Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Bardzo bym chciał Silvę ale Frenkie może grać też na pozycji Busqetsa jako jedyny z naszej kadry.
Busi złapie kontuzję i jesteśmy w czarnej d.
0
@Firestone To nie kwestia wiary.
Trzeba poczekać a nie głupio komentować.
3
@Firestone Nie wiesz o ile obniży a już pieprzysz że i tak za dużo.
Brak słów na tą głupotę .
0
CR7 chce odejść bo chce grać w LM.
Wszystko fajnie tylko który z topowych klubów by go chciał?
Pewnie wróci już do Sportingu.
3
@GeneralXavi Absolutnie nie nawet jakby miał strzelić ponad 50 bramek w sezonie.
Są rzeczy których po prostu nie powinno się robić.
0
Jeśli nie uda się transfer Lewego to byście ruszyli po kogoś innego jeśli tak to kogo?
Czy lepiej postawić na Aube i rotować go Fatim i Ferranem?
4
@Pilka_jest_okragla Ponieważ ludzie to idioci.
0
I pomyśleć że mogliśmy mieć Raphinhie za jedyne 25mln.
15
Deco swój chłop.
3
@zadafcb Złoto.
1
Teraz trudno o dobrego skrzydłowego na rynku.
Raphinhia fajny grajek ale 60mln to duże ryzyko, dobrze że w ratach.
Jak zawsze każdy transfer może wypalić albo być totalną wtopą.
Ludzie już powinni się nauczyć by nie oceniać transferu jak zawodnik nawet nie zagrał minuty.
0
60mln to nie tak dużo patrząc na dzisiejszy rynek.
Jak popatrzymy na transfery klubów Premier Ligue to kwota jest okej.
Najważniejsze że płatność w ratach.
1
@Emhyr Raphinhia albo właśnie Alonso ale liczę na jakieś zaskoczenie
1
@Lionel_Messi10 Gdzie kupowałeś?
1
@Bocheno1 Niestety tak to wygląda.
1
@Karokilla Mini Maxi IPA od Pinty,chyba jest też wersja z Mango.
Jak na piwo bezalkoholowe to ma dość dużo kalorii.
Jak dla mnie jedno z lepszych jak nie najlepsze piwo bezalkoholowe.
0
Gdyby Frenkie nie przyszedł za taką kasę którą możemy odzyskać a nawet troszkę zarobić to by nikt nie wspomniał nawet o jego odejściu.
Grajek bardzo dobry, oczywiście miał dużo przeciętnych meczów ale np u Xaviego przy serii 14 meczów bez porażki to był jednym z najlepszych a w niektórych meczach najlepszym naszym piłkarzem.
Jest to gracz który nie będzie ciągnął drużyny ale przy dobrej formie drużyny pokazuje wyśmienite umiejętności.
Szkoda go ale taką kasą nie wolno gardzić.
0
@Marcelinho99 Jak można być tak odklejonym.
Okienko się nie zaczęło.
Dźwignie finansowe nie są jeszcze oficjalnie zatwierdzone.
Kupowanie piłkarzy to nie pójście do sklepu i kupno chleba,to są długie negocjacje.
Ale masz rację klub powinnien dzień po poprzednim sezonie ogłosić wszystkie transfery by kadra była gotowa.
15
Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej obchodzi dziś urodziny!!!
To już 35 lat Leo Messiego więc pozostaje mu życzyć wygrania mundialu bo futbol jest po prostu mu to winny.
Oby zdrowie mu dopisywało by dalej zachwycał nasz swoją grą, mam nadzieję że trafi do nas za rok na last dance a przede wszystkim na godne pożegnanie.
5
@Jakchcesz Boli ich bogactwo Barcy
0
@Emhyr U mnie bez problemu działa.
Spróbuj na innej przeglądarce.
0
@Encore Moim zdaniem odejdzie albo zostanie.
4
@QAnon Gościu powinnien do końca życia spędzić w więzieniu albo zakładzie zamkniętym.
Dziewczyna też nierozsądna że po pierwszym spotkaniu od razu do niego poszła ale dobrze że nic się jej nie stało.
0
@tomek8756 Otóż to :D
0
Powinno być 30 stopni na polu jak idę nad jezioro a jak wracam to powinna spadać do ok 23 stopni i byłoby by git.
5
@masq Chyba jestem za głupi na ten wyrafinowany dowcip bo nie ogarniam.
14
@Pawlak1992 Jak widać zdania ekspertów są podzielone.
3
@Emhyr Mimo że jak Lewy przejdzie do Barcy to hejt polskich pseudo ekspertów i kibiców będzie jeszcze większy na Barce bo nasz klub będzie pod lupą i będą się bardziej koncentrować na Barcelonie
5
@Solmyr Ostatnio jeszcze Borek gadał że jak Messi odbierał ostatnią ZP to mówił że Lewy powinnien ją dostać a ostatnio wycofał się z tych słów xD
7
@Kondziubarca A ile czy ten Lewandowski strzeli więcej od Aubameyanga?
Przypominam że w zeszłym sezonie Aubameyang trafił 20 razy mając bardzo słabe pół roku w Arsenalu a u nas odżył.
Dawanie więcej niż 35-40mln za Polaka z rocznym kontraktem mija się z celem.