Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby Adama potrafił pomyśleć a nie iść zawsze na pałę albo schodzić na lewą nogę to byłby graczem wart 80mln a nie 30mln.
Każdy powinnien zdawać sobie sprawę z jego ograniczeń.
Chwała mu za to że po obniżył wynagrodzenie by grać u nas i moim zdaniem dał nam bardzo dużo patrząc na to że jest tylko wypożyczony.
Trzeba mu podziękować po sezonie i życzyć szczęścia bo jednak trochę nam dał.
0
@Sau_Ron W tamtym okresie jak to mówił to graliśmy świetnie.
5
Tak trzeba mieć pretensje do sędziego.
Co z tego że to Cadiz,to mogła być nawet Arka Gdynia i trzeba wymagać sędziowania na poziomie minimalnym.
Nie twierdzę że wynik byłby inny i na pewno moglibyśmy to wygrać ponieważ graliśmy bardzo słabo ale tacy sędziowie wypaczają rywalizację.
I to nie tylko w tym meczu, cała liga jest okradana z rywalizacji przez sędziów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kryzys musiał przyjść i przyszedł.
Ogólnie nie nam pretensji do piłkarzy i Xaviego, ewentualnie do piłkarzy którzy naprawdę grają tragicznie i żaden trener czy taktyka tego nie zmieni np.Lenglet.
Xavi zrobił świetną robotę i z odpowiednim przygotowaniem do sezonu oraz 3-4 transferami możemy walczyć o wszystko.
2
Ktoś powie że sędzia nie popełnił bardzo poważnych błędów np.brak karnego czy gol ze spalonego.
To dzisiejsze sędziowanie jest gorsze od wyżej wymienionych sytuacji.
Nic tak nie denerwuje jak brak gwizdania ewidentnych fauli czy widzenia fauli których nie było czy brak kartek za ostrą grę.
Bardzo to dekoncentracuje i zabiera drużynie płynność która jest bardzo ważna szczególnie w takich drużynach jak MC czy Barca.
Zagraliśmy słabo ale nie zmienia to faktu że z innym sędziowaniem może byłby rezultat.
Sędziowie wypaczają wyniki w całej lidze.
Sędzia do degradacji na poziom Segunda B
2
@kakusus Sędzia na pewno.
8
Lenglet nie powinnien już założyć koszulki Barcelony.
Wolałbym Ryszarda Pucia na środku obrony bo bym miał pewność zaangażowania i nie odpuszczania.
Alemany już powinnien wystawiać to na OLX w kategorii ODDAM ZA DARMO
1
Hari Magłaja>Lenglet
Piszę to całkowicie poważnie.
1
Tam faulu nie było a gość dał żółtą.
Dwa podania wcześniej był faul Cadizu
2
Lenglet fałszywy obrońca.
Nawet nie udawał że coś chce zrobić.
1
Lepsze sędziowanie było jak sami sobie sędziowaliśmy za małolata.
Sędziowie w La Liga to porażka.
4
Proszę nie spamować.
Należy utworzyć osobny wątek.
To nie chateria.
1
@Janiama Barca wygra 4:0
8
@Hubsao No tak ale jak np.Iniesta wygrywał wszystko i poprowadził Hiszpanie do MŚ to Modrić był przeciętniakiem w Totkach.
5
@kkbarca @dawidor9 Wyraźnie jest napisane że tak gadali klubowi lekarze.
Jego prywatni doradzali mu leczenie bez operacji.
9
Po pierwszych powtórkach myślałem że ewidentnie gol był prawidłowy ale już w tych ostatnich powtórkach widać że przyjmuje nie Barkiem a ramieniem.
Bardzo trudna sytuacja do oceny i moim zdaniem sędzia z każdej decyzji by się wybronił.
0
@The_Man Doliczonych było pięć.
Po upływie tych Doliczonych sędziowie sprawdzali bardzo długo czy była ręka.
Tyle w temacie
4
Ludzie nie widzą co się działo w meczu Atletico a znów płaczą o doliczone minuty.
Żałosne .
Sędzia doliczył 5 minut a trwało to znacznie dłużej ponieważ w przed ostatniej akcji była ręka i sprawdzali to bardzo długo.
Po tych doliczonych 5 minutach nie było żadnej akcji,tylko karny.
0
@Gomess Było 5 doliczonych ale po ich minięciu sędziowie długo sprawdzali sytuację na varze.
1
Ogląda ktoś często Milan by powiedzieć coś więcej o R.Leao?
Jaki to poziom talentu i czy lepszy jest od Nuneza?
Za jaką kwotę można go wyrwać?
1
@msmsms Nie, nie ma różnicy.
Spam to spam.
0
Przynajmniej można przestać opłacać to gówno jakim jest Viaplay.
0
@_catalan Może i tak ale na awans naszą grą przez większość meczu nie zasłużyliśmy.
0
@VbamboeB Jak coś nie działało w pierwszym meczu kompletnie to trudno by tym razem działało.
0
@VbamboeB A ja mówię o wpuszczaniu kogoś?
Mógł w innych strefach ustawić zawodników i zagrać na 4 pomocników.
1
Xavi przegrał ten dwumecz środkiem pola i bokami obrony.
Tragiczny Alba, Oscar bez większych błędów ale w ofensywnie nie dał nic.
Busqets przez większość czasu zneutralizowany,Pedri też za mało pod grą,
FDJ dobre wejście ale z minuty na minutę coraz gorzej.
1
Chyba niektórzy myśleli że wszystko będziemy wygrywać...
Nadal są braki, fizyczne i w umiejętnościach.
Xavi i tak przeszedł sam siebie i podniósł fizycznie i mentalnie tą drużynę w miesiąc choć nadal dużo brakuje a i on sam popełnia błędy.
1
@talizmo Jeden mecz jest dowodem.
Nieźle.
Mi się wydaje że po bardzo intensywnych tygodniach brakło paliwa plus błędy taktyczne trenera i słaba postawa zawodników.
0
Przynajmniej wyszliśmy z twarzą.
Nie zasłużyliśmy na awans.
Sędzia to był kompletny idiota.