- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 865 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 865 Culés
3
A ja tam się cieszę jak Adama przyjdzie. Nareszcie jakiś piłkarz z prawdziwa szybkością, siła fizyczna i gra 1 na 1, dla mnie tego w Barcelonie brakuje najbardziej.
2
@ObiektywnyKibic121 barcelonie to goli brakuje
0
@ObiektywnyKibic121 przecież mamy Dembele, albo w sumie mieliśmy.
1
@ObiektywnyKibic121 Też będę mu w sumie kibicować. Lepszy on niż Dembele ;)
1
@anxted lepszy Dembele, niż Traore.
1
@Rewolucja123
I gość jak miał dobry mecz to był naszym jedynym zagrożeniem. Wykończenie Dembele tez nie stoi na wysokim poziomie a jakoś o tym nikt nie mowi, tylko o tym ze Adama mało strzela.
0
@ObiektywnyKibic121 On jest dobry 1vs1 jak ma hektary wolnego miejsca.
Strasznie jest ograniczony.
0
@amanter
No to od strzelania goli chyba kupili tego Ferrara tak? Wydaje mi się, ze Ferran strzelać gole potrafi, ale u niego gra 1 na 1, szybkość to raczej na niskim poziomie.
1
@Roobo
Może wkoncu będzie komu zagrać na kontrę, bo wydaje mi się, ze Barca Xaviego czasami chce zagrać z kontry, ale kompletnie nie ma kto biegac do kontr, i później się zatrzymują i jest klepanie :)
A jeszcze dodam, ze oprócz Dembele, to w Barcelonie nawet jak maja przestrzeni dużo to i tak nikogo nie potrafią kiwnąć, a gra 1 na 1 robi największa przewagę w piłce nożnej.
0
@Rewolucja123 Pod względem tego mitycznego potencjału? Pewnie. Na tu i teraz, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności? Nie.