Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Walia po karnych.
0
@bartas97 Może wcześniej kwota była Sporo zawyżona i jeszcze dochodzi fakt że jest starszy niż przy poprzedniej wycenie.
3
@Jestjakjest E tam.
Przecież widać na zdjęciu że Dembele jest w lepszej formie niż zwykle.
1
@vangoor Ja tam wolę by Luuk jednak został.
0
@ViscaBarca123 Jaki to rocznik?
11
@PatrychoO Mascherano z mundialu 2014 zjada tego Casemiro na śniadanie.
0
@tomek8756 Z jego perspektywy jest przed kratami.
0
@kakusus Jak dla ciebie Gavi to skrzydłowy to powodzenia.
Abde to na razie poziom Barcy B
Depay to też nie typowy skrzydłowy którego chciałby Xavi
Jak Dembele odejdzie to będzie bieda straszna.
Fati też może grać na 9
Auba to nie poziom LM? Oczywiście że to ten poziom tylko musi być w formie a odkąd opuścił Arsenal jest w coraz lepszej dyspozycji co pokazują liczby.
20bramek w sezonie gdzie pierwsze pół roku miał bardzo mizerne więc koło 30 na pewno by zrobił w przyszłym sezonie a to wystarczy, Lewandowski może by zrobił te 40 bramek,moim zdaniem nie warto tyle kasy płacić by dostać taki przeskos poziomów.
Tak jak mówię lepiej wzmocnić inne pozycję.
0
@Kondziubarca Wiem ale powodu nie podali więc to nadal są tylko domysły ale sam uważam że to najprawdopodobniejsza opcja.
0
Tak naprawdę to że Pique zdradził Shakire to tylko domysły mediów.
Nie chce go bronić bo jeśli to prawda to stracił u mnie podziw i szacunek do jego osoby ale pewnie nie dowiemy się całej prawdy.
0
@Tomix_83 Jest problem z rejestracją to fakt ale jeszcze Barca nie uruchomiła dźwigni finansowych.
4
40mln to dużo w naszej sytuacji.
Powinniśmy się skupić na innych pozycjach tym bardziej jak Dembele nie przedłuży kontraktu.
Skrzydłowy, defensywny pomocnik to powinnien być priorytet bo na środku ataku mamy Aubameyanga który też swoje strzeli.
1
@PatrychoO "Zajebie ci z gałęzi"
Złoto
1
@BaroPodertos 5 słabych sezonów.
Jak mógł mieć słabe sezony jeśli nie grał.
A jak grał to zazwyczaj każdy go chciał na boisku bo był nieszablonowy i coś potrafił samemu wykreować.
Ten sezon miał dobry a liczba asyst to potwierdza.
Oczywiście ma wady ale porównanie go do Griezzmana który był ciałem obcym w tej drużynie jest trochę słabe.
Czym się objawiała chęć zmiany swojej sytuacji przez Griezzmana i to zaangażowanie w drużynę?
Od początku jego transfer mi się nie podobał bo to nie jest profil piłkarza który był potrzebny Barcelonie i uważam ten transfer od początku za wielki błąd.
Jeśli chodzi o Dembele to gość jest skrojony pod Barcelonę.
Nie będę mówił o jego sytuacji kontraktowej bo się zrobił z tego cyrk przez jego Agenta.
Lepiej żeby został na rozsądnych warunkach bo nie kupimy nikogo o takich umiejętnościach.
1
@Kondziubarca Oby nie.
2
Frenkie znowu gra znakomicie?
Nie dziwi mnie to.
Holandia to już dobrze funkcjonująca drużyna od dwóch lat i chłopak pokazuje swoje umiejętności które są na świetnym poziomie.
Tak jak u Xaviego gdy cała drużyna była w formie to Holender wymiatał.
Trudno to zrozumieć że nie da sie mieć w zespole tylko liderów (których nam brakuje oczywiście) którzy sami ciągnął zespół ale też graczy którzy są "elementem układanki".
Po za tym po sprzedaży FDJ będziemy mogli wydać tylko 1/4 kwoty a na pewno nie dostaniemy takiego zawodnika i kadra mocno ucierpi.
Przy normalnej sytuacji finansowej klubu bym się zastanowił gdyby ktoś oferował 100mln ale za mniej na pewno nie.
0
Co ta Austria się tak rozstrzelała i na dodatek Chorwacją.
Oczywiście miałem under 2.5 a brakowało tego i jeszcze jednego gola Francji...
3
Z daleka widać jak mu ta stopa spuchnęła.
0
@pt9 Nie brnij w to. Jeśli chodzi o fotowoltaike
Po pierwsze i NAJWAŻNIEJSZE już byś był na nowych warunkach rozliczania które są bardzo niekorzystne w porównaniu do poprzednich
Po drugie raczej panele nie wytrzymają 20lat.
Po trzecie pewnie wycenę zrobiła ci duża firma zajmująca się tylko montażem pomp i fotowoltaiki a tam mają ceny z kosmosu
Jako że pracuje w małej firmie elektrycznej,sam kilka fotowoltaik założyłem i ceny mieliśmy znacznie przystępniejsze, już nie powiem o jakości wykonania bo duże firmy robią na ilość a nie na jakość.
2
Piękne są te koszulki ale byłyby genialne jakby pasy były na całej długości koszulki.
0
@marcin62 Bardzo dobrze, wyjdzie za kilka to podziękuję.
0
@Bruti Tylko że Alaba grał znakomicie przez długie lata o Niemcu nie można tego powiedzieć.
0
Rudiger to jedna wielka niewiadomo.
Jak grał w czwórce to był słaby i nikt by go nie chciał,po przejściu na trójkę u Tuchela odżył ale wątpię by Real zaczął tak grać.
To jest transfer z tych gorszych.
8
@MesQueUnClub_87 Oczywiście że będzie coraz gorzej z takimi kosmicznymi występami ale nadal może grać znakomicie przez większość część sezonu.
2
@Comfortable_ Właśnie 7.
Jedna porażka i ze dwa remisy.
8
Włosi nie awansowali na mundial bo są za słabi tylko jeden -dwa słabsze mecze zdecydowały że ich tam nie będzie
To tak jakby powiedzieć że City nie osiągnęło odpowiedniego poziomu piłkarskiego by dostać się do finału LM a potem go wygrać.
Włosi są gorszą drużyną niż na Euro ale nadal są czołówką Europejską.
Pewnie jakby zagrali 10 meczy z Macedonią to 7 by wygrali.
64
Ale im Pochettino Leo Messiego zbudował.
1
@macio_944 Dżemik to tylko ze świeżą chrupiąca bułeczką.
8
Ciekawe co myślą sobie ludzie którzy mówili że Messi blokuje innych piłkarzy :D
3
@VirtuoZ Wtedy na Copa w półfinale byli lepsi od Brazylii ale ich sędzia przekręcił niesamowicie.