9

Karny dla Bayernu!
Lewandowski jako jeden z najgorszych na boisku za chwilę znowu będzie najlepszym na świecie.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma takiego zooma by dostrzec Lewego na boisku.

0

@Deviler Przecież napisałem że Bayern jest w dołku.
Większość piłkarzy gra słabo a Lewandowski drugi mecz w takiej sytuacji jest najgorszy na boisku.

0

@draxidox Pokaże swój mental jak w najbliższym okienku będzie chciał uciekać z tej drużyny.

0

Bayern ewidentnie w dołku.
Kolejny raz potwierdza się że bez odpowiednich warunków Lewandowskiego nie ma na boisku ale nic dziwnego że piłkarz który bazuje jedynie na świetnym ustawianiu się w polu karnym i dobrym wykończeniu bez dominacji i tworzenia mnóstwa sytuacji przez jego kolegów jego wpływ na grę jest znikomy.

4

@Momals11 Im nie grozi nawet liga konferencji.

10

@maniak33333 On tą ręka specjalnie przytrzymał tą piłkę.
Rzut karny ewidentny.

13

@DonMatteo901 Za takie coś sędziowie powinni pójść na przymusowy półroczny urlop.

26

Nie ma dowodów że Dumbledore wiedział że przydzielenie tych punktów da puchar Gryffindorowi.

2

Uwaga
Za chwilę największy przekręt w dziejach

0

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albusa z pierwszych dwóch części w pozostałych częściach.
Szkoda że ten aktor zmarł ale zmiana zdecydowanie na plus.

8

@KarwanLaMasia Klaunem to jesteś ty.
Ma ważny kontrakt, zachowuje się normalnie,nie jest twarzą żadnych afer.
Trochę szacunku do zawodników.

4

@Janiama Ty chyba nie jesteś poważny.
Na podstawie jednego meczu stwierdzasz że jakaś liga jest dobra?
Co zrobiła Borussia w Europejskich pucharach, jaką kupę zagrał Lipsk przeciwko Atalancie?
Tego już nie napisałeś.
Tak jak jednym meczem Michniewicza stwierdziłeś że masz rację i to idealny trener.

1

Psy szczekają Xavineta jedzie dalej.

0

Największym problemem był środek pola.
Pedri był nie widoczny,nie brał na siebie ciężaru gry.
Po wejściu FDJ gra była pod pełną kontrolą.

3

Ta murawa była jakaś dziwna.
Piłka jakoś dziwnie się zachowywała.
Chyba przesadzili z ilością wody, pewnie specjalnie albo były spore opady.
Co myślicie?

0

@pax Tak ale trzeba pamiętać że nie grał na swojej pozycji.

49

Hahahaha
Ten sam płacz był w meczu z Galatasaray.
Pisali wtedy że nie ma co nawet jechać na Bernabeu.
Macie rację przeciętne 45minut niweczy sens tej drużyny i klubu.
Nie ma co grać w niedzielę z Levante bo wynik jest znany.

21

Każda stykowa sytuacja na korzyść Eintrachtu.
Żałosny ten arbiter.

0

Przecież prosto w piłkę trafił.

3

Ale na Albie nie było xD

1

Jedyny plus Viaplay to Rafał Wolski przy mikrofonie.

0

@BombowiecKrawczyk No właśnie miałem to pisać.
Koeman jest nam winien ze stówę już.

5

@Janiama Barca 5
Eintracht 0

0

@Bulls1938 Powiedz że się zgadzasz,da ci te typy i postawisz za 10zl :D
Jeśli każe ci wysłać hajs to wiadomo że oszust.

0

Widząc pierwszą połowę Lipska i Atalanty to Barcelona by się po nich przejechała.
Atalanty wiadomo że nie jest w najlepszej formie ale po Lipsku spodziewałem znacznie więcej.
Grają nerwowo, niechlujnie,bez pomysłu i wyglądają na słabych fizycznie.

0

@patry295 Połowa Rambli już czeka w kolejce po jakiegoś dickera z białą polewą.

1

@avexavi co jajami w szybę stuka.hihi

0

0

@barcowy1899 Bardzo słabo.
Lubię posłuchać tam niektórych osób ale z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego.
Nie ma porównania do studia Canal+ czy Eleven.
Kilka mietków się spotyka i sobie robią pogadankę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?