Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Karny dla Bayernu!
Lewandowski jako jeden z najgorszych na boisku za chwilę znowu będzie najlepszym na świecie.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma takiego zooma by dostrzec Lewego na boisku.
0
@Deviler Przecież napisałem że Bayern jest w dołku.
Większość piłkarzy gra słabo a Lewandowski drugi mecz w takiej sytuacji jest najgorszy na boisku.
0
@draxidox Pokaże swój mental jak w najbliższym okienku będzie chciał uciekać z tej drużyny.
0
Bayern ewidentnie w dołku.
Kolejny raz potwierdza się że bez odpowiednich warunków Lewandowskiego nie ma na boisku ale nic dziwnego że piłkarz który bazuje jedynie na świetnym ustawianiu się w polu karnym i dobrym wykończeniu bez dominacji i tworzenia mnóstwa sytuacji przez jego kolegów jego wpływ na grę jest znikomy.
4
@Momals11 Im nie grozi nawet liga konferencji.
10
@maniak33333 On tą ręka specjalnie przytrzymał tą piłkę.
Rzut karny ewidentny.
13
@DonMatteo901 Za takie coś sędziowie powinni pójść na przymusowy półroczny urlop.
26
Nie ma dowodów że Dumbledore wiedział że przydzielenie tych punktów da puchar Gryffindorowi.
2
Uwaga
Za chwilę największy przekręt w dziejach
0
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Albusa z pierwszych dwóch części w pozostałych częściach.
Szkoda że ten aktor zmarł ale zmiana zdecydowanie na plus.
8
@KarwanLaMasia Klaunem to jesteś ty.
Ma ważny kontrakt, zachowuje się normalnie,nie jest twarzą żadnych afer.
Trochę szacunku do zawodników.
4
@Janiama Ty chyba nie jesteś poważny.
Na podstawie jednego meczu stwierdzasz że jakaś liga jest dobra?
Co zrobiła Borussia w Europejskich pucharach, jaką kupę zagrał Lipsk przeciwko Atalancie?
Tego już nie napisałeś.
Tak jak jednym meczem Michniewicza stwierdziłeś że masz rację i to idealny trener.
1
Psy szczekają Xavineta jedzie dalej.
0
Największym problemem był środek pola.
Pedri był nie widoczny,nie brał na siebie ciężaru gry.
Po wejściu FDJ gra była pod pełną kontrolą.
3
Ta murawa była jakaś dziwna.
Piłka jakoś dziwnie się zachowywała.
Chyba przesadzili z ilością wody, pewnie specjalnie albo były spore opady.
Co myślicie?
0
@pax Tak ale trzeba pamiętać że nie grał na swojej pozycji.
49
Hahahaha
Ten sam płacz był w meczu z Galatasaray.
Pisali wtedy że nie ma co nawet jechać na Bernabeu.
Macie rację przeciętne 45minut niweczy sens tej drużyny i klubu.
Nie ma co grać w niedzielę z Levante bo wynik jest znany.
21
Każda stykowa sytuacja na korzyść Eintrachtu.
Żałosny ten arbiter.
0
Przecież prosto w piłkę trafił.
3
Ale na Albie nie było xD
1
Jedyny plus Viaplay to Rafał Wolski przy mikrofonie.
0
@BombowiecKrawczyk No właśnie miałem to pisać.
Koeman jest nam winien ze stówę już.
5
@Janiama Barca 5
Eintracht 0
0
@Bulls1938 Powiedz że się zgadzasz,da ci te typy i postawisz za 10zl :D
Jeśli każe ci wysłać hajs to wiadomo że oszust.
0
Widząc pierwszą połowę Lipska i Atalanty to Barcelona by się po nich przejechała.
Atalanty wiadomo że nie jest w najlepszej formie ale po Lipsku spodziewałem znacznie więcej.
Grają nerwowo, niechlujnie,bez pomysłu i wyglądają na słabych fizycznie.
0
@patry295 Połowa Rambli już czeka w kolejce po jakiegoś dickera z białą polewą.
1
@avexavi co jajami w szybę stuka.hihi
0
Program "Regaty"
https://zapodaj.net/e49959493605d.jpg.html
0
@barcowy1899 Bardzo słabo.
Lubię posłuchać tam niektórych osób ale z profesjonalizmem nie ma to nic wspólnego.
Nie ma porównania do studia Canal+ czy Eleven.
Kilka mietków się spotyka i sobie robią pogadankę.