Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie widzę szans na pozytywny wynik negocjacji.
Totalne sprzeczne interesy dlatego właśnie putin bestialsko rozpętał wojnę.
1
@r10tomek To zależy gdzie wystrzeli i jakie to bomby będą.
Siła rażenia broni nuklearnej to od kilku to kilkudziesięciu kilometrów.
0
@urbipl @etobzyk
Źle mnie rozumiecie.
Ja nie twierdzę że by nic nie robić a wręcz odwrotnie.
Chciałem zapytać tylko czemu takie działania prowadzą do takich skutków a inne nie.
17
Messi piękna asysta.
1
Czemu nakładanie ogromnych sankcji na Ruskich przez dużą ilość państw, krytykowanie ich polityki a także dostarczanie broni i amunicji Ukraińcom ma nie doprowadzić do totalnej wojny światowej a już np wprowadzenie jakiś wojsk NATO na Ukrainę ma rozwścieczyć Putina i doprowadzi to do odpowiedzi i konfliktu na cały świat?
2
@tristan87 Dziennikarka TVN zna prostą metodę zwalczenia ataków powietrznych Rosji [ZOBACZ JAK].
45
@GeneralXavi "Samobójstwo"
0
@Nazio87 źródło?
71
@vangoor Przepisy to przepisy.
To że jest wojna u nich nie znaczy że mogą robić co chcą u nas.
2
UEFA jest pod ogromną presją,mimo że liczy się dla nich tylko hajs to wydaję mi się że w końcu się ugną i wywalą Rosję,krytyka ich dosięga z każdej strony i jakakolwiek inna decyzja będzie oznaczało ich koniec.
Waszym zdaniem Polska powinna przejść dalej walkowerem czy powinni dołożyć inną drużynę do barażów która zagra z nami?
3
Następny mecz z Bilbao, lecimy z nimi krótko mówiąc golimy frajerów.
Życzę spokojnej nocy szczególnie naszym sąsiadom.Dobranoc.
3
Napoli na początku meczu wyszło bardziej zdecydowanie niż w pierwszym meczu ale bardzo szybko wybiliśmy im z głowy myśli o awansie.
3
Dobre piwko, świetny mecz Barcy i człowiek trochę odetchnął pod koniec dnia.
12
Nie wiem czy Napoli zasłużyło chociaż na jedną bramkę w tym dwumeczu.
7
Tam był faul na Nico.
Chłop go za nogę trzymał.
5
Barcelona odbiera swoją grą przeciwnikowi chęci do grania.
Ale się morda cieszy.
1
Znowu piękna akcja rozpoczęta klepką w środku pola.
Adama druga asysta Auba piękny gol i kluczowe przepuszczenie Frenkiego.
0
Niektórzy się modlili by Osimhen się nie zdążył wykurować na dwumecz z nami.
Jak na razie to najsłabszy i najbardziej irytujący piłkarz na boisku.
3
Ładną nam Koeman drużynę zmontował.
W końcu są tiki-taki.
5
To Napoli bije się o majstra w lidze???
Jeśli tak to Włoska jest na poziomie Bundesligi i Ligi francuskiej,
W pierwszym meczu mieli pół sytuacji i zdobyli bramkę,dzisiaj zero sytuacji i jedna bramka.
Barcelona ich Sportowo i fizycznie zjada.
Super się to ogląda.
2
Pedri sypie prostopadłymi jak z rękawa.
Rzadko tak zagrywał w zeszłym sezonie.
Widać rękę Xaviego a przede wszystkim mamy zawodników którzy do nich wychodzą.
Pięknie się rozwija.
0
Jak Frenkie biegł z piłką to pomyślałem że fajnie jakby uderzył ale nie wierzyłem że to zrobi.
Bramka piękna.
1
Frenkie cudo !!!!!
1
Trzeba chyba wybrać kasę z konta i zainwestować.
Macie jakieś pewniaczki na dzisiejszą ligę Europy?
0
@Abominacja Rodzina, znajomi i sentyment do miasta w którym żyje ale chyba trzeba będzie w końcu podjąć poważną decyzję.
1
@msmsms Nie ma brudno bo kilku z Rambli mu wyczyściło.
3
Oblak bardzo słabo był ustawiony przy przy golu MU.
Za bardzo zszedł na krótki słupek.
1
Ronaldo będzie strzelał choć jest cienki w tym.
Mur albo trybuny.
0
@barcelonaLM Może chłam ale za 2,83zł
1
Co ludzie widzą w Pogbie?
Najbardziej przehajpowany zawodnik na świecie.