Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To było pewne.....
0
To się skończy dogrywką.
0
Grealish robi co chce.
I gdzie jesteście hejterzy?
1
Spokojnie za chwilę wjeżdża farfocel, wylew Edersona a na dokładkę błąd sędziego
2
Mahrez !!!
Piękny kontra, piękny gol w półfinale LM a komentatorzy emocje jak przy krojeniu chleba.
1
Vinicoius xD
Spalony ale pięknie oglądać zmarnowaną setkę tego pajacyka.
1
Casemiro a żeby ci Amber zrobiła coś na poduszkę.
4
@ranger3120 Przesrany temat.
0
Emery ewidentnie postawił wszystko na LM i gra w lidze wyglądała tak jak wyglądała.
Uważam to za głupotę ponieważ taki klub jak Villareal potrzebuje stabilizacji i regularności w europejskich pucharach by powolutku budować markę i drużynę.
W przyszłym sezonie mogą nie grać w Europie albo męczyć się w kwalifikacjach do ligi konferencji.
0
@ronidaro10 Ewidentnie błąd Emerego.
W przerwie nakazał grać jak z Juve i są skutki.
Po 10minutach drugiej połowy wiedziałem jak to się skończy.
Jak brakowało sił to mógł reagować zmianami.
0
Tak jak pisałem w przerwie.
Villareal nie może odpuścić a to zrobili i zaczęli bronić niżej a Liverpool w takiej sytuacji jedzie z każdym.
Emery to jednak ma ten gen frajerstwa.
Jak widział że zespół już nie może grać tak intensywnie to od razu mógł reagować zmianami a nie kazać grać niżej.
To było oczywiste że Liverpool to wykorzysta.
Już jest po meczu, powiem więcej czerwoni trafią jeszcze z dwa razy.
36
Emery stwierdził że awans do LM będzie łatwiejszy poprzez jej wygranie niż przez ligę.
0
Villareal jak odpuści chociaż 5 minut na początku drugiej połowy to będą ciężary.
Nie mogą zaprzestać takiej gry nawet jak będzie 3:0 4:0.
Jak Liverpool złapie rytm i narzucą swój pressing to mogą nawet czwórkę wbić w 45minut.
Muszą grać na całego,mam nadzieję że Emery tego nie spieprzy choć no właśnie to jest Emery.
0
Liverpool gdy nie może narzucić swojej gry, świetnego pressingu i wysokiej intensywności jest co najwyżej średni.
0
Loserpool
Jak to było?
Maszyna Kloopa awansuje bez problemu,to nie Bayern który jest półkę niżej.
3
Salernitarna wygrywa już z Atalantą jak utrzymają wynik to będzie czwarta wygrana z zrzędu chyba zanosi się na spektakularne utrzymanie się w lidze.
2
@MesQueUnClub96 Lipsk musi wygrać,mam ich na kuponie tak samo jak zwycięstwo albo remis Frankfurtu.
0
@Encore na upartego za Salaha.
1
+1,5 bramki Rakowa po kursie 3,25 chyba wejdzie gładko.
3
@Cule1234 Brednie,20mln za zawodnika który nie gra i ostatnim czasie zdrowie mu nie dopisuje oraz któremu się kończy kontrakt.
0
To że Barca zrobiła podwaliny pod transfer Solera to nie oznacza od razu jego kupna.
Mądre zarządzanie polega też na przygotowaniu się na jakiś nieoczekiwany zwrot sytuacji np. Odejście FDJ czy nawet Gaviego.
Myślę że zawodnik Valencii nie jest jedynym z którym kontaktowała się Barcelona.
Trzeba czekać na rozwój sytuacji.
0
Dzisiaj liczę na fajne widowisko w finale pucharu Polski.
Lech jest jednym z nielicznych polskich klubów które mi się podobają ale też bardzo mi się podoba zarządzanie w Rakowie i ich projekt sportowy.
1
@sonek Tu są eksperci od wszystkiego.
0
@Emhyr Wątpię by Torre od razu grał z pierwszym zespole pomimo ogromnego talentu.Za duży przeskok poziomów.
0
@ShawnC Miał dwa kluczowe podania, które tak naprawdę powinny skończyć się asystami.
Dobry mecz Gaviego.
0
@KibicBarcy123 Widzę że masz pełny dostęp do dokumentacji medycznej piłkarzy...
Pique od jakiegoś czasu odczuwa ból ale nie oznacza to że nie może grać.
Sporo piłkarzy gra na lekach przeciwbólowych a nawet zastrzykach ponieważ to zazwyczaj jest niegroźny ból.
0
@damiano996 To gdzie w takim razie widzisz Chelsea która przegrała dziś z drużyną ze strefy spadkowej...
Każdy nawet City, Liverpool,Bayern ma sporo meczy gdzie wygrywają jedną bramką z przeciętniakami.
0
@Gall Okoliczności są takie że walczymy o LM a także o awans do superpucharu który też da zastrzyk gotówki.
Musimy starać się wygrać wszystko do końca.
1
@Sulimo Akurat dziś był pełen spokój pomimo straconej bramki, drużyna grała dokładnie pode koniec i przejęła inicjatywe.
7
@NaFazieHitman Brak słów na tych idiotów. To są trolle albo naprawdę są kretynami.