2

Okradli nas kilku minut należnych..

0

W jedną stronę kartki daje bez wahania..

0

Jaką dobrą komedię polecicie na netflixie lub skyshow?

4

@Popitek12 Najlepiej to zostań w domu.

2

Cóż pełna kontrola dzisiaj, coco Jumbo i do przodu

0

Lewy wisi browara Kunde

1

De Paul - brutal i panienka w jednej osobie ;XD

0

Balde, dobrze za decyzję ale lepa za wykonanie

0

Z taką decyzją sędziego to teraz naprawdę obawiam się o zdrowie naszych zawodników..

0

@MaFCB A co Ci Legenda przeszkadza?

1

Przy naszej grze ciężko będzie sędziom wały robić..

1

I pomyśleć co to by było jak zamiast Hansiego drużynę prowadziłby Probierz ;)

0

Rekin poczuł krew ;)

4

Przecież wiadomo, że po polsku rozmawiali ;)

0

Mierny klubik oby spadli..

1

Jednak dowieźli 1:0 do przerwy uff

0

Dowiozą 1:0 do przerwy?

0

Mam wrażenie, że każdy gra pod siebie.

1

Skorupski po raz drugi ratuje dupska..

1

Probierz miałby jaja i podałby się do dymisji..

3

Chatgpt przejrzał postępy w grze drużyny Probierza ;)
Gra ofensywna:

Pod wodzą Probierza reprezentacja poprawiła swoją grę ofensywną. Drużyna częściej utrzymuje się przy piłce i konstruuje przemyślane akcje, co przekłada się na większą liczbę strzelonych bramek. Wprowadzenie młodych, kreatywnych zawodników, takich jak Kacper Urbański, oraz wykorzystanie potencjału Piotra Zielińskiego, przyniosło pozytywne efekty w ataku.

Gra defensywna:

Niestety, defensywa pozostaje słabym punktem drużyny. Średnia 1,56 straconej bramki na mecz jest najwyższa od 1966 roku. W ostatnich meczach Ligi Narodów Polska straciła trzy bramki z Portugalią, trzy z Chorwacją i pięć ponownie z Portugalią, co wskazuje na poważne problemy w obronie. ​

Podsumowanie:

Pod wodzą Michała Probierza reprezentacja Polski poczyniła postępy w grze ofensywnej, jednak problemy w defensywie pozostają wyzwaniem. Aby osiągać lepsze wyniki na arenie międzynarodowej, konieczne jest znalezienie równowagi między atakiem a obroną oraz poprawa organizacji gry defensywnej.​


2

@damian16161212 najlepszy jest browar ;)

1

Dobre wieści, Malta z nami zagra w osłabieniu, Peltola dostał czerwoną kartkę z Finlandią !!

3

Ja prdl, 1,5h zmarnowanego weekendu..

0

Wieteska wchodzi ratować remis ;XD

0

Śmierdzi sensacją..

1

Ahh te czasy Engela, Janasa, Nawałki..

0

Dawaj zmiany Probierz..

0

Nawet nie ma pomysłu na stałe fragmenty..

1

Probierz miałby honor i podałby się do dymisji..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?