Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Leo Messi oglądający dzisiejszy mecz Barcy.
https://zapodaj.net/1e54e9e5ec51b.jpg.html
5
Strzelić jeszcze jedną i zmiany jak najszybciej.
3
Dawno dawno dawno nie było jakiegoś 7:0 dla nas.
Oby dzisiaj.
5
Messi widząc taką Barce już pewnie stoi przed gabinetem Alemanego.
0
@Elprofesorxx Od kiedy ma uprawnienia pilota samolotu?
3
@Coutinho007 Pierwszy złapany,kto następny?
5
@Janiama Barca 4
Osasuna 0
0
Neymar bardzo by się sprzydał Barcelonie, brakuje dobrych skrzydłowych i może by się udało utrzymać dwunaste miejsce w tabeli.
0
@Michu94 Zagrał słabo?
Oglądałem mecz od drugiej połowy i był najlepszy na boisku.
Genialnie rozgrywał i był blisko gola po typowej dla siebie akcji niestety trafił w słupek.
8
Wirtz zerwane więzadła.
Szkoda gościa, talent klasy światowej.
Raczej na mundial nie pojedzie a Leverkusen będzie miało spory problem by utrzymać miejsce dające LM bez niego a mogli mieć nawet top 3 ligi.
3
Tak dla powrotu Messiego!!!
Pod dwoma warunkami:
Rozsądna pensja
nie dawanie mu z urzędu wyjściowego składu,tylko rywalizacja i w zależności od formy go wystawiać lub nie.
0
@kodi77 Pewien nauczyciel by zdecydowanie brał Neymara.
3
@Messiah10 Riki robi to dziś.
Róbcie screeny.
0
@ElKamil Ja nie twierdzę że to transfer bez ryzyka, ważne żeby trafił do nas dobry napastnik Haaland czy ktoś inny na dobrych dla nas warunkach.
Chodzi mi wyłącznie o to że wbrew takim wypowiedzią Lapcia ten transfer nie jest skreślony i nadal jest możliwe by Norweg do nas przyszedł, nasz prezydent sam pewnie jeszcze się zastanawia z Alemanym nad takim ruchem.
0
@ElKamil Każdy wiedział że wymagania finansowe są wielkie a Laporta mówił między wierszami że będą się starać o niego.
Teraz gada:"Nie przeprowadzimy żadnej transakcji, która narazi klub na ryzyko"
Może on uważa że Haaland to nie jest ryzyko.
Uważam że to takie gadanie dla gadania, przecież mógł wprost powiedzieć że Norweg to finansowy kosmos i sprowadzenie go będzie ogromnym ryzykiem.
Może zmienił zdanie i już go nie chcą w Barcelonie ale tego nikt nie wie i będzie milion zwrotów akcji.
0
Co do tych słów o Laporty to bym jeszcze się wstrzymał z wyrokami.
Jest gdzieś napisane że chodzi o Norwega?
Po drugie to są tylko słowa które mogą specjalnie studzić zapędy kibiców by potem się nie rozczarowali.
Nie będę dyskutował czy to dobry transfer czy nie ale saga jeszcze się nie skończyła i pewnie nie raz Haaland jeszcze będzie z nami łączony.
3
@Joe_Pesci Można go nazywać rakiem i szkodnikiem ale taka jego praca w której jest niewiarygodnie genialny i skuteczny.
2
Messi najlepszy w drugiej połowie jeśli chodzi o ofensywe.
6
@BART97 Jak tak twierdzisz to pozdrowienia dla ciebie wysyłam do zakładu zamkniętego.
Daruj sobie prześmiewcze komentarze bo tylko to potrafisz.
Jak Messi coś zrobi źle to od razu go hejtujesz a jak zrobi coś świetnie to go wyśmiewasz.
Dziecinada.
2
Neymar nie wytrzymuje w meczu z Bordeaux xD
Upadek trwa od kilku lat.
6
Kluczowa asysta drugiego stopnia Leo
Najważniejsze zagranie w całej akcji.
1
@Pogba Chcesz mi powiedzieć że zawodnik który w tamtym roku wygrał ZP i był najlepszym zawodnikiem Copa America przestał grać na swoim poziomie kilka miesięcy później ze względu tylko na wiek???
0
@chavez W sumie w tamtym sezonie mieli przeciwnika który ostatecznie wygrał tytuł a PSG dotarło do finału LM więc być może ta rywalizacja na nich dobrze wpłynęła.
0
Szkoda że Messi nie odszedł wcześniej z Barcy za 100 baniek xD
Jakby Messi nie odszedł to nadal byłby najlepszym naszym zawodnikiem,nie zaliczyłby takiego zjazdu, najbardziej na jego formę wpłynął właśnie transfer.
1
@Ali3231 Pewnie tak było ale większość komentujących tą asystę drugiego stopnia nie widziała tego zagrania a od razu twierdzą że to nic nie znaczy.
0
@Ali3231 Dla tych co mówią że asysta drugiego stopnia to nic.
Nie widziałem tej sytuacji i nie wiem czy jest ona coś wart ale czasami takie zagranie jest kluczowe w całej akcji i więcej wart od asysty czy gola.
0
@Bykunn A PSG przegrało mecz ligowy.
Słabe jest patrzenie wyłącznie na ostatni mecz.
0
@betonito Brakło mi słów by sensownie odpowiedzieć.
1
@Kamiloza91 Nie będę podawał statystyk bo ja nie twierdzę że Benzema jest lepszy. Określenie kogoś lepszym nie polega na podaniu ilości goli.
Co do Bundesligi to chyba sprawa jest jasna że to liga słabsza od ligi Hiszpańskiej, na pewno łatwiej strzelać tam bramki bo tamtejsze drużyny mają ogromne problemy w defensywie co można stwierdzić po ilości strzelanych bramek. La Liga jest mocniejsza i bardziej wyrównana a Bundesliga to liga jednego zespołu który dominuje i nie ma konkurencji co też wpływa na liczby tamtejszych zawodników.
17
@Kamiloza91 Mówisz że staty najważniejsze i bierzesz pod uwagę tylko gole.
Porównaj sobie jeszcze asysty, kluczowe podania,dryblingi a potem opieraj swoje zdanie na statystykach.
Jak już to zrobisz to przeanalizuj wpływ na grę, trudność lig w których grają, partnerów do gry.
Dopiero potem wygłaszaj swoje tezy.