Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Auba jak wychodzi z pola karnego to wygląda trochę pokracznie ale wykończenie ma TOPOWE.
0
Wygląda na to że Depay za Aubą choć pewnie będzie się zmieniał z Ferranem.
7
Pierwszy raz słyszę Kręcidło w roli komentatora.
Niezły jest?
0
@pax Oczywiście że to mała próba ale jednak wynik robi wrażenie jeśli brać pod uwagę że cały czas jest po kontuzji gdy gra.
Porównanie napastników do prawego obrońcy/pomocnika jest bezsensu.
Najbardziej zaskoczył mnie wynik Nuneza, świetna skuteczność.
0
@tbas 9% co jest słabą liczbą ale nie tragiczną.
0
@Emhyr A mnie nie.
Zostanie i podpisze jeszcze dwuletnią umowę.
0
Według Sofascore Ansu ma skuteczność strzałów w tym sezonie na poziomie 27%
Dla porównania
Benzema 22%
Lewandowski 23%
Mbappe 18%
Immobile 23%
Nunez 31%
2
@DonMatteo901 Oby odwalił
1
Pickford co za interwencje.
Piły prawie niemożliwe do wyciągnięcia.
1
Everton strzela i już wygrywa 2:1
Wyprzedzają Leeds mając Jeden mecz mniej i znacznie lepszy dla siebie terminarz.
Raphinhia już może bilet kupować.
1
@takisobiektos Jakby był Polakiem lub Hiszpanem to byłby większy jeśli chodzi o kibiców z Polski.
0
Alba co miał jaja by uderzyć a nie podawać.
Nieprawdopodobne.
6
To jest ten Mental!!!!
1
@kuz Strzał był lekki i rykoszet bardzo dużo zmienia bo było widać że bramkarz już przeniósł swój ciężar ciała na lewą nogę i strzał go bardzo zaskoczył.
1
Fati do Realu pasował by idealnie.
Co wchodzi to zazwyczaj strzela z niczego w końcówkach meczów.
Co za farfocel.
Ansu jak ja cię uwielbiam!!!
Co za mental Barcy :D
0
To jest ewidentne czerwo!!!
Atak znacznie powyżej kostki nakładką.
0
@Survier oczywiście że nie.
Piszę to w porównaniu do poprzednich meczy.
Zawsze może być lepiej.
0
Fajnie że dziś gramy częściej na Jeden kontakt w środku pola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Siro Przypomnij ile mieli celnych strzałów do 90minut.
1
@Rewolucja123 Nie nie nie.
Ta zasada obowiązuje wszystkich oprócz Realu Madryt.
7
Najbardziej irytuje fakt że za kilka lat każdy zapomni jaki futbol prezentował Real Madryt.
Popatrzą tylko że wygrali LM to stwierdzą jednoznacznie kto był najlepszą drużyną świata.
Villareal przy dużym szczęściu mógłby awansować do finału i go wygrać to ludzie też by twierdzili że są najlepsi?
1
@Worny Przecież stwarzali sytuację po pierwszej bramce.
Mendy wybił piłkę z linii bramkowej i to według ciebie było cofnięcie?
5
Guardiola zniszczył taktycznie Ancelottiego ale oczywiście dwie minuty zmieniło wszystko.
Bardzo dobrze ustawił drużynę,nic nie kombinował.
Teraz Pep jest przereklamowany i bez Messiego nic nie wygra xD
Najlepszy trener na świecie na równi z Kloopem.
Nie zawsze wygrywa drużyna lepsza.
1
Sterling to nurek ale tu faul Ewidentny.
7
Taki był plan Realu na te dwumecze.
Grać z PSG od błędu Donnarumy.
Zagrać z Chelsea jedną dobrą połowę.
Strzelić w ostatnich minutach dwie bramki z City na wagę dogrywki.
Co za Wielka i Genialna drużyna.
#Najlepsi na świecie.
0
@ElKamil świetnie bronili i jeszcze strzelili bramkę...
1
@DonMatteo901 Przecież to jest niemożliwe.
W ostatnich trzech dwumeczach ile zagrali minut lepszych od rywala?
Nawet pełnych 90 minut bym się nie doliczył....
1
Szpakowski jaki podniecony....
A tak to siedział po cichutku.
0
@pt9 Ja patrzyłem na Fortunie w 84minucie i był kurs 130.