Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy strzał i gol xD
0
@Xwowrak za wygraną Holandii 150zl
Za kartkę 280zl.
0
Delikatnie spóźniony xD
1
Do kogo te okrzyki?
5
50zł na Holandie z handi-2 i stówka na żółtko dla Góralskiego.
Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy się schylić.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 6:0.
0
@Emhyr Spokojnie Góralski wyjaśni Depaya i FDJ.
0
@VbamboeB No właśnie ci tłumaczę że właśnie teraz powinniśmy już mieć dla niego zastępcę żeby go rotować i sprawdzić czy się nadaje bo za rok może Busqetsa już nie będzie i będziemy się martwić czy zawodnik którego kupimy da radę.
0
@4drian0 Absolutnie Kessie to nie zawodnik na śpd a przynajmniej nie na dłuższą metę.
Tak Busi będzie pewnie grał większość meczów ale co się stanie jak dostanie urazu i wypadnie na kilka miesięcy a za rok już może odejść.
1
@Joe_Pesci Nie jestem pewny ale był kiedyś news że wszystko zostało uregulowane.
0
Nie wyobrażam sobie sprzedaży FDJ i nie kupienia zmiennika dla Busqetsa.
Holender grał mało na jego pozycji ale jest to aktualnie najlepszy nasz zmiennik dla Busiego. Nie widzę nikogo z naszej obecnej kadry na śpd.
Rozumiem że możemy zarobić na nim fajną kasę ale kupowanie Silvy za tą kasę trochę mija się z celem. Mimo że to zawodnik z topu to Akurat tą pozycję mamy najlepiej obsadzoną.
Powinniśmy już teraz wybrać jakiegoś grajka i powoli go rotować z Busim by w przypadku odejścia Hiszpana za rok nagle nie obudzić się z ręką w nocniku, ściągniemy kogoś za rok nawet kogoś z czołówki śpd i się nie sprawdzi to będzie naprawdę źle.
0
@Wossi61FCB Nico to jeszcze nie ten poziom a Kessie to całkowity inny profil piłkarza aniżeli Busqets.
Wątpię by grał właśnie na jego pozycji to zawodnik box to box.
Roberto nie wiadomo w jakiej będzie formie a Garcia to będzie eksperyment.
Nie daj Boże Busi dostanie urazu to będziemy w czarnej d.
Zmiennik dla niego to jest priorytet i musimy już kogoś wprowadzać na tą pozycję.
Jak nie chcemy FDJ to musimy kogoś kupić.
1
@Image Ciężko powiedzieć na pewno w tej chwili wart jest 70-80mln.
Jak będzie grał tak samo jak w lidze portugalskiej to jego wartość będzie większa niż te 100 baniek.
Nikt nie ma takiej skuteczności strzałów jak on jeśli brać pod uwagę zawodników którzy grają prawie w każdym meczu.
Wynosi ona 31% dla przykładu Lewandowski ma 25%.
3
@PatrykBarca Raczej to on się cieszy.
Dostanie odszkodowanie a pewnie znajdzie sobie fajny klub do trenowania.
1
@IronSanHybrid Tak zgadzam się ale to wisi tyle czasu że usunięcie teraz tego byłoby troszkę żałosne.
1
@IronSanHybrid W sumie ja bym tego nie usunął bo to jednak część historii tej strony.
Co najwyżej bym dopisał że to fejk.
3
Pewnie zostanę wyśmiany ale no trudno.
Przedłużenie kontraktu Roberto to dobra wiadomość.
Bardzo mała pensja bo tylko 2mln netto rocznie.
Nie ściągnęlibyśmy zawodnika o podobnym profilu bo nas nie stać.
Jak Xavi wyciągnie z niego maksa to będzie wartościowym zmiennikiem
Nie był on w formie przez ostatnie lata ale tak naprawdę kto był w formie z naszej kadry? Bym zliczył ich na palcach jednej ręki.
Kontrakt tylko na rok więc nic nie ryzykujemy.
Boli fakt że mówił że jako pierwszy obniży pensję a tego nie zrobił i gdyby nie to myślę że większośc kibiców do tego nowego kontraktu podeszło by wyrozumiale a nie kierowali się emocjami.
0
@macio_944 Barcelona może przeprowadzać transfery ale nie będzie mogła ich zarejestrować w Lidze według Tebasa.
1
Serbia wygrywa ze Szwecją 1:0
Oglądałem całą drugą połowę i szczerze wam powiem że to drużyna znacznie lepsza niż Polska.
Dobrze zorganizowani,dobrze wychodzą z pod pressingu, trochę fantazji w rozegraniu ,nie wspomnę o ataku pozycyjnym bo to jest przepaść jak popatrzymy na naszą kadrę narodową.
Fajnie się ich ogląda,nie panikują ani na moment, wiedzą co w danym momencie robić i jak się ustawić.
3
Nie rozumiem tego zdziwienia wynikiem.
Gramy tak samo od meczu z Szkocją i nic się nie zmienia w naszej grze.
Zmienia się tylko klasa rywala i to czy w danym meczu dopisuje nam szczęście.
2
Argentyna najpierw nas zajedzie fizycznie bo robią to fenomalnie a potem zgwałcą technicznie.
0
Druga strata Lewego w ciągu 2 minut i skończyło się golem.
0
Jaką byście polecili szczoteczke soniczną?
Znajdę coś fajnego w cenie 200-250zł?
Z góry dzięki.
3
@Mixtape Nie miał super statystyk bo też nie grał regularnie.
Fajny zawodnik.
Jakby był półkę wyżej byłby idealną 9 dla Barcy.
10
Każdy patrzy tylko na te bramki Leo.
Jakby żadnej nie strzelił to i tak występ na bardzo dobrym poziomie.
CR7 poza bramkami nic więcej zespołowi nie zaoferował,no dobra może jedynie ten mental.
0
@deyna2018 Nie słucham takiej muzyki ale te jej wykonania są bardzo dobre moim zdaniem.
0
Ciekawe ile głów by już miał na koncie Gavi jakby grał w Realu za czasów Mourinho a jego klubowym kolegą był Mbappe.
2
Jezus Maria
Wyłączyłem Argentyne po pierwszej bramce.
Dopiero teraz spojrzałem na wynik a tu Messi 5bramek
1
Ładnie Lahoz na czele z Varem przekręcili Ukrainę.
Karny oczywisty i co najgorsze jakby strzelili kupon byłby dalej w grze...
0
@MesQueUnClub96 To po co wstawiasz te randomowe przewidywania?
Jak by Nadal przegrał to byś z siebie robił eksperta a teraz płaczesz.