Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojnie mental wejdzie i załaduje z przewrotki.
0
Pięknie Magłaja złamał linie spalonego.
0
Brighton gol zasłużony.
Manchester gra koszmarnie.
0
@Medium Mi głównie mi chodzi o jakość zawodników. Na pewno będzie lepiej bo Hag to wielki trener ale z takim składem będzie ciężko bić się o miejsce dające LM.
Moim zdaniem przespali to okienko i to się odbije mocno w sezonie.
0
Ten Manchester jest strasznie mizerny.
Myślałem że Hag ogarnie zespół przede wszystkim kadrowo.
Jak dla mnie z tego składu nadaje się maksymalnie 4 graczy aby walczyć o najwyższe cele.
0
@Kgorecki2500 No bardzo fajnie jest jak się ogląda za darmo:D
2
Jeśli chodzi o rolę w zespole to jak najbardziej tak,to są zupełnie inne pozycje.
Patrząc jednak na pensje Frenkiego i kwotę którą trzeba wyłożyć za Bernardo to nie.
Fajnie by było mieć ich obu ale z racji finansowych wydaje się to niemożliwe.
3
@Kgorecki2500 To nie fair miałem znacznie niższy kurs na fortunie.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjE4NjY3ODYwMTpioiAQuwNLj6MV0Cw%3D
2
@Zoker Bo go Messi blokuje cały czas.
27
Oceny na Sofascore:
Leo-10
Neymar -10
1
@Encore I Sergi Roberto
12
Widzicie?
Tak samo Góralski zniszczy Messiego na Mundialu jak Wieteska dzisiaj.
18
Wieteska co życie wygrał.
Mógł na spokojnie z bliska podziwiać golazo Messiego.
5
Messi dziękuję ci za te dwie brameczki, troszkę kaski wpadło ale to nic w porównaniu z radością podczas oglądania twojej gry.
GOAT!!!
0
@Rust_Cohle Co z Francuzem? Kontuzja?
Messi dziś hattrick.
0
@Bogan Jak zrezygnujesz to nadal będziesz miał dostęp.
1
Karny oczywisty.
Van dijk bardzo bazuje na swoich warunkach fizycznych ale jeśli chodzi o interwencje to jest średni.
Zawsze mnie bawiło że nikt go nie może przedryblować.On po prostu mało tych prób podejmuje bo się cofa cały czas a to Matip często wchodzi w kontakt z rywalem.
0
@Rust_Cohle To był samobój więc Nunez zmarnował kolejną świetną okazję.
Nie zmienia to faktu że Darwin powinnien grać zawsze od początku kosztem Firmino.
0
@FCB_dimiC A co ma jeden element piłkarski do osiągnięć?
Lewandowski ma słabą technikę na tle najlepszych napastników ale ma lepsze od nich inne umiejętności np.ustawianie się, wykończenie,gra głową.
3
@marcin62 Tego nie powiedziałem ale to nie jest jego najmocniejsza strona lekko mówiąc.
Do takiego np. Jesusa,Depaya,Kane,Suareza, Mbappe,Benzemy nie ma podjazdu jeśli chodzi o technikę.
Mógłbym jeszcze kilku a nawet kilkunastu wymienić.
18
@peetwithbarca Takie triki to się na orlikach widuje.
Istnieje coś takiego jak technika użytkowa.
4
Mówiłem że hajs leży na ziemi, tylko trzeba umieć się schylić.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQyMjE3NjkyMjMwMDoI0kL5iINnNx_GR70%3D
0
Xhaka kartka za symulke.
Brawa dla sędziego.
1
@Rust_Cohle Ja w 10 minucie live 150 dałem na Arsenal z handi 1:0. Po kursie 3.
To jest dopiero darmowy hajs.
4
Jesus mija ich jak tyczki.
0
@kiper09 To zawsze było żenujące.
2
@tomek8756 Ludzie to kretyni.
Zasłużyli sobie na rządy PiSu.
2
@macio_944 Alemany z miną jakby myślał jak rozegrać potencjalny transfer fotografa który wykonał to zdjęcie.
2
Ciekawe ile meczów Alonso widzieli ludzie którzy okrzyknęli go plackiem.
Ludzie naprawdę nie umieją przyjąć do wiadomości że ocenianie zawodnika gdy nie zagrał nawet minuty kończy się często ich kompromitacją.
8
Dajcie spokój z tym Balde.
Chłopaka trzeba ogrywać ale to nie jest jak na razie zawodnik do pierwszego składu na najważniejsze mecze.
Alba złapie kontuzję i będziemy mieć ogromny problem.
Alonso mi się też średnio podoba ale gość w formie to zawodnik na najwyższy poziom.
Trzeba liczyć że zmiana otoczenia mu pomoże.