9

Nie widzę szans na pozytywny wynik negocjacji.
Totalne sprzeczne interesy dlatego właśnie putin bestialsko rozpętał wojnę.

1

@r10tomek To zależy gdzie wystrzeli i jakie to bomby będą.
Siła rażenia broni nuklearnej to od kilku to kilkudziesięciu kilometrów.

0

@urbipl @etobzyk
Źle mnie rozumiecie.
Ja nie twierdzę że by nic nie robić a wręcz odwrotnie.
Chciałem zapytać tylko czemu takie działania prowadzą do takich skutków a inne nie.

17

Messi piękna asysta.

1

Czemu nakładanie ogromnych sankcji na Ruskich przez dużą ilość państw, krytykowanie ich polityki a także dostarczanie broni i amunicji Ukraińcom ma nie doprowadzić do totalnej wojny światowej a już np wprowadzenie jakiś wojsk NATO na Ukrainę ma rozwścieczyć Putina i doprowadzi to do odpowiedzi i konfliktu na cały świat?

2

@tristan87 Dziennikarka TVN zna prostą metodę zwalczenia ataków powietrznych Rosji [ZOBACZ JAK].

45

@GeneralXavi "Samobójstwo"

0

@Nazio87 źródło?

71

@vangoor Przepisy to przepisy.
To że jest wojna u nich nie znaczy że mogą robić co chcą u nas.

2

UEFA jest pod ogromną presją,mimo że liczy się dla nich tylko hajs to wydaję mi się że w końcu się ugną i wywalą Rosję,krytyka ich dosięga z każdej strony i jakakolwiek inna decyzja będzie oznaczało ich koniec.

Waszym zdaniem Polska powinna przejść dalej walkowerem czy powinni dołożyć inną drużynę do barażów która zagra z nami?

3

Następny mecz z Bilbao, lecimy z nimi krótko mówiąc golimy frajerów.
Życzę spokojnej nocy szczególnie naszym sąsiadom.Dobranoc.

3

Napoli na początku meczu wyszło bardziej zdecydowanie niż w pierwszym meczu ale bardzo szybko wybiliśmy im z głowy myśli o awansie.

3

Dobre piwko, świetny mecz Barcy i człowiek trochę odetchnął pod koniec dnia.

12

Nie wiem czy Napoli zasłużyło chociaż na jedną bramkę w tym dwumeczu.

7

Tam był faul na Nico.
Chłop go za nogę trzymał.

5

Barcelona odbiera swoją grą przeciwnikowi chęci do grania.
Ale się morda cieszy.

1

Znowu piękna akcja rozpoczęta klepką w środku pola.
Adama druga asysta Auba piękny gol i kluczowe przepuszczenie Frenkiego.

0

Niektórzy się modlili by Osimhen się nie zdążył wykurować na dwumecz z nami.
Jak na razie to najsłabszy i najbardziej irytujący piłkarz na boisku.

3

Ładną nam Koeman drużynę zmontował.
W końcu są tiki-taki.

5

To Napoli bije się o majstra w lidze???
Jeśli tak to Włoska jest na poziomie Bundesligi i Ligi francuskiej,
W pierwszym meczu mieli pół sytuacji i zdobyli bramkę,dzisiaj zero sytuacji i jedna bramka.
Barcelona ich Sportowo i fizycznie zjada.
Super się to ogląda.

2

Pedri sypie prostopadłymi jak z rękawa.
Rzadko tak zagrywał w zeszłym sezonie.
Widać rękę Xaviego a przede wszystkim mamy zawodników którzy do nich wychodzą.
Pięknie się rozwija.

0

Jak Frenkie biegł z piłką to pomyślałem że fajnie jakby uderzył ale nie wierzyłem że to zrobi.
Bramka piękna.

1

Frenkie cudo !!!!!

1

Trzeba chyba wybrać kasę z konta i zainwestować.

Macie jakieś pewniaczki na dzisiejszą ligę Europy?

0

@Abominacja Rodzina, znajomi i sentyment do miasta w którym żyje ale chyba trzeba będzie w końcu podjąć poważną decyzję.

1

@msmsms Nie ma brudno bo kilku z Rambli mu wyczyściło.

3

Oblak bardzo słabo był ustawiony przy przy golu MU.
Za bardzo zszedł na krótki słupek.

1

Ronaldo będzie strzelał choć jest cienki w tym.
Mur albo trybuny.

0

@barcelonaLM Może chłam ale za 2,83zł

1

Co ludzie widzą w Pogbie?
Najbardziej przehajpowany zawodnik na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?