Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cwaniak4 Polsat Sport.
1
@Deviler Powiedz kiedy zagrał choć jedną dobrą piłkę z głębi pola.
1
Nie mam pojęcia po co Lewandowski się cofa i próbuje rozgrywać jak ma z tym elementem tyle problemów.
Nie posłał ani jednej fajnej piłki a tylko stopuje akcje.
Niech robi to co potrafi czyli niech czeka na piłkę, walczy z obrońcami i gra na ścianę.
3
Gramy to samo co ze Szkocją i ze Szwecją, zdania nie zmienię że awans na mundial to raczej bardzo słaba i z błędami gra Szwedów a nie nasze umiejętności.
Przykro się na to patrzy.
0
Powinnien podawać.
Po za tym już widzę te komentarze jakby to był Ferran Torres xD
0
Widzę że już wydano wyrok na Pique.
Może tak byście poczekali na potwierdzenie informacji a nie z góry po jednym newsie go krytykować.
Łatwo komuś zniszczyć opinię ale by już to naprawić to nie ma chętnych.
0
@Gaz Dlatego Dembele nie zostanie.
Po za tym 40mln to jest kwota brutto, Gnabry by dostawał 36 baniek brutto plus kwota transferu, czyli wyjdzie więcej w zależności od długości kontraktu.
Mowa jest o tym że na warunkach Barcy nie stać nas na topowych skrzydłowych.
1
@Cule1234 Nie dziwi mnie postawa Frenkiego.Gra w lidze Europy i to w drużynie znacznie gorszej niż Barcelona,kto by na to poszedł?
Nie wspomnę że Hiszpania jest znacznie lepszym miejscem do życia.
1
@Karol1993 Gnabry chce 18mln netto za sezon.
Nie stać nas na jego pensję.
0
@Firestone Daruj sobie porównania do Pedriego.
Hiszpan to ewenement i będzie albo już jest w topce pomocników na świecie.
Każdego słabszego od niego będziemy sprzedawać?
Sporo zawodników nie umie samemu dźwigać zespołu i się nie wyróżniają jak nie idzie np. Busi,jak wszystko jest perfekcyjne to Busqets zamienia się w bestie i robi co chce na boisku.
Lewandowski też jak Bayern nie funkcjonuje to jest mizerny i przeciętny.
W każdej kadrze są liderzy i tacy zawodnicy którzy są elementem układanki.
0
@Pawel13sz No właśnie, dlatego uważam ten transfer za niepotrzebny patrząc na jego cenę.
1
@Firestone Po zimowym okienku gdy byliśmy w świetnej formie to własnej FDJ był jednym z najlepszych a w poszczególnych meczach najlepszym naszym zawodnikiem.
Mam wrażenie że to Holender pokazuje swoją klasę gdy zespół jest dobrze poukładany i w formie.
Nie chciałbym jego odejścia.
1
@Nazio87 Decyzja sportowa czy przez kontuzje?
1
@Pawel13sz 30 to będzie bardzo słabo, patrząc na to że Aubameyang mając mizerne pół roku w Arsenalu nastukał 20bramek, więc myślę że przy pełnym sezonie u nas to 25-30 by zrobił.
Jak Lewy ma przyjść za 40 baniek i 16mln pensji brutto to 40-45 bramek musi zrobić bo w przeciwnym razie nie widzę sensu tego transferu.
Wolę wzmocnić wszystkie inne pozycje i grać Aubameyangiem ewentualnie Fatim.
0
@Pawel13sz Chodzi ci o wszystkie rozgrywki czy tylko o ligę?
0
@martin3131 Jak ktoś myśli że Lewy będzie kręcił podobne liczby w Barcelonie co w Bayernie to jest naiwny jak dziecko.
Trudniejsza liga i zespół nie będzie skrojony pod niego.
5
@Pedri16Future Miał okres około dwóch lat gdzie bym powiedział że był najlepszym gk na świecie.
Ile on nam wybronił meczów i to w jakim stylu,to był kosmos.
Szkoda że tak upadł.
18
@Rekker Silva chce, Barca chce ale FFP nie chce. Szansę na transfer 0%
40
Nie widzę w tej wypowiedzi niczego odkrywczego ani kontrowersyjnego.
Stwierdził fakt jedynie
1
@MesQueUnClub_87 Powiedział że dla niego to koniec z Bayernem mimo że ma kontrakt a Bayern jest przeciwny sprzedaży.
Jakie treningi miał zostawić jak żadne się nie odbywają.
Usprawiedliwienia go na siłę bo jest Polakiem robi się zabawne.
0
@Kamilos84 Wyciągali piłkarzy gdy im się kontrakt skończył.
Lewemu się skończył? No nie.
Drugą część komentarza pomime bo to jakaś abstrakcja i odklejka totalna.
1
@MesQueUnClub_87 Czyli jeśli jesteś starszy to możesz sobie lekceważyć kontrakt?
Mógł o tym wcześniej myśleć i nie przedłużać kontraktu.
1
@kkbarca Jak to po co?
Ja bym bardzo chciał by mój klub zawsze podnosił swój poziom ściągając najlepszych zawodników
0
@Kwiatek67 A wiesz że klub może się dogadać z zawodnikiem by ten opuścił klub? I wtedy nie ma problemu.
Bayern jest przeciwny i nic z tym nie zrobisz
3
@Firestone Złe jest to że właśnie mówi o końcu w Bayernie mimo kontraktu.
Można mówić że Bayern wykazuje brak szacunku ale ja nie chcę zawodników którzy nie szanują kontraktów bo potem wychodzą cyrki.
0
@cris2706 Nie porównuj profesjonalnych kontraktów do umów o pracę.
0
@tomek8756 Jak dla mnie to bardzo niekorzystne słowa dla potencjalnego transferu.
Kluby Niemieckie lubią pokazywać swoją wyższość nad zawodnikami i po takiej wypowiedzi mogą iść w zaparte.
0
@Oskar00 Czy ot tak? Dużo wtedy źródeł potwierdzało że Dembele miał słowo od Borussi że gdy Barca się zgłosi to go puszczą więc wtedy też BVB nie ładnie się zachowało.
Ogólnie kluby Niemieckie bardzo pokazują swoją wyższość na zawodnikami i każdy o tym wie a Lewandowski jest zdziwiony i wymusza transfer.
Nie bronię Bayernu ale Lewandowski nie powinien tak się wypowiadać mając rok kontraktu, bądź co bądź nadal jest zawodnikiem tego klubu i powinnien okazywać szacunek nie do zarządu ale klubu i kibiców.
0
Przykro mi patrzeć na to jak się broni tu Lewandowskiego.
Gdyby to nie był Polak i nie chodziło o transfer do Barcelony to by został tu zjedzony wyśmiany i zwyzywany.
Bayern to śmieszny klubik i ma dużo za uszami ale zachowanie Lewego nie mniej śmieszne.
Zaczęło się wymuszanie transferu co gorsza publiczne
Dembele był bardzo krytykowany za wymuszanie transferu i słusznie
Dla mnie kontrakt to świętość i można mówić że taki Pjanic czy Umtiti to darmozjady ale mają kontrakt i nic się nie da z tym zrobić.
2
@cris2706 Jakiego niewolnika.
Ktoś mu kazał przedłużać kontrakt?