0

@damiano996 To gdzie w takim razie widzisz Chelsea która przegrała dziś z drużyną ze strefy spadkowej...
Każdy nawet City, Liverpool,Bayern ma sporo meczy gdzie wygrywają jedną bramką z przeciętniakami.

0

@Gall Okoliczności są takie że walczymy o LM a także o awans do superpucharu który też da zastrzyk gotówki.
Musimy starać się wygrać wszystko do końca.

1

@Sulimo Akurat dziś był pełen spokój pomimo straconej bramki, drużyna grała dokładnie pode koniec i przejęła inicjatywe.

7

@NaFazieHitman Brak słów na tych idiotów. To są trolle albo naprawdę są kretynami.

0

@Tollusiek Tylko że Gavi nie robi tego złośliwie,to wynika z jego intensywności.
Zagranie zawodnika Mallorci było podyktowane chęcią zrobienia krzywdy rywalowi i sprawienie mu bólu oraz by sprowokować Albe.

0

Araujo odpuścił...

0

Co jest...
Na Fortunie jest zakład o bramkę rezerwowych,jest Garcia,Dembele a Fatiego nie ma...
Chyba zbyt niski by dali takie zdarzenie.

1

Ansuuuuuu!!!!!
Oby powrót na dłużej.

0

Ferran Brawo!!!
Oby to był ten punkt przełomowy.

2

Frenkie od 30 minuty meczu gra genialnie.

0

Nie mogę doczekać się Fatiego.
Jak wejdzie to troszkę postawie na jego gola.

0

Busi Busi Busi.
Szkoda że tak rzadko decyduje się na strzały bo naprawdę umie technicznie uderzyć. Trzeba docenić że w tym sezonie robi to częściej.

0

Czy jak przeciwnik stanie na sznurówkę Gaviego a ten się przewróci to sędzia powinnien odgwizdać faul?
No bo przecież to część ubioru.Prawie jak ciągnięcie za koszulkę :D
Co myślicie? :)

0

Już widzę oczami wyobraźni jak po możliwym dobrym występem Ferrana będą gadać że to wina pozycji bo wcześniej grywał głównie na tej pozycji. Ludzie w idiotyczny sposób potrafią ocenić coś po jednym meczu i będą jechać po Xavim że go ustawia po lewej stronie.

0

@yoda69 Wątpię by doszło do korupcji ale w dzisiejszym świecie nic nie można brać za pewnik ale tak jak piszę szansę na to są bardzo bardzo niskie.

1

@kondzix2115 Dlatego był ważnym graczem dla Guardioli u którego grał regularnie.

0

@Katalończyk 99 Brałem pod uwagę że łatwo nie będzie ale kursik skusił.

0

Oczywiście wygrana Atletico ostatnia na kuponie,nie ma co się dziwić.

0

Jestem ciekaw co się stanie z piłkarzami którzy współpracowali z Mino.
Czy mają teraz wolną rękę czy będą musieli nadal działać z współpracownikami Raioli bo chyba musiał jakiś mieć.

5

City dzisiaj łyka Leeds.
Lubię Leeds ale bardziej lubie niską klauzulę Raphinhi która po ich spadku rzekomo ma wynosić 25mln.
Mają bardzo trudny terminarz,City potem Arsenal, Chelsea, Brighton i na końcu Brentford więc ciężko będzie im się utrzymać.

0

@NaFazieHitman Według polskich kibiców o jak największą liczbę bramek dla Lewego.

0

@Barca445 Myślę że nie ponieważ już bo nic nie walczą, cztery straty do lidera,dwa do wicelidera a mają spotkanie więcej.

1

Mbappe bardzo próbuje strzelać między nogami bramkarza z czego ma sporo bramek.
Bramkarze powinni to analizować i w tak prosty sposób nie dawać mu zdobywać bramek.

1

Puściłem pierwszy raz w życiu puściłem sobie drugą ligę niemiecką, ostatnie 5 minut meczu Schalke ponieważ postawiłem na nich i chciałem zobaczyć czy wbiją jakiegoś farfocla i się udało ale to nie ważne.
W doliczonym czasie gry rywal wchodzi w idiotyczny sposób tak żeby połamać przeciwnika.
Zdziwiło mnie zachowanie sędziego bo od razu objął winowajcę i go odciągał od piłkarzy Schalke.Pierwszy raz widzę taką reakcję. Oczywiście po wszystkim pokazał zasłużone czerwo i jak dla mnie powinno być co najmniej 10 meczów zawieszenia dla zawodnika który jeszcze miał pretensje o tą kartkę.

2

@seba1324 spróbuj to że jest metalowa to nic nie znaczy.
Jakbyś nie wiedział jak to masz fotkę.
Po prostu używasz dźwigni ciągnąć klucze do siebie.
https://zapodaj.net/7043a21866991.jpg.html

0

@seba1324 Jeśli to nie jest jakaś solidna kłódka i może pójść na straty to włóż dwa klucze płaskie i pójdzie gładko.

0

Po pierwszej połowie było pewne że tak to się skończy.
W przerwie Villareal powinnien całkowicie zmienić nastawienie i wyjść troszkę wyżej bo i tak nie mieli nic do stracenia.

2

Inter przegrał na wyjeździe z Bologną.
Bardzo głupio stracone punkty.
Milan nadal na czele tabeli.

1

Ktoś piszę że to mecz godny półfinału.
Pod względem emocji tak ale to co obie drużyny wyrabiają w obronie jest bardzo żenujące.
Lenglet czy Roberto by idealnie funkcjonowali w takim środowisku.

1

Foden jest aktualnie lepszym piłkarzem od Pedriego ale już ukształtowanym i miał znacznie łatwiej bo został wprowadzany bardzo powoli przez samego Pepa.
Pedri praktycznie od razu stał się jednym z filarów drużyny która nie funkcjonowała już w pierwszym sezonie u nas a w drugim jest niepodważalną postacią.
Foden to wyśmienity piłkarz ale Pedri przerasta go talentem i może być na poziomie Iniesty, Xaviego czy Kevina De Bruyne a Anglika w takiej roli nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?