Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar:
https://zapodaj.net/e86db630cf7cb.jpg.html
0
Mówiłem żeby stawiać domy na to.
1
Ważne by Guardiola wygrał LM,Barca LE.
Superpuchar Xavi vs Pepuś.
0
Mbappe głupia strata.
1
Przecież Real za chwilę wpakuje drugą po jakimś farfoclu.
Stawiajcie domy.
0
Jeszcze będzie powtórka z rozrywki.
https://zapodaj.net/e86db630cf7cb.jpg.html
1
Keylor Navas>Donna
2
Leo Messi dziś 66 kontaktów z piłką, więcej ma tylko Veratti 73.
Widać że Argentyńczyk dużo bardziej zaangażowany w grę niż w poprzednich meczach.
0
Jakby Mbappe miałby szybkość na poziomie np.Depaya czy Benzemy to na jakim byłby poziomie.
Jak myślicie?
1
Alaba stał dwa metry od Mbappe xD
10
Szpaku mówi że wygranie ligi hiszpańskiej to nie jest to xD
Jak Lewy zdobywa co rok farmerską Bundeslige zdominowaną przez jeden zespół to już jest to.
9
Messi coś dziabnie dzisiaj.
Od początku gra bardzo dobrze.
Dryblingi dzisiaj jak za dawnych dobrych czasów.
0
Verratti jest genialny a Marquinhos Kolejny poważny błąd.
0
@MesQueUnClub96 Wywalczył to dużo powiedziane.
Fatalne zachowanie obrońcy.
Wykorzystał pewnie dwa karne trzecia bramka przypadkowa ale poszedł do końca.
0
@damian16161212 Ja nie widzę tam żadnego kontaktu.
Pierwszy karny ewidentny drugi absolutnie nie
0
Wtf.
Ja tam faulu nadal nie mogę dostrzec.
2
Legia każdego zjada taktycznie.
0
@P33ck To jest w ogóle już legalne?
1
@Shadow23FCB Już piątka :D
1
@Comfortable_ Czepianie się o tego Xaviego to absurd.
To był pomysł Fonta?
Czyli on tylko mógł go zatrudnić?
Każdy wiedział że Xavi będzie trenerem Barcelony tylko pytanie było kiedy i Laporta też to wiedział.
Nie było problemem że Font gadał o Xavim, problemem było że gadał tylko o nim i to Laporta wyśmiał.
4
Skazani na Shawshank na TVN niedawno się zaczął.
Film TOP!
0
@FioletoweOczy Karty w ostatnich tygodniach bardzo tanieją niestety złotówka mocno traci i znów będzie drożyzna.
0
@Joe_Pesci Zależy co zrobią ale i tak spadek będzie zapewne chwilowy.
0
@michal26 Lepiej by Betis wygrał puchar króla bo wtedy 7 miejsce w Lidze daje puchary europejskie.
4
Atletico nie trafiło 300% sytuacji xD
Szli praktycznie trójką na samego bramkarza
1
Atletico już wygrywa. Bramka Felixa który tylko nogę dostawił.
0
W City wykończenie na naszym poziomie :D
1
Dzisiaj Elche podchodziło wyżej niż United przeciwko City.
1
Mecz przeciętny który mogliśmy zamknąć o wiele wcześniej.
Zabrakło skuteczności ale takie mecze też będą się zdarzać i grunt by je przepychać nawet kolanem.
4
De Bruyne w formie to TOP 1 pomocnik a nie żaden Bruno który jest jakieś dwa poziomy niżej.
Belg jest znakomity.