4

@masq A co sądzisz o dzisiejszym spektaklu Leo Messiego?

3

Szczerze myślałem że to będzie nudny mecz.

6

Co z wyjście z pod pressingu.
Kosmos.

0

@Encore Ogólnie.
Oczywiście Messi miał słaby sezon jak na siebie,dla innych byłby dobry.

2

Włosi grają zawsze brudno i brutalnie a gdy się ich dotknie to turlają się jak Neymar.

9

Żaden aktualnie grający piłkarz nie zbliżył się do poziomu Messiego.

3

Messi nadal jest najlepszym zawodnikiem świata tylko za rzadko to pokazywał w tym sezonie.

0

Oni ich demolują piłkarsko.

0

Ja to widzę tak:
Messi rozgrywa ostatni sezon w PSG
W trakcie rozgrywek wygrywa Mundial
Odbiera później ZP.
Wraca do ekipy Xaviego która jest świeżo po tryplecie
Zostaje na 3 sezony
Wygrywa co sezon LM, przy okazji co najmniej 2 ZP
Kończy karierę
Kibice z całego świata stawiają mu pomniki w każdym mieście świata

0

@Krystian1588 Ćwiartka przed robotą a później co 3 godzinki seteczka. Jakby było za mało dołóż dwa piwka.

1

Zawsze twierdziłem że puchar czegoś tam jest ważniejszy od Mundialu.
Dlatego Messi jako pierwszy podniesie to najważniejsze wyróżnienie.

0

@Janas11224 No właśnie Polish chłopaki są lepsze od makaroniarzy.

0

1

Jezusieee
Co on by robił gdyby nie był leśnym dziadkiem

0

Wystarczy spojrzeć na Argentynę kilka minut i już widać jakość i na jakim są poziomie a jest to mecz po sezonie gdzie zawodnicy są mega zmęczeni.
Doskok, ustawianie się, pozytywna agresywność, intensywność,zawodnicy wiedzą co mają robić w danej chwili,nie ma żadnego chaosu i przypadku w ich zagraniach.
Na papierze Polska nie ma szans z Argentyną ale jak wiadomo to tylko jeden mecz i wszystko może się zdarzyć

0

@kamiVeB Transfer do Realu kwestią godzin

0

Dybala w pierwszym składzie Argentyny.
No ciekawy jestem bo jak wiemy nigdy to nie wychodziło.

0

Co za farfocel
I po takiej grze nadal będzie pompowanie balonika bo przecież wygraliśmy...

2

@AlexDark00 Według niektórych to Lewandowski jest naszym najlepszym pomocnikiem w tym meczu.
Jak spytałem o jedno dobre podanie w tym meczu to usłyszałem tylko ciszę.
Oczywiście na czele "znawca futbolu" bo on graaał w piłkę :D

https://zapodaj.net/48a42e6a0ddc8.jpg.html

5

Hahaha Argentyna nie ma z nami szans na czele z tym leśnym dziadkiem!!!!

0

@Cule1234 Szczegóły:
Spotkanie się rozpoczęło o tej i o tej
Pogadali i zamówili pizzę na koszt klubu
Spotkanie się zakończyło o tej i o tej

Ewentualnie padnie jakie sosy wzięli

0

Na początku miałem dawać X2 w tym meczu ale coś mnie podkusilo i dałem +1.5 bramki Polaków.
Nawet nie pamiętam czemu zdaniem zmieniłem...

0

@koziar Tak ale oni się męczą w Ameryce południowej a reprezentacja Polski nie wejdzie na taki poziom fizyczności i intensywności jak tam

0

@RivaldoVitorBorba To na początku były żarty.
Niektórzy sobie wkręcili to na serio.

1

@Cwaniak4 Polsat Sport.

1

@Deviler Powiedz kiedy zagrał choć jedną dobrą piłkę z głębi pola.

1

Nie mam pojęcia po co Lewandowski się cofa i próbuje rozgrywać jak ma z tym elementem tyle problemów.
Nie posłał ani jednej fajnej piłki a tylko stopuje akcje.
Niech robi to co potrafi czyli niech czeka na piłkę, walczy z obrońcami i gra na ścianę.

3

Gramy to samo co ze Szkocją i ze Szwecją, zdania nie zmienię że awans na mundial to raczej bardzo słaba i z błędami gra Szwedów a nie nasze umiejętności.
Przykro się na to patrzy.

0

Powinnien podawać.
Po za tym już widzę te komentarze jakby to był Ferran Torres xD

0

Widzę że już wydano wyrok na Pique.
Może tak byście poczekali na potwierdzenie informacji a nie z góry po jednym newsie go krytykować.
Łatwo komuś zniszczyć opinię ale by już to naprawić to nie ma chętnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?