1

Trochę to słabe ze strony Lewego.
Ma rok kontraktu a mówi że to koniec.
Powinnien się dogadać z Bayernem a taka publiczna deklaracja tylko może przeszkodzić.

0

@AmigoBlancos Z tym Fodenem to ładnie ktoś odleciał,mimo wszystko Vini nie ma prawa być w top5

2

@masq Jak mamy patrzeć na sytuację finansową to nie wiem czy Kounde jest osiągalny może tak w przypadku wymiany piłkarzy.
Więc moim zdaniem Koulibalyi

0

@sebo939 Nie że nie chciało po prostu popełnili błąd w defensywie i tak nie zmienia to faktu że Vini dołożył tylko stopę.

0

@Kondziubarca Kluczowy w LM i lidze to był Benzema bez którego Real w ofensywie nie istniał. Nawet w półfinale Vini nic nie pokazał i Rodrygo uratował Real.
Statystyki to i Son miał lepsze w Lidze.

3

Dziwią mnie te zachwyty nad grą Viniego w finale LM a także dawanie go do top 5 ZP
Był non stop kasowany i nic konkretnego nie wykreował. Dołożył nogę do piłki którą kilku piłkarzy Live mogło spokojnie przeciąć. W sezonie było więcej lepszych graczy, Benzema,Mbappe,Mane,KDB, Courtois,Lewy, czy nawet Salah.

0

@Amigo_Blanco Tak były puszczane ze względu na trofea i markę ale ja nie miałem wtedy o tym pojęcia, więc patrzyłem tylko na grę.
Równolegle interesowałem się też inną drużyną -Chelsea.Nawet pierwsza moja koszulka piłkarska była tego klubu ale jakoś chętniej oglądałem Barcelonę i cieszę się że tak zostało.

0

@Amigo_Blanco Byłem wtedy jeszcze dzieckiem i nie miałem tej świadomości o trofeach, rozgrywkach.Nie śledziłem tabel,po prostu zacząłem oglądać pojedyncze mecze.Powoli zacząłem się wgłębiać w temat futbolu.

0

@Amigo_Blanco Od 2008r.uznaje się jako kibica tego klubu. Barce zacząłem już powoli śledzić pod koniec 2006r.

0

@gaucho104 Nie narzekam na brak trofeów jak widzę że drużyna zrobiła wszystko co mogła a nie spuszczała głowy jak W Rzymie czy Liverpoolu.
Dostajemy w dupę od Cadiz bo nie ma zaangażowania, dokładności intensywności a nie przez piękną dla oka gry.


0

@gaucho104 Jakbym patrzył na trofea to bym nie zaczął kibicować Barcelonie.
Wolę zrezygnować z trofeów niż grać podobny co Real Madryt.

0

@Transu96 Jeszcze trzeba było mu wysłać wiadomość "0-4" i by Madryciak nie wiedział co z sobą zrobić.

1

@barcelonaLM Bycie legendą to nie tylko ilość i jakość zdobytych trofeów.
To przywiązanie, oddanie się klubowi, staż w klubie.
Neymar zdobył wszystko z Barcą w której był postacią wiodącą i ja jakoś nie czuje by był legendą tego klubu.

Po za tym Lewandowski to nie typ zawodnika który ciągnie zespół, raczej na odwrót.
Pokazuje swoje umiejętności środkowego napastnika gdy cała drużyna świetnie funkcjonuje.

2

A w studiu LM nadal nie wiedzą że mundial nie będzie się liczył do najbliżej złotej piłki.
Wawrzyniak ma jeszcze nadzieję że Lewy zdobędzie tegoroczną ZP po znakomitym mundialu xD

0

@P33ck "Jedyny trener, który zdobył mistrzostwo w każdej z TOP5 lig krajowych."
Jaki to jest sukces?
Wolałbym wygraną 5 razy La Ligi lub Premier Ligue.
Jakby Guardiola zmieniał ligę co rok lub 2 lata to już dawno by to osiągnął.

3

Taka jest prawda, wszystko przez niego
https://zapodaj.net/2da39e6542d1b.jpg.html

0

@Spoko_Hala_Fan Czyli Ancelotti np. przed drugim meczem z City mówił zawodnikom: Panowie gramy chuj.... i po 90 minucie strzelamy dwie brameczki a potem dojeżdżamy ich w dogrywce?
Wątpię.

0

Courtois zagrał spotkanie na bardzo dobrym poziomie ale też Liverpool w żaden sposób nie umiał kreować bardzo dobrych sytuacji.

3

Najsłabszy zdobywca LM w historii.
Po wyjsciu z grupy byli Piłkarsko i taktycznie gorsi od każdego przeciwnika.
To jakiś cud że to zgarnęli.

I co że niby oni są teraz najlepszą drużyną świata?
Dajcie spokój
W formacie ligowym liga mistrzów byłaby bardziej sprawiedliwa i byłaby bliżej wyłowienia najlepszej drużyny świata.

0

@clyde -200
Całkiem nieźle

0

Loserpool nie zasłużył nawet na pół bramki.
Słaby Real a Liverpool jeszcze gorszy.

2

Tak naprawdę to Liverpool miał 1-2 świetne sytuację w meczu.
Grają beznadziejnie.

0

@Firestone Liverpool też słabo.

0

City się znacznie lepiej prezentowało z Realem.
To dobry znak.

0

Liverpool w ogóle nie nadają tempa w tym meczu
Słabo to widzę.

17

Spokojnie.
Liverpool nie straci zwycięstwa w końcówce jeśli nie będą prowadzić.

7

Nie wierzę w to.
Ten Real jest beznadziejny pod każdym względem a i tak strzelają...

0

Bardzo słaby mecz pod względem umiejętności piłkarskich,intensywności i przeciętny pod względem taktycznym.

0

Jakby nie było Varu to Liverpool by już dawno od środka wznawiał.

1

Alisson zobaczył Benzeme iod razu wypluł piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?