyki i pojawiają się problemy.

9

Kevin jeden z najlepszych na świecie.
Na pewno najlepszy na swojej pozycji.
Nie zapraszam do dyskusji

0

@Ptasior Problemem Iniesty czy Xaviego był Messi i tylko dlatego nie dostali ZP.
Dziwi mnie natomiast że KDB nie wymienia się w gronie faworytów bo na to zasługuje.

0

Czego brakuje Kevinowi De Bruyne by dostał ZP?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?