2

Niezły plan Liverpoolu.
Real teraz nie będzie strzelał w 90 minucie tylko w 75 i będzie czas na reakcję.

1

@Cichodeyka Jakie pierdy Laporty?
To on coś mówił o Ferranie?
Przyszedł do nowej drużyny i gra u nas dopiero pół roku więc miał mało czasu na adaptację,nie wspomnę o kontuzji przez którą nie gral przez pół sezonu.
Jak oceniasz zawodników po kilku miesiącach gry to naprawdę jesteś odklejony.
Jak poprawi skuteczność to będzie topowym zawodnikiem a jest to bardzo prawdopodobne bo już to prezentował w City i reprezentacji Hiszpanii.

1

@Cichodeyka Odpad z City xD
Chłopie ty jesteś naprawdę odklejony.
Torres zaliczył bardzo dobre wejście do drużyny,pod koniec sezonu słabo grał a i tak zanotował dobre liczby na przestrzeni sezonu.
Torres to nasza przyszłość, bardzo dobry zawodnik a ma dopiero 22 lata.

1

@Cichodeyka Co ma wspólnego rozkładanie kwoty transferu na kilka lat do formy zawodnika?
Nie masz żadnych argumentów, tylko piszesz jakieś bzdury które ci przyjdą na myśl.
Przychody mamy jedne z największych na świecie.
City które ma największe przychody notuje 644mln a Barca która jest czwarta 580mln

0

@jedrek7000 Długi ma większość klubów piłkarskich.
Barca ma bardzo duże długi ale też ma ogromne przychody co roku więc bankructwo jej w żadnym wypadku nie grozi.

2

Liverpool dzisiaj łatwo.
Poszło 5 dyszek na dokładny wyniki 3:1
Kolejne 5 dyszek na win Loserpoolu,over 2.5 i powyżej 8.5 różnych
I kolejne 50zl na win Liverpoolu z handi 0:1

Nie dziękujcie

6

@Cichodeyka Dobrze że masz dostęp do szczegółowej sytuacji finansowej klubu.
Barca bankrutem? Puknij się w czoło bo nie wiesz co to oznacza.
Barcelona ma pieniądze tylko nie może ich wydawać przez FFP.
Po za tym zwykli kibice nie mają pojęcia co się dzieje w klubie więc krytykowanie czy chwalenie Laporty to głupota na tą chwilę.

1

@Jestjakjest Z formą z mundialu 2014 to nawet 80 baniek by kosztował.Wspaniały to był grajek.
Na pewno chodzi o powrót w roli trenera Barcy B albo jakiegoś Juvenilu.

0

Jeśli chodzi o Roberto to bardzo chce zobaczyć go w dłuższym wymiarze czasowym u Xaviego bo w formie to naprawdę dobry zawodnik.
Jednak niestety już mu się kończy kontrakt i trzeba dać mu nową umowę.
Myślę że jakby obniżył od razu swoje zarobki po swoich deklaracjach to kibice byli znacznie bardziej przychylni do jego pozostania niestety skłamał.
Najlepszą opcją byłoby dać mu roczny kontrakt a jak nie to się go pozbyć.

0

@lucca87 A kto ci powiedział że nie będę miał odbiornika 4k.

0

@lucca87 A wiesz co przyniesie przyszłość?
Po zmianie na DVB-T2 mogą spokojnie już wprowadzać programu w 4k w naziemnej.

0

@Jackazz ponieważ pod koniec roku planuje zamiast telewizora kupić monitor.

0

Z racji że w moim telewizorze nie ma DVB-T2 to potrzebuje tuner.
Budżet ok 300zł
Fajnie jakby obsługiwał 4k
Miał możliwość zainstalowania aplikacji typu Netflix i innych pierdół.
Polecicie coś?

0

@GeneralXavi Powinno być tak jak teraz tylko piłkarze muszą wiedzieć co to jest kontrakt, przestać płakać i wymuszać transfery a kluby muszą się liczyć z ryzykiem gdy ktoś nie odpali i muszą mu płacić hajs jak np Umtiti czy Bale.

4

@agaFCB Mecz quidditcha bo powtórka Harrego leci.

16

Jeszcze jak wyzdrowieje Pedri to w pierwszym składzie będzie 7 zawodników Barcy Plus jakieś transfery w tym okienku i możliwe że zobaczymy Barcelonę w reprezentacji.

1

Liczyłem na widowisko bo ostatni mecz i to na Camp Nou a tu nic z tego.
Rozumiem że mecz o pietruszkę i nie ma co ryzykować jakiś urazów ale mogli dać trochę radości kibicom.No niestety w głowach piłkarzy już wakacje,drineczki i panienki.
Czekam z niecierpliwością jak zawsze na nowy sezon i jak zawsze myślę że to właśnie będzie "TEN" sezon, oby tak się stało.

2

Busi dziś w odbiorze jest na kosmicznym poziomie.

2

Who needs Raphinhia and Dembele?
Wystarczy Araujo na skrzydełko rzucić.

0

@MarianoItalianoVero Oczywiście że jest taka możliwość i wydaje mi się ona najbardziej prawdopodobna.To jest Bayern...

2

Granada czy Cadiz jeden pieron,obie ekipy obrzydzają futbol w Hiszpanii.
Najbardziej to szkoda mi Levante.

1

@tomek8756 Wątpię by Lewy od zawsze marzył o Barcelonie.
Myślę że wcześniej myślał bardziej o Realu.

1

@jacobFCB Tylko za rok już może nie mieć tylu opcji.
Barca raczej za rok już go nie będzie chciała raczej to gdzie pójdzie?

1

@tbas No właśnie. Według Bayernu oferta została złożona.
Słowo przeciwko słowu.

1

@Dertinho Możliwe, choć też dużo zależy jak się skończą pozostałe mecze,jak na razie słabo to wygląda dla nich.

1

Lewy się obraził bo Bayern chciał kupić jednego z najlepszych z młodego pokolenia.
Zahavi leci na grubo i próbuje wymusić transfer.
Ciekawe kto mówi prawdę o tym że Lewandowski nie dostał propozycji kontraktu.
Pini będzie cisnął i na pewno przekonywał Roberta do transferu by samemu zarobić.

0

@Pilka_jest_okragla Masz rację to za mało.
Powinnien strzelić kilka samobójów.

1

No racja mógł sobie 3 samobóje strzelić i cyk do Barcy za 25 mln

7

@NaFazieHitman Szkoda że West Ham dał dupy to byśmy tego pana oglądali Lidze konferencji.

1

Jeden mecz mógł zmienić opinię ludzi o MC.
Dlae mnie to najlepszy zespół na świecie aktualnie razem z Liverpoolem i nawet jakby przegrali ten mecz to bym zdania nie zmienił.
Trochę pecha czy szczęścia nie może kwestionować wielkości zespołu.
Całkowite przeciwieństwo Realu Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?