Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys Grealish może czyścić buty Memphisowi.
Patrząc na kwotę transferu to Holender to udany transfer.
0
@PatrykBarca Gra w obu drużynach na raz,na ławce.
4
@Kgorecki2500 Bardzo dobry pomysł.
Jarek z Morawieckim pójdą na basen i nie będą mieli czasu dalej niszczyć Polski.
300mln się zwróci szybciutko.
1
@ObiektywnyKibic121 Oczywiście Stegen mało popełnia błędów ale też nie jest wartością dodaną.
Na najwyższym poziomie warto mieć bramkarza który czasami wyciągnie coś niemożliwego do obrony.
Marc taki był i należy mu się szacunek bo wybronił nam mnóstwo punktów, niestety prawdopodobnie przez kontuzje nie gra tak jak kiedyś.
Jak na Niemcu można zarobić to bym się nie zastanawiał i postawiłbym na Pene.
1
Śpi ktoś w opasce na oczy?
Jakie są wrażenie a co najważniejsze jaką wybrać zwykłą czy jakomś 3d?
8
Elegancko.
Pierwszy kupon w tym sezonie i cyk 1000zl do przodu.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjA5NTY4NTEwMTq_IqIGNM-KVNeBu3Q%3D
0
Wygrana Rapidu do połowy to jednak był bardzo dobry pomysł.
0
Chciałbym aby to znakomite okienko w wykonaniu Chelsea skończyło się wisienką na torcie w postaci transferu Pana Mentala.
6
Jeszcze Bernardo Silva i ból dupy będzie sięgać od Madrytu przez Monachium aż po sam Londyn (szczególnie w tej niebieskiej części).
Kosmiczne okienko.
2
@agaFCB Po prostu ludzie to idioci.
4
@P33ck Aż mi się przypomniał jego gol w klasyku,tam jeszcze lepiej zgasił. Chyba Alves mu wtedy zagrywał.
4
@GeneralXavi Nie ale jest kłótnia o dzieci.
Shakira chce wyjechać z dziećmi do Stanów a Pique się nie zgadza bo chce jak najczęściej się z nimi widywać.
7
To jest niesamowite że zawodnicy którzy byli na samym szczycie liście życzeń trafili ostatecznie do nas.
Nie musieliśmy sięgać po drugą czy trzecią opcje.
Alemany King.
14
Jak ma wątpliwości to niech sam podjedzie, zmierzy metrem i będzie miał wiarygodny wynik.
1
@HighestInTheRoom Barcelonie oczywiście.
Tak będę kibicował Argentynie zamiast Polsce,nasza reprezentacja nigdy nie wywoływała we mnie emocji i jest całkowicie mi obojętna.
Nie wiem co w tym śmiesznego.
Bycie kibicem na siłę jest żałosne.
0
@IronSanHybrid Słyszałeś całą jego wypowiedź?
Sam przyznał że się nie zna i jest "głupi"
Pol mu powiedział że gdyby nie transfery to zrobiłby się drugi Milan a Smoku sam przyznał że myśli naiwnie.
To jest czepianie się na siłę.
1
@Huck Jak na razie to Lewy nic nie pokazał u nas.
14
@KrychaFCB No elo Kunde to co Transfer dil done? Bo chce tych miernych dziennikarzy wyjaśnić.
0
@RoberDzik 3 osoby to za mało.
Trzeba jeszcze dodać Pepa który stworzył najlepszą ekipę na świecie która grała najpiękniejszy futbol w historii.
1
@Jakchcesz Wydaje ci się.
0
Ferrari TOP!
Jak zwykle z resztą.
12
Chelsea: Nie sprzedamy wam Azpi bo robicie nas bez mydła w tym okienku
Alemany: Sprzedacie
Ch:Nie
A:Tak
Ch: Nie
A:Tak
Ch:Nie
A:Tak
Ch:Nie
A:Nie
Ch:Tak
Ch:czekaj co?
A: Miło się robi z wami interesy
0
@Deviler A co Lewy by poradził na dominację przeciwnika?
To jest napastnik którego głównym zadaniem jest zdobywanie bramek a nie rozegranie czy gra w obronie.
City potrafi zdominować każdą drużynę i żaden pojedynczy zawodnik tego nie zmieni.
0
@AlexDark00 Garcia Dzisiaj bardzo dobry występ.
1
@Kapitan hawk Czyli narobili w prześcieradło aż 5 razy.
28
Tak słabego Realu w klasyku nie widziałem od poprzedniego klasyku.
2
Jeszcze wygrać puchar Gampera i sezon można zaliczyć do udanych.
4
To powinnien być karny.
Perez już posmarował.
0
Auba fajne buciki z Dragonballa.
1
Mógł zagrać a nie strzelać bez sensu...