Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Ja piłem ArcyIpe i naprawdę dobre,bez jakiś rewelacji ale za tą cenę naprawdę warto.
1
@czółkovsky 50 mln mi się wydawało bardzo dużo.
Cucu zrobił ogromny progres ale i tak jest realnie wart 30-40mln.
0
@Cabaz Najlepszym piłkarzem globu?
xD
2
@macio_944 Akurat mnie on kompletnie nie obchodzi.
Co kto lubi.
4
@Xpert77 Oby to tak się skończyło.
14
Ale bym sobie taką prezentacje Leo Messiego oglądnął na Camp Nou.
1
@Encore Bardzo lubię Memphisa i w odpowiednim systemie to zawodnik naprawdę świetny. Fajnie jakby został u nas.
1
@Cabaz No właśnie nie idzie. Polska piłka spadła na ryj a teraz próbuje się czołgać co jak widzimy nawet to nie wychodzi.
2
@Kacper1432 Przecież były podstawy ku temu by twierdzić że chłopak będzie przyszłością Barcelony.
Swego czasu najlepszy zawodnik Barcy B który robił tam co chciał i zaliczył bardzo dobre wejście do pierwszej drużyny.
Nie udało mu się ale potencjał był ogromny i kto twierdzi inaczej jest ignorantem.
Z perspektywy czasu można powiedzieć że błędem było nie odejście na wypożyczenie ale każdy jest mądry po fakcie.
20
Widzę że futbol u podnóży wulkanów zrobił ogromne postępy.
0
Szkoda że Azpi nie dołączy do nas to naprawdę fajny zawodnik i dałby trochę spokoju na prawej obronie.
Ciekawe czy będziemy szukać alternatyw czy będziemy grać tym co mamy. Jest Dest,Kounde, Araujo na niektórych rywali się nada i oczywiście mizerny Roberto.
Bardziej mnie martwi lewa strona gdzie oprócz Alby jest tylko Balde który jest nieograny na wysokim poziomie.
3
@patataj Laurentis to ogólnie kretyn ale tu ma rację i wcale się nie dziwię takiej postawie.
6
Romero nagrzany jak mój stary pijany po harnasiu
Pewnie informacje w sprawie Silvy.
8
@Katalonbar Wstawi samych Niemców.
1
@Deviler Oczywiście że tak ale niektórzy trenerzy preferują taki styl a inni nie.
Każdy system ma swoje zalety i wady.
0
@Kondziubarca Co do tej elastyczności co każdy ją wyśmiewa to jest fakt.
Lewandowski to piłkarz pola karnego i tam rządzi a gdzie indziej nie jest już tak kolorowo.
Mane natomiast świetnie się czuję też na skrzydle więc naturalnie będzie tam schodził.
Wymienność pozycji będzie znacznie większą niż z Lewym.
0
@TysonFCB Jak ma kontrakt do końca sezonu to powinni sprzedać.Bardzo dobra kwota a z tego co pamiętam Górnik często oddaje piłkarzy za darmo co jest dużym błędem.
0
@Karzel KDB>Silva> Bruno
2
Czy Bernardo jest niezbędny?
Nie ale bezwątpienia jest to gracz który od razu podniesie jakość w pomocy.
Posiadanie takiego zawodnika to luksus którego przez ostatnie lata nie mieliśmy w drużynie.
Jak się uda go sprowadzić to super jeśli nie nic wielkiego się nie stanie.
3
@Danny Gaucho Frenkie świetnie rozegrał a co do Luisa to tylko on mógł wymyślić coś takiego.
1
@JaniamaNo nie.
Jeszcze mu brakuje do Pudziana już o Makłowiczu nie wspominając.
0
@Uukasz_93 Chodziło mi że ludzią przeszkadzać że odchodzi do LA.
2
@Cabaz No właśnie nie w większości.
Widać że duża część bierze to na poważnie
7
Puig nie odchodzi- źle
Puig odchodzi do LA- też źle
Nie rozumiem tej nienawiści do niego.
Jego kariera jego wybory.
Potencjał miał ale się nie sprawdził i trudno.
Ludzie którzy widzą piłkarza który nie dojeżdża poziomem od razu muszą jechać po nim równo.
Rozumiem jakby olewał treningi czy się nie starał ale on zawsze był zaangażowany i wykonywał swoje obowiązki.
Jakieś chore zarzuty że sobie zdjęcia wstawia na insta albo nagrywa tiktoki xD
Większość piłkarzy to robi i będą to robić.
Mam wrażenie że co raz mniej szanuje się zawodników.
1
Stawianie takich pytań co byś wolał MŚ dla Leo czy LM dla Barcy jest jakieś chore.
Ja bym wolał obie te rzeczy na raz.
Pytania tego typu wywołują tylko gównoburze które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością.
Czy ktoś kiedykolwiek stanie przed takim wyborem? Nie.
0
@MesQueUnClub_87 To ich praca i bardzo dobrze że wykonują swoje obowiązki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 Transfer Messiego kwestią czasu.
1
@VamosRakieta 1. Barca Mistrzem
2.Lewy strzeli 17 bramek
3.101 punktów
4.111 bramek
5.42bramek straconych
0
@Hubsao Przecież to jest Adam Małysz.